0

Faworytem Real, ale na pewno łatwo im nie będzie. Liczę na PSG

0

@doc słaby deal

0

@FCB24 moim zdaniem też nie było karnego, najpierw trafienie w tułów

0

@Momals11 dramat, w LM jeszcze bardziej było widać przepaść między Messim a innymi zawodnikami

2

@bartekvisca masz płytę i kod w pudełku

0

@MysticCat niczego dobrego xd

6

@against_modern_football obrzydliwy pomysł z tymi opaskami

2

@Yiamuiaijahaima Spartak do ligi konferencji, Leicester z 2 miejsca do 1/16 LE, Napoli 1, Legia i tak na ostatnim

1

Barcelona>Legia
Factos

4

@EjbiSidi bo nie lubią lewakuf

0

@Cvzx Kosowianin Kastrat

3

@Pilka_jest_okragla Haller, polska krew

1

@PlsNotAtletico wiem, tak se heheszkuję

0

@Pawel13sz Riki Picz

3

Barcelona 2 gole w LM
Ajax 20 goli xD

1

@Encore gorszy niż u nas XD

2

@Kgorecki2500 Korwin krul

8

Brać go, dobry zawodnik, wybiegany i wyszkolony technicznie

0

@MarioVeB! Skończ z tym "Lewusem". Masz jakąś fobię?

0

@JohnnyBarca Jestem ciekawy czy w nowym roku poprawi sobie odpowiednio statystyki, nie mówię o walce o króla strzelców (raczej nierealne), ale żeby to tak źle nie wyglądało. Ciężko mi uwierzyć, aby Messi zaciął się na amen.

7

Dembele w 10 minut dzisiaj zrobił więcej niż reszta napadu przez cały mecz... Znowu. Szkoda, że nie można polegać na jego zdrowiu.

9

https://x.com/neurophate_/status/1466279968753733641

Benzyna nie może spać spokojnie ಠ ͜ʖ ಠ

2

@paweldunajecfcb Byłem, ale trochę mi się odmieniło. Najbliżej prawdy byłbym chyba nazywając siebie deistą - wydaje mi się że Bóg może istnieć, ale nie sądzę aby miał wpływ na wydarzenia na świecie.

24

@marcin62 może Kumanowi też by coś takiego zrobili, ale niestety postanowił kompletnie zniszczyć swój wizerunek przed odejściem

0

@masq ano złapałeś mnie, ale drugie podejście miało kontekst Messi vs Ronaldo

0

@masq bez spiny ale Messi TOP ;)

0

@masq no gdybyś wcześniej nie naskrobał kilkudziesięciu komentarzy krytykujących Messiego, powiedziałbym że się zgadzam

1

@william_wallace nie wiem czy wiesz ale Messi nigdy nie grał w PL

1

@barcelonaLM ewidentnie, bo to już nie jest w żaden sposób zwykła krytyka tylko szukanie poklasku i uwagi

4

@william_wallace A mimo to ma więcej goli z angielskim top6 niż Cristiano xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?