CatalanDream
Dołączył/a: styczeń 2021
Warszawa
11 obserwujących
27 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Faworytem Real, ale na pewno łatwo im nie będzie. Liczę na PSG
0
@doc słaby deal
0
@FCB24 moim zdaniem też nie było karnego, najpierw trafienie w tułów
0
@Momals11 dramat, w LM jeszcze bardziej było widać przepaść między Messim a innymi zawodnikami
2
@bartekvisca masz płytę i kod w pudełku
0
@MysticCat niczego dobrego xd
6
@against_modern_football obrzydliwy pomysł z tymi opaskami
2
@Yiamuiaijahaima Spartak do ligi konferencji, Leicester z 2 miejsca do 1/16 LE, Napoli 1, Legia i tak na ostatnim
1
Barcelona>Legia
Factos
4
@EjbiSidi bo nie lubią lewakuf
0
@Cvzx Kosowianin Kastrat
3
@Pilka_jest_okragla Haller, polska krew
1
@PlsNotAtletico wiem, tak se heheszkuję
0
@Pawel13sz Riki Picz
3
Barcelona 2 gole w LM
Ajax 20 goli xD
1
@Encore gorszy niż u nas XD
2
@Kgorecki2500 Korwin krul
8
Brać go, dobry zawodnik, wybiegany i wyszkolony technicznie
0
@MarioVeB! Skończ z tym "Lewusem". Masz jakąś fobię?
0
@JohnnyBarca Jestem ciekawy czy w nowym roku poprawi sobie odpowiednio statystyki, nie mówię o walce o króla strzelców (raczej nierealne), ale żeby to tak źle nie wyglądało. Ciężko mi uwierzyć, aby Messi zaciął się na amen.
7
Dembele w 10 minut dzisiaj zrobił więcej niż reszta napadu przez cały mecz... Znowu. Szkoda, że nie można polegać na jego zdrowiu.
9
https://x.com/neurophate_/status/1466279968753733641
Benzyna nie może spać spokojnie ಠ ͜ʖ ಠ
2
@paweldunajecfcb Byłem, ale trochę mi się odmieniło. Najbliżej prawdy byłbym chyba nazywając siebie deistą - wydaje mi się że Bóg może istnieć, ale nie sądzę aby miał wpływ na wydarzenia na świecie.
24
@marcin62 może Kumanowi też by coś takiego zrobili, ale niestety postanowił kompletnie zniszczyć swój wizerunek przed odejściem
0
@masq ano złapałeś mnie, ale drugie podejście miało kontekst Messi vs Ronaldo
0
@masq bez spiny ale Messi TOP ;)
0
@masq no gdybyś wcześniej nie naskrobał kilkudziesięciu komentarzy krytykujących Messiego, powiedziałbym że się zgadzam
1
@william_wallace nie wiem czy wiesz ale Messi nigdy nie grał w PL
1
@barcelonaLM ewidentnie, bo to już nie jest w żaden sposób zwykła krytyka tylko szukanie poklasku i uwagi
4
@william_wallace A mimo to ma więcej goli z angielskim top6 niż Cristiano xD