CatalanDream
Dołączył/a: styczeń 2021
Warszawa
11 obserwujących
27 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Puć wskakuje na stałe do pierwszego składu po tym meczu. Nareszcie odpalił ಠ ͜ʖ ಠ
1
@Transu96 cumback jest możliwy? ಠ ͜ʖ ಠ
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
https://vm.tiktok.com/ZM8K2we6f/
Jaki imprezowicz Leo :D
1
@Rewolucja123 fantastyczna fotografia :D
1
@VamosRakieta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Comfortable_ chyba Bombele, dałem mu siódemkę za dzisiaj
1
@Pilka_jest_okragla ale i tak coraz lepiej, jakby przestał się łamać i złapał rytm to myślę że poprawiłby te mankamenty
0
@Comfortable_ no niestety, redakcja wybierze pewnie Dembele albo Araujo na MOTM
15
Niektórzy widzę dali Dembele ocenę 2.0 xD Nielubienie danego zawodnika odbiera obiektywizm przy wystawianiu noty
1
@monsterrize tylko muszą ogarnąć ten kontrakt z obniżką pensji
9
Bombele dzisiaj najlepszy, strasznie szkoda tego słupka
1
Nie wiem czy nasz celebryta Riki nie zagrałby lepiej od De Jonga, fatalny jest Holender
8
Arałho SIIIIIUUUUU
1
Drugi mecz z rzędu bramka po rożnym :O
0
@tomek8756 Ro dak prawy
3
@danio1899 W doope xD
2
@Encore za to informacja pozytywna
6
@Encore powrót do normalności :D
0
@Przemek2323 niczego to nie zmieni
0
Umtajtaj to już dawno powinien obniżyć pensję, jeśli zamierza się tu kisić, aczkolwiek lepiej jakby odszedł. Kutinio out, Dest - nie mam zdania.
3
@macio_944 w sumie fakt, ale u nas to często ze skrajności w skrajność - jedni, że Europa zła, zepsuta, lewacka; inni z kolei, że fantastyczna, bez skazy, trzeba brać z nich zawsze przykład (kraje zachodu głównie)
0
ciekawe czy to taki jednorazowy wystrzał w wykonaniu Legii, czy serio coś tam przeskoczyło xD
1
@Rothan1 to wszystko dla naszego dobra...
1
@JANEK777 żeby tylko wszystko dobrze się skończyło, trzymajcie się
0
@pepo_barcarzadzi dobrze się czujesz?
3
Ależ paskudny spot KPRM
0
@dafik85 Real odpada, wielka Barcelona sięga po puchar LE. Biorę w ciemno
2
@BombowiecKrawczyk dokładnie
5
Jak można skreślać PSG i to dwa miechy przed meczem xD