1

Puć wskakuje na stałe do pierwszego składu po tym meczu. Nareszcie odpalił ಠ ͜ʖ ಠ

1

@Transu96 cumback jest możliwy? ಠ ͜ʖ ಠ

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

https://vm.tiktok.com/ZM8K2we6f/

Jaki imprezowicz Leo :D

1

@Rewolucja123 fantastyczna fotografia :D

1

@VamosRakieta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Comfortable_ chyba Bombele, dałem mu siódemkę za dzisiaj

1

@Pilka_jest_okragla ale i tak coraz lepiej, jakby przestał się łamać i złapał rytm to myślę że poprawiłby te mankamenty

0

@Comfortable_ no niestety, redakcja wybierze pewnie Dembele albo Araujo na MOTM

15

Niektórzy widzę dali Dembele ocenę 2.0 xD Nielubienie danego zawodnika odbiera obiektywizm przy wystawianiu noty

1

@monsterrize tylko muszą ogarnąć ten kontrakt z obniżką pensji

9

Bombele dzisiaj najlepszy, strasznie szkoda tego słupka

1

Nie wiem czy nasz celebryta Riki nie zagrałby lepiej od De Jonga, fatalny jest Holender

8

Arałho SIIIIIUUUUU

1

Drugi mecz z rzędu bramka po rożnym :O

0

@tomek8756 Ro dak prawy

3

@danio1899 W doope xD

2

@Encore za to informacja pozytywna

6

@Encore powrót do normalności :D

0

@Przemek2323 niczego to nie zmieni

0

Umtajtaj to już dawno powinien obniżyć pensję, jeśli zamierza się tu kisić, aczkolwiek lepiej jakby odszedł. Kutinio out, Dest - nie mam zdania.

3

@macio_944 w sumie fakt, ale u nas to często ze skrajności w skrajność - jedni, że Europa zła, zepsuta, lewacka; inni z kolei, że fantastyczna, bez skazy, trzeba brać z nich zawsze przykład (kraje zachodu głównie)

0

ciekawe czy to taki jednorazowy wystrzał w wykonaniu Legii, czy serio coś tam przeskoczyło xD

1

@Rothan1 to wszystko dla naszego dobra...

1

@JANEK777 żeby tylko wszystko dobrze się skończyło, trzymajcie się

0

@pepo_barcarzadzi dobrze się czujesz?

3



Ależ paskudny spot KPRM

0

@dafik85 Real odpada, wielka Barcelona sięga po puchar LE. Biorę w ciemno

2

@BombowiecKrawczyk dokładnie

5

Jak można skreślać PSG i to dwa miechy przed meczem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?