0

@Rust_Cohle nie było, "Bracia Golec" TOP

1

@VegetaPolska Już wycofałem, myślałem że to nawiązanie do pewnego hejtera Lewandowskiego, a tu o Hajtę chodzi xd

0

@VegetaPolska Nieważne, myślałem że chodzi o pewnego użytkownika xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kamilos1214 Kalkulator internetowy lepiej to oszacuje, no ale myślę że z 8 godzin

12

@DonMatteo901 ale miejsce dla niepełnosprawnych chyba jej przysługuje ಠ ͜ʖ ಠ

5

@zadafcb To niedobra jest, nie warto o tym mówić

39

xDDD Protokół atencja odpalony

2

@VamosRakieta Bo mają dzięki temu zasięgi, dużą grupę fanów Barcy jak widać podnieca widok Pucia

6

@DaPidejpi GOAT!!
7 ZP LOADING!!!

2

@IronSanHybrid Ciekawe co pisali jak były dewastacje podczas SK. Zgaduję: osiem gwiazdek.

3

@Rastafarnianin Ale to są idioci, ten tygodnik. Dla nich każdy ksiądz to zboczeniec tfu Takie samo spłycenie jak to, że każda osoba LGBT to pedofil.

1

@Kacper1998 No trochę racja niestety... Gdyby taki marsz nie był inicjatywą narodowców, od razu by się chciało pójść. Zresztą kiedyś byłem, no i nie miałem najlepszych wrażeń (mimo, że większość ludzi jest w porządku, najbardziej wyróżniają się te radykalne grupy).

3

@BorzyKrzys Nie poniesie żadnych konsekwencji ಠ ͜ʖ ಠ

7

@macio_944 Co chwilę piszesz o nich tweety, coś takiego jak ma TVP z Tuskiem - muszą go ciągle pokazywać

25

@Persyfl na razie to wygląda tak, że to lewica jest raczej sponsorowana przez Putina...

0

@JohnnyBarca on jest ambitny po prostu xDD

2

Już chyba tylko Szawi wierzy w Dembouza

0

@Encore Lipa, chyba po nowym roku dopiero się rozkręci....

1

@Pawel13sz Jeszcze Forca Messi ;)

4

@Pawel13sz Incredible

1

@ranger3120 Strzał z dystansu jest cenioną umiejętnością, niektórzy to tylko z pola karnego umieją ಠ ͜ʖ ಠ

1

@Rick chronią, ale w mniejszym stopniu niż przewidywano

3

@tomek8756 to jak będą robić laskę w masce xD

0

@pyra92 Superpuchar UEFA nie

4



Nie do wiary jak to jest absurdalne xD
Najlepsze to podejrzenie zakażenia, będą szły niezłe przekręty.

0

@cules100pro Jeśli wcale nie będzie grał to nawet taka opcja nie pomoże ;)

0

@cules100pro zaraz to nikt mu nie zapłaci

3

Gość z taką podatnością na kontuzje nie ma szans zrobić kariery. Niestety, myślę że wkrótce skończy z piłką bo to chyba naprawdę nie ma już sensu.

0

Salah, come to Barca :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?