CatalanDream
Dołączył/a: styczeń 2021
Warszawa
11 obserwujących
27 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle nie było, "Bracia Golec" TOP
1
@VegetaPolska Już wycofałem, myślałem że to nawiązanie do pewnego hejtera Lewandowskiego, a tu o Hajtę chodzi xd
0
@VegetaPolska Nieważne, myślałem że chodzi o pewnego użytkownika xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kamilos1214 Kalkulator internetowy lepiej to oszacuje, no ale myślę że z 8 godzin
12
@DonMatteo901 ale miejsce dla niepełnosprawnych chyba jej przysługuje ಠ ͜ʖ ಠ
5
@zadafcb To niedobra jest, nie warto o tym mówić
39
xDDD Protokół atencja odpalony
2
@VamosRakieta Bo mają dzięki temu zasięgi, dużą grupę fanów Barcy jak widać podnieca widok Pucia
6
@DaPidejpi GOAT!!
7 ZP LOADING!!!
2
@IronSanHybrid Ciekawe co pisali jak były dewastacje podczas SK. Zgaduję: osiem gwiazdek.
3
@Rastafarnianin Ale to są idioci, ten tygodnik. Dla nich każdy ksiądz to zboczeniec tfu Takie samo spłycenie jak to, że każda osoba LGBT to pedofil.
1
@Kacper1998 No trochę racja niestety... Gdyby taki marsz nie był inicjatywą narodowców, od razu by się chciało pójść. Zresztą kiedyś byłem, no i nie miałem najlepszych wrażeń (mimo, że większość ludzi jest w porządku, najbardziej wyróżniają się te radykalne grupy).
3
@BorzyKrzys Nie poniesie żadnych konsekwencji ಠ ͜ʖ ಠ
7
@macio_944 Co chwilę piszesz o nich tweety, coś takiego jak ma TVP z Tuskiem - muszą go ciągle pokazywać
25
@Persyfl na razie to wygląda tak, że to lewica jest raczej sponsorowana przez Putina...
0
@JohnnyBarca on jest ambitny po prostu xDD
2
Już chyba tylko Szawi wierzy w Dembouza
0
@Encore Lipa, chyba po nowym roku dopiero się rozkręci....
1
@Pawel13sz Jeszcze Forca Messi ;)
4
@Pawel13sz Incredible
1
@ranger3120 Strzał z dystansu jest cenioną umiejętnością, niektórzy to tylko z pola karnego umieją ಠ ͜ʖ ಠ
1
@Rick chronią, ale w mniejszym stopniu niż przewidywano
3
@tomek8756 to jak będą robić laskę w masce xD
0
@pyra92 Superpuchar UEFA nie
4
Nie do wiary jak to jest absurdalne xD
Najlepsze to podejrzenie zakażenia, będą szły niezłe przekręty.
0
@cules100pro Jeśli wcale nie będzie grał to nawet taka opcja nie pomoże ;)
0
@cules100pro zaraz to nikt mu nie zapłaci
3
Gość z taką podatnością na kontuzje nie ma szans zrobić kariery. Niestety, myślę że wkrótce skończy z piłką bo to chyba naprawdę nie ma już sensu.
0
Salah, come to Barca :D