CatalanDream
Dołączył/a: styczeń 2021
Warszawa
11 obserwujących
27 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Esteban_ Akurat odniosłem wrażenie, że nie chodziło stricte o pochwalenie Ronaldo ale o dowalenie Messiemu wykorzystując "sytuację"
0
@amanter Mam nadzieję, bo to już nudne wszystko jest ;)
6
Ale to jest śmieszne w sumie, że przez tyle czasu nie gadało się zbytnio o rywalizacji Messi-Ronaldo, a wystarczył wczorajszy dublet dla ManU żeby na nowo rozpocząć gównoburzę xD Wystarczy spojrzeć na gorące dyskusje
2
@ściah Cristiano>Messi bo niby lepiej poprowadził swoją karierę? Moim zdaniem kwestia przywiązania do barw klubowych nie ma nic do kwestii stawiania jednego nad drugim. W tej batalii bierzmy lepiej pod uwagę aspekt czysto sportowy i tutaj dla mnie nie ma wątpliwości, że Messi>Cristiano
0
@Encore Dlaczego Chelsea na niby mniejsze szanse niż City xD Czasem nie rozumiem tych kursów
2
Zasłużone byłoby 1:0 dla nas, ta bramka Szymańskiego jako zwycięska ;)
13
Komentarz usunięty
0
@kcule14 Memfis lepszy, podobny trochę może sposób poruszania się z piłką
1
@Uukasz_93 Oj lubią podawać te procentowe wzrosty, straszenie ludzi odc. 588532
0
Siostra zawsze na posterunku xD
1
@Herato PSG nie moim zdaniem
0
@marcin000019 OLED/AMOLED top
33
:O Kurde, grubo
1
@Criss18Barca Żywiec biały, kiedyś był przy zakupie 3 sztuk za 2,50zł
0
@amanter Jeśli odejdzie to do Realu, drużyny obecnie o półkę gorszej niż PSG xD
0
@tomek8756 Być może tak, ale w zasadzie żaden rząd się nie sprawdził po '89 (w sumie każdy był beznadziejny xd)
5
@Lionel_Messi10 Nie wiem co oni mają w głowach, jeszcze jakby poszedł do Realu to rozumiem...
29
Dani Alwesz jak zawsze w punkt
13
@MesQueUnClub96 bo się ******
0
@koziar A to chyba chodziło o post osoby ze świata sportu, faktycznie
0
@ElKamil Ogólnie rekord lajków jest pod zdjęciem Messiego z pucharem CA - ponad 20mln
0
@Mns21 Przecież to fake xDD
1
@Cule1234 nawet 19:23 było
8
@Mns21 Z perspektywy czasu to stwierdzam, że Szumowski nie był taki najgorszy xD Patrząc na Niedzielskiego
2
https://www.fcbarca.com/ankiety/ktory-pilkarz-barcelony-pokaze-sie-z-najlepszej-strony-podczas-euro-i-copa-america-756.html#
Legenda głosi, że kiedyś będzie omówienie wyników tej ankiety xD
2
@FanBarcy123 Wiadomo że Aguero do pięt mu nie dorasta
3
Nazario zostaje, będzie moc w ataku
0
Ale to jest żałosne, pewnie gość nawet nie czuje że ma tego świrusa...
9
@MesQueUnClub96 Jerzy Floryda
46
https://x.com/didpedriplay/status/1420366857517862912
Otóż to xD