2

@Esteban_ Akurat odniosłem wrażenie, że nie chodziło stricte o pochwalenie Ronaldo ale o dowalenie Messiemu wykorzystując "sytuację"

0

@amanter Mam nadzieję, bo to już nudne wszystko jest ;)

6

Ale to jest śmieszne w sumie, że przez tyle czasu nie gadało się zbytnio o rywalizacji Messi-Ronaldo, a wystarczył wczorajszy dublet dla ManU żeby na nowo rozpocząć gównoburzę xD Wystarczy spojrzeć na gorące dyskusje

2

@ściah Cristiano>Messi bo niby lepiej poprowadził swoją karierę? Moim zdaniem kwestia przywiązania do barw klubowych nie ma nic do kwestii stawiania jednego nad drugim. W tej batalii bierzmy lepiej pod uwagę aspekt czysto sportowy i tutaj dla mnie nie ma wątpliwości, że Messi>Cristiano

0

@Encore Dlaczego Chelsea na niby mniejsze szanse niż City xD Czasem nie rozumiem tych kursów

2

Zasłużone byłoby 1:0 dla nas, ta bramka Szymańskiego jako zwycięska ;)

13

Komentarz usunięty

0

@kcule14 Memfis lepszy, podobny trochę może sposób poruszania się z piłką

1

@Uukasz_93 Oj lubią podawać te procentowe wzrosty, straszenie ludzi odc. 588532

0



Siostra zawsze na posterunku xD

1

@Herato PSG nie moim zdaniem

0

@marcin000019 OLED/AMOLED top

33



:O Kurde, grubo

1

@Criss18Barca Żywiec biały, kiedyś był przy zakupie 3 sztuk za 2,50zł

0

@amanter Jeśli odejdzie to do Realu, drużyny obecnie o półkę gorszej niż PSG xD

0

@tomek8756 Być może tak, ale w zasadzie żaden rząd się nie sprawdził po '89 (w sumie każdy był beznadziejny xd)

5

@Lionel_Messi10 Nie wiem co oni mają w głowach, jeszcze jakby poszedł do Realu to rozumiem...

29

Dani Alwesz jak zawsze w punkt

13

@MesQueUnClub96 bo się ******

0

@koziar A to chyba chodziło o post osoby ze świata sportu, faktycznie

0

@ElKamil Ogólnie rekord lajków jest pod zdjęciem Messiego z pucharem CA - ponad 20mln

0

@Mns21 Przecież to fake xDD

1

@Cule1234 nawet 19:23 było

8

@Mns21 Z perspektywy czasu to stwierdzam, że Szumowski nie był taki najgorszy xD Patrząc na Niedzielskiego

2

2

@FanBarcy123 Wiadomo że Aguero do pięt mu nie dorasta

3

Nazario zostaje, będzie moc w ataku

0

Ale to jest żałosne, pewnie gość nawet nie czuje że ma tego świrusa...

9

@MesQueUnClub96 Jerzy Floryda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?