CatalanDream
Dołączył/a: styczeń 2021
Warszawa
11 obserwujących
27 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kgorecki2500 Żeby to był tylko cringe, ale oni też oszukują własnych widzów xD
5
@GuerillaAthletic Pięknie zaorani, nawet ich dziecięca armia zawiedziona ;)
0
@pawelke3n Nie rozumiem jego "fenomenu"...
1
@Janas11224 Chodzi pewnie o nawiązanie do tego gadania, że teraz mnóstwo młodych "choruje". Pytanie co z tego, skoro nie umierają
21
@Bykunn No skoro sebix wytatuował sobie orła to znaczy, że środowisko LGBT może tworzyć jakieś niestosowne grafiki. Wybitnie logiczne xD
6
https://www.instagram.com/p/CRLJN-or7DE/?utm_medium=copy_link
Zdjęcie Messiego z pucharem Copa America przekroczyło 20mln polubień. To rekord wśród postów udostępnianych przez sportowców na Instagramie. [Goal]
7
@huberto286 Fanboy xD Prywatna opinia
3
@BART97 Goat jest tylko jeden ;)
1
@Kettger Mefju Morawiecki, Jarosław Kaczyński, Jacek Sasin, Donny Tusk, Rafael Czaskowski
5
@elo1600 jakoś przypomina mi to wpisy o "byłym premierze", ciekawe czemu hmm
5
@Kettger Serio z tym biciem? Śmieszne jak się przeczyta, ale straszne w sumie
2
Teraz będzie miał dodatkowego kopa Messi, obstawiam magię w nadchodzącym sezonie ;)
0
@macio_944 Nie ma już innej opcji :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Ale radość Mesjasza ;))
2
@michaleu Pytanie po co to komu
12
@Mr8lack Podobno widzom może zabraknąć oddechu z wrażenia podczas meczu
23
@amanter jaki to ma sens przed finałem? xD
0
@Mns21 Hot 16 challenge ಠ ͜ʖ ಠ
9
@KSSniper oczywiście, bez wątpliwości
10
@MesQueUnClub96 Imo Lewy nie jest faworytem...
0
@Criss18Barca Halne mocne, tfu
2
@macio_944 No i po co tak zaczepiać? Gdybyś tego nie poruszył, 90% ludzi miałoby wywalone. A tak to jest temat na gównoburzę znowu.
1
Nowi amigosi, zobaczymy jak teraz będą mieć lekko na treningu xD
2
@Encore A co? Portugalia była niby najgroźniejszym możliwym przeciwnikiem?
5
Portugalia lepsza piłkarsko? Trudno powiedzieć. Za to sędzia ich oszczędzał - 1 a nawet 2 czerwone mógł pokazać. Dobrze, że odpadli.
3
Redakcje instagramowych fanpejdży raczej niepocieszone xD
2
Gdzie jest VAR??
2
@tristan87 królewski Emerson :o
8
@IbrahimAfellay Łapać umie, na bramce też by zagrał xD