CatalanDream
Dołączył/a: styczeń 2021
Warszawa
11 obserwujących
27 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 dziękuję za ten cenny komentarz, pozdrawiam
50
Otóż to
2
@LeoMessi1994 nie do wiary, że w XXI wieku jeszcze do takich akcji dochodzi
1
@Barca1992 w punkt
68
Depay najlepszy z wymienionych, no i akurat z jego transferem najwięcej wątpliwości...
21
@parpe Niby spoko, ale zawsze mnie zastanawiało po co to ogłaszać xD
1
@avexavi jakiś puchar Intertoto, ale tego to chyba nikt na poważnie nie bierze
5
Kiedy Villarreal wszedł na taki niezły poziom? Szczerze mówiąc zaskoczyło mnie że do dzisiaj nie mieli ani jednego trofeum, nawet krajowego.
1
@Quavosk Korwin nie w punkt
2
Pierwsze poważne trofeum dla Villarrealu (Dotychczas tylko Intertoto X2) Brawo!
4
https://x.com/TomeZal/status/1397655847862407174
A oto ta anegdotka :DD
4
Chyba już wiadomo czym się zajmował w Tajlandii ಠ ͜ʖ ಠ
27
Borek widzę obeznany w temacie xd
0
@amanter też prawda
1
W sumie to ten fatalny Juventus z krytykowanym Pirlo na stanowisku trenera, osiągnął więcej w tym sezonie niż niejednokrotnie chwalona Barca...
2
@zadafcb jeszcze półfinały i finał CdR
51
No nieźle xD
0
@daniel32778 Do Legii, przyda się doświadczony snajper
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BorzyKrzys Preclowi odcięło prąd
1
@GeneralXavi Moim zdaniem top, wolę niż Podsiadło
2
@dawo17 @Colon
Dzięki za nominację. Wybieram piosenkę poznaną poprzez FIFĘ 21, a jest to fajna nutka zespołu Glass Animals pt. "Heat Waves"
Nominuję @Cariones
0
Roberto chyba raz podał do przodu w akcji ofensywnej. Brawo!
3
@Ramos9248 Tak, aczkolwiek nie
5
Pierwszy raz całym sercem za Chelsea, i w półfinale i w ewentualnym finale.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@!34RC3!_0N4 Nie wydaje mi się
1
@GeraltzKatalonii W punkt, City Chelsea - marzenie
32
Tuchel prowadzi Chelsea do finału a tam wyjaśnia PSG. Co wy na to?
72
Ale Casemiro to jest udany - wjeżdża w przeciwników z pełnym impetem, a jak ktoś go dotknie to od razu w płacz. Nie trawię typa.
Zresztą dzisiaj kompletnie idiotyczne wejście w Ziyecha, moim zdaniem żółta kartka.