1

@tomek8756 dziękuję za ten cenny komentarz, pozdrawiam

50


Otóż to

2

@LeoMessi1994 nie do wiary, że w XXI wieku jeszcze do takich akcji dochodzi

1

@Barca1992 w punkt

68

Depay najlepszy z wymienionych, no i akurat z jego transferem najwięcej wątpliwości...

21

@parpe Niby spoko, ale zawsze mnie zastanawiało po co to ogłaszać xD

1

@avexavi jakiś puchar Intertoto, ale tego to chyba nikt na poważnie nie bierze

5

Kiedy Villarreal wszedł na taki niezły poziom? Szczerze mówiąc zaskoczyło mnie że do dzisiaj nie mieli ani jednego trofeum, nawet krajowego.

1

@Quavosk Korwin nie w punkt

2

Pierwsze poważne trofeum dla Villarrealu (Dotychczas tylko Intertoto X2) Brawo!

4

4

Chyba już wiadomo czym się zajmował w Tajlandii ಠ ͜ʖ ಠ

27

Borek widzę obeznany w temacie xd

0

@amanter też prawda

1

W sumie to ten fatalny Juventus z krytykowanym Pirlo na stanowisku trenera, osiągnął więcej w tym sezonie niż niejednokrotnie chwalona Barca...

2

@zadafcb jeszcze półfinały i finał CdR

51



No nieźle xD

0

@daniel32778 Do Legii, przyda się doświadczony snajper

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BorzyKrzys Preclowi odcięło prąd

1

@GeneralXavi Moim zdaniem top, wolę niż Podsiadło

2

@dawo17 @Colon

Dzięki za nominację. Wybieram piosenkę poznaną poprzez FIFĘ 21, a jest to fajna nutka zespołu Glass Animals pt. "Heat Waves"



Nominuję @Cariones

0

Roberto chyba raz podał do przodu w akcji ofensywnej. Brawo!

3

@Ramos9248 Tak, aczkolwiek nie

5

Pierwszy raz całym sercem za Chelsea, i w półfinale i w ewentualnym finale.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@!34RC3!_0N4 Nie wydaje mi się

1

@GeraltzKatalonii W punkt, City Chelsea - marzenie

32

Tuchel prowadzi Chelsea do finału a tam wyjaśnia PSG. Co wy na to?

72

Ale Casemiro to jest udany - wjeżdża w przeciwników z pełnym impetem, a jak ktoś go dotknie to od razu w płacz. Nie trawię typa.
Zresztą dzisiaj kompletnie idiotyczne wejście w Ziyecha, moim zdaniem żółta kartka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?