CatalanDream
Dołączył/a: styczeń 2021
Warszawa
11 obserwujących
27 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Rust_Cohle wyprzedziłby Messiego w liczbie goli w tych rozgrywkach xD
2
Pirlo wyleci, jeśli się do LM nie dostaną.
2
@Tasde a rzeczywiście Trzachu to by rewolucję zaprowadził :D
0
@barcelonaLM W końcu ludzie się ruszą, jeśli to będzie trwało jeszcze, powiedzmy, rok.
1
@DonMatteo901 Ekonomista, a wie więcej niż medycy xD
Kawał psychopaty
5
Tiago Dialo - Portugalczyk, 20 lat, 190 cm wzrostu. Materiał na klasowego obrońcę, co potwierdził dzisiaj.
Oczywiście to zawodnik Lille.
1
Tak naprawdę to 4 drużyny w grze o mistrzostwo Francji. Dawno czegoś takiego nie było w końcówce sezonu.
3
@Yosemite wreszcie emocje w Ligue 1
4
@XBlairrX za pchnięcie z premedytacją
24
@Koors dokładnie
42
@Chakalaka Tragedia po prostu. Jak żyć?
0
@Bykunn Tylko, że oni w ten sposób sugerują że będą nas całe życie "trzymać za mordy". Nie możemy się temu poddać.
1
@Bykunn chory, bo zachowuje się jakby miał obsesję. Po co to straszenie ludzi? Za mało nerwów jest przez obecną sytuację?
2
https://tvn24.pl/premium/adam-niedzielski-o-szczepieniach-na-koronawirusa-i-swiecie-po-pandemii-to-nie-jest-ostatnia-pandemia-w-naszym-zyciu-5059712
Chory człowiek, nie wiem jak może zajmować takie stanowisko.
Jest głębszy cel w tym straszeniu ludzi.
1
@macio_944 No jeśli by tak było to spoko, aczkolwiek odniosłem trochę inne wrażenie po obejrzeniu wybranych relacji na Instagramie.
1
@Bykunn Nie wiem skąd pomysł z Dziamborem czy też Korwinem - wygląda na uprzedzenie.
Co do warsztatu nie zamierzam się wypowiadać bo twórcą nie jestem.
0
@macio_944 Bronienie strajku kobiet w formie w jakiej on działa świadczy o braku rigczu i tyle
2
@Bykunn Za bycie "lewakiem" pod publiczkę, wsparcie skrajnie feministycznych poglądów. Zresztą spójrz na jego relacje na Instagramie - patologia.
1
@Jakchcesz Gonciarz to jedna z najgorszych osób na polskim YT. Nie zapraszam do dyskusji.
7
@Ojciec5tkidzieci ale jak to Tusk kłamał? To najlepszy premier w historii Polski ;D
5
@Mario96w otóż to
29
No i to jest Prima Aprilis a nie jakieś Tuski :D
0
@Chakalaka Niezła beczunia hehe
0
@BarcaInfo czyli live izi win
2
@MarcelNJ11 A to zaskoczenie xd
14
Najlepsza akcja w karierze Arthura
4
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-prof-horban-rekomenduje-zakaz-przemieszczania-sie-i-godzine-,nId,5143038#comments4-1
Kompletnie chory człowiek
2
@FC1899Barca na dwa miesiące, gdy jest piękna pogoda, odizolować ludzi od świata xD Świetny pomysł
Jeszcze gdyby była pewność, że przez ten czas uda się wyszczepić
3
@JohnnyBarca Nadal duży sukces Ormian
7
Armenia 3 wygrane w 3 meczach. Nieźle, szczególnie że grali z Islandią i Rumunią.