5

@Rust_Cohle wyprzedziłby Messiego w liczbie goli w tych rozgrywkach xD

2

Pirlo wyleci, jeśli się do LM nie dostaną.

2

@Tasde a rzeczywiście Trzachu to by rewolucję zaprowadził :D

0

@barcelonaLM W końcu ludzie się ruszą, jeśli to będzie trwało jeszcze, powiedzmy, rok.

1

@DonMatteo901 Ekonomista, a wie więcej niż medycy xD
Kawał psychopaty

5

Tiago Dialo - Portugalczyk, 20 lat, 190 cm wzrostu. Materiał na klasowego obrońcę, co potwierdził dzisiaj.
Oczywiście to zawodnik Lille.

1

Tak naprawdę to 4 drużyny w grze o mistrzostwo Francji. Dawno czegoś takiego nie było w końcówce sezonu.

3

@Yosemite wreszcie emocje w Ligue 1

4

@XBlairrX za pchnięcie z premedytacją

24

@Koors dokładnie

42

@Chakalaka Tragedia po prostu. Jak żyć?

0

@Bykunn Tylko, że oni w ten sposób sugerują że będą nas całe życie "trzymać za mordy". Nie możemy się temu poddać.

1

@Bykunn chory, bo zachowuje się jakby miał obsesję. Po co to straszenie ludzi? Za mało nerwów jest przez obecną sytuację?

2

https://tvn24.pl/premium/adam-niedzielski-o-szczepieniach-na-koronawirusa-i-swiecie-po-pandemii-to-nie-jest-ostatnia-pandemia-w-naszym-zyciu-5059712

Chory człowiek, nie wiem jak może zajmować takie stanowisko.
Jest głębszy cel w tym straszeniu ludzi.

1

@macio_944 No jeśli by tak było to spoko, aczkolwiek odniosłem trochę inne wrażenie po obejrzeniu wybranych relacji na Instagramie.

1

@Bykunn Nie wiem skąd pomysł z Dziamborem czy też Korwinem - wygląda na uprzedzenie.
Co do warsztatu nie zamierzam się wypowiadać bo twórcą nie jestem.

0

@macio_944 Bronienie strajku kobiet w formie w jakiej on działa świadczy o braku rigczu i tyle

2

@Bykunn Za bycie "lewakiem" pod publiczkę, wsparcie skrajnie feministycznych poglądów. Zresztą spójrz na jego relacje na Instagramie - patologia.

1

@Jakchcesz Gonciarz to jedna z najgorszych osób na polskim YT. Nie zapraszam do dyskusji.

7

@Ojciec5tkidzieci ale jak to Tusk kłamał? To najlepszy premier w historii Polski ;D

5

@Mario96w otóż to

29

No i to jest Prima Aprilis a nie jakieś Tuski :D

0

@Chakalaka Niezła beczunia hehe

0

@BarcaInfo czyli live izi win

2

@MarcelNJ11 A to zaskoczenie xd

14



Najlepsza akcja w karierze Arthura

2

@FC1899Barca na dwa miesiące, gdy jest piękna pogoda, odizolować ludzi od świata xD Świetny pomysł
Jeszcze gdyby była pewność, że przez ten czas uda się wyszczepić

3

@JohnnyBarca Nadal duży sukces Ormian

7

Armenia 3 wygrane w 3 meczach. Nieźle, szczególnie że grali z Islandią i Rumunią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?