CatalanDream
Dołączył/a: styczeń 2021
Warszawa
11 obserwujących
27 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AmigoBlancos w punkt
13
Przy całym uznaniu dla klasy Ronaldo, śmieszy mnie jego pozorowany drybling - "a poholuję sobie piłkę, o nie, pojawił się przeciwnik, więc cyk - jakaś piętka, wycofanie" ;)
0
@mekston Do 90 dobije
2
Teraz Krystjanu będzie wolne ciągle wymuszał, żeby przegonić Messiego ;)
1
@Zip kliknij "na żywo" na pasku, bo czasem się opóźnia
0
Kozłowski mógłby być za Linettego, do Rybusa też przekonany nie jestem. Tak czy inaczej niezły skład
2
Ależ precyzja, idealne uderzenie
0
@amanter nadal lepiej niż płacić 50mln, bo myślę że to minimum za Holendra gdyby nie kończył mu się kontrakt
1
@LeoMessiah ale teraz to już na pewno ;)
0
@barcamember mam nadzieję, że pójdzie za Kumanem
4
@Roobo Neymar też, Depay ma podobny styl, aczkolwiek jest silniejszy
5
@Qexi I to za darmo, trzeba brać
10
Depay jest niesamowicie "barceloński" :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@Michvl Grać dobrze muszę, bo się...
1
Kobiety i szczypiorniści ratują honor Barcelony. Wielkie brawa!
2
@lukasz9197 Bukkake
0
Finlandia to gorzej niż nasi gra. Ale i tak brawo za wygraną.
2
Braithwaite po Euro będzie łakomym kąskiem na rynku transferowym. Myślę, że i Barcelona o niego powalczy ಠ ͜ʖ ಠ
7
Ale Brejt to najlepszy z Duńczyków dzisiaj, serio
0
Mi się wydaje, że celowo tak wykonał tego karnego. Imo nie było tam faulu.
26
Piękne
10
@Barca1992 Co na to Obama?
8
@Kgorecki2500 Obama dużo wie o demokracji, a za jego rządów akurat "przypadkiem" było tyle wojen podsycanych przez USA.
W ogóle na jakiej zasadzie on stwierdza, że wtedy funkcjonowały dobrze xD
0
@Bartek22 i obecnego lidera EPL*
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rust_Cohle to nie Kuboty ;/
0
@FafitFCB dziena
18
https://ibb.co/c8FrvBM
Będzie jedzone ಠ ͜ʖ ಠ
0
@tbas coś w tym jest