2

@AmigoBlancos w punkt

13

Przy całym uznaniu dla klasy Ronaldo, śmieszy mnie jego pozorowany drybling - "a poholuję sobie piłkę, o nie, pojawił się przeciwnik, więc cyk - jakaś piętka, wycofanie" ;)

0

@mekston Do 90 dobije

2

Teraz Krystjanu będzie wolne ciągle wymuszał, żeby przegonić Messiego ;)

1

@Zip kliknij "na żywo" na pasku, bo czasem się opóźnia

0

Kozłowski mógłby być za Linettego, do Rybusa też przekonany nie jestem. Tak czy inaczej niezły skład

2

Ależ precyzja, idealne uderzenie

0

@amanter nadal lepiej niż płacić 50mln, bo myślę że to minimum za Holendra gdyby nie kończył mu się kontrakt

1

@LeoMessiah ale teraz to już na pewno ;)

0

@barcamember mam nadzieję, że pójdzie za Kumanem

4

@Roobo Neymar też, Depay ma podobny styl, aczkolwiek jest silniejszy

5

@Qexi I to za darmo, trzeba brać

10

Depay jest niesamowicie "barceloński" :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

@Michvl Grać dobrze muszę, bo się...

1

Kobiety i szczypiorniści ratują honor Barcelony. Wielkie brawa!

2

@lukasz9197 Bukkake

0

Finlandia to gorzej niż nasi gra. Ale i tak brawo za wygraną.

2

Braithwaite po Euro będzie łakomym kąskiem na rynku transferowym. Myślę, że i Barcelona o niego powalczy ಠ ͜ʖ ಠ

7

Ale Brejt to najlepszy z Duńczyków dzisiaj, serio

0

Mi się wydaje, że celowo tak wykonał tego karnego. Imo nie było tam faulu.

26



Piękne

10

@Barca1992 Co na to Obama?

8

@Kgorecki2500 Obama dużo wie o demokracji, a za jego rządów akurat "przypadkiem" było tyle wojen podsycanych przez USA.
W ogóle na jakiej zasadzie on stwierdza, że wtedy funkcjonowały dobrze xD

0

@Bartek22 i obecnego lidera EPL*

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle to nie Kuboty ;/

0

@FafitFCB dziena

18

https://ibb.co/c8FrvBM

Będzie jedzone ಠ ͜ʖ ಠ

0

@tbas coś w tym jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?