CatalanDream
Dołączył/a: styczeń 2021
Warszawa
11 obserwujących
27 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Żoszua 10 kluczowych podań :OO
0
@DonMatteo901 Widzę mocny towar wjechał
3
@Uukasz_93 oby...
15
A czym on sobie na to zasłużył? Nazwiskiem?
6
- świat przegrywa wojnę z koronawirusem
- wielka mobilizacja w walce z pandemią
- Polska dobrze radzi sobie z pandemią
- Europa nie radzi sobie z koronawirusem
Wybierz jedno xD
W każdym wydaniu dziennika jeden z powyższych pasków.
7
@JANEK777 Patologia, to już nie jest kwestia "wyboru" a kompletne zdziczenie.
5
@nieprzysiadalnosc Za głoszenie teorii, że aborcja może być zabawą. To jawna demoralizacja.
1
Nadal szkoda odpadnięcia z LM. Wystarczyło zagrać przyzwoity pierwszy mecz. A tak - możliwe, że znowu oddajemy puchar Realowi.
Tak jak w ostatnich sezonach.
10
@BarcaInfo Albert widać, że spoko ziomek
2
@barcelonaLM To by dopiero smakowało
1
@Kamiloza91 Bayern - Real
0
Najlepsza opcja - dojście Realu do finału (tracą siły na ligę), a potem oklep od Bayernu/PSG/City. Ale cóż - oni finałów nie przegrywają.
0
@Image No ja myślałem inaczej, bo druga kadencja Zidana nie zapowiadała się dobrze
3
@macio_944 Śmiech przez łzy... Zawsze jak oni wygrywają to my im to ułatwiamy, odpadając przedwcześnie
1
@barcelonaLM Tak, ale szczerze mówiąc w tym roku nic nie zwiastowało zwyżki formy Realu
3
Real - przeciętny skład jak na nich, grają piach przez większość sezonu, a zaraz okaże się że są w półfinale LM
2
Modric idzie po drugą ZP :D Tylko Vinicius i Asensio mogą zagrozić
0
@FC1899Barca Raz do roku to i Vinicius...
1
L'pool miał jeszcze dużą szansę wywieźć dobry wynik po bramce na 1:2, ale przy obecnym wyniku to na pewno Real w półfinale.
5
@ObiektywnyKibic121 Byle tylko dowieźli mistrzostwo
50
@LuisSalvano Wbrew pozorom wielu młodych ludzi zna stare przeboje
0
Plotka o Neymarze powraca każdego roku - zawsze z tym samym skutkiem, więc myślę, że i teraz nie wróci.
Możliwe, że to zagranie mediów na podbicie zasięgów.
0
@DonMatteo901 aktywistka - "praca" naszych czasów :D
22
@FC1899Barca NIE dla jego powrotu
7
NIE dla Neymara, po tym jak "napluł" na Barcelonę (pozew sądowy i zrzeczenie się statusu Socio)
0
Swoją drogą TVP Sport nie zapomniało o zeszłorocznym PK, więc będzie transmisja dzisiejszego meczu https://sport.tvp.pl/53069827/athletic-bilbao-real-sociedad-ogladaj-na-zywo-transmisja-online-meczu-finalowego-pucharu-krola-live-stream
0
@xBoMBoWiECx Meszi więcej ZB
0
@xBoMBoWiECx Meszi więcej złotych piłek
0
@musli1989 zależy od tego co będzie dalej, aczkolwiek uważam to za ostateczność
0
@Tasde Nie lepiej, myślę po prostu że wiele by się nie zmieniło, a już na pewno w czasie wirusa podobnie by ludzi zamknęli