CatalanDream
Dołączył/a: styczeń 2021
Warszawa
11 obserwujących
27 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore ale obecnie jest zdrowy od dłuższego czasu
8
Lepszy Depay niż Aguero. Holender jest młodszy, nie łapie urazów i gwarantuje fajne liczby. Poza tym może obskoczyć wszystkie pozycje w ataku.
3
@kolo123 w 93 Dembele zmarnuje setę przy stanie 3-0 dla nas xD
5
https://www.instagram.com/p/CMMdvDJCcn7/?igshid=1kulgffie53ji
Zdjęcie z czasów, gdy Suarez zdobywał Bundesligę
13
Juventus ze złotym napletem. Gratulacje!
2
Cuadrado 10 kluczowych podań :o
36
Były zawodnik klubów takich jak np. Toulouse i Leganes, obecnie gwiazdor Barcelony, wielokrotny reprezentant Danii, będący następcą Ronaldo Nazario, zamieścił okolicznościowy wpis z okazji Dnia Kobiet. W tweecie docenił przede wszystkim swoją żonę.
19
https://x.com/asdferyp2/status/1368815943112089602
Dziwny jest ten świat
4
@Quavosk wyjątkowo ma rację
0
Pamiętajcie że jeszcze ludzie stoją w kolejkach
5
@Chakalaka wiele można Dudełowi zarzucić, ale gadane to akurat ma
1
Oby tylko nie było wieczorem wielkich kolejek do lokali w kurortach, bo wyniki się opóźnią
0
Lazio już prowadzi z potężnym Juve
1
@LeoMessiah w tym roku Martin
1
@Pilka_jest_okragla nareszcie ktoś w punkt
1
@FC1899Barca a gdzie potężny Bośniak?
2
@Chaoss nic nie boli, po prostu ich nie lubię
4
Oby Bayern spuchł w LM, skończy się ekscytacja tą drużyną
0
@AV0CAD0 chciałem żeby w Anglii wylądował
0
@Faun na pewno, ciężko wyobrazić sobie żeby tego nie zrobił
3
Swoją drogą szkoda, że Lewy gra w Bayernie, bo przeszkadza się to cieszyć wielu osobom z tych bramek
1
@MesQueUnClub96 może i tak, ale myślę że ludzie trochę przesadzają mimo wszystko
1
@Firestone no w tym roku Messi na pewno mu nie ustępuje, bramki to nie wszystko
10
Lewy jest wybitny, ale na mówienie, że jest najlepszy na świecie mam tylko jeden komentarz: xD
0
@FC1899Barca otóż Messi lepszy
0
@DanielOOL jednak zbyt dużo to on nie strzelał, ale kreował ładnie
0
@itmustbejoke dlatego nie widać na horyzoncie następcy Messiego
7
O ligę trzeba grać najlepszymi, z PSG i tak nie damy rady, niezależnie ilu zawodników by odpoczęło
0
@Shear007 to trzeba na spokojnie; a tak serio na pewno jest jakieś rozwiązanie
1
@Popitek12 nie oglądaj lepiej rzeczy typu jakieś teamy czy ekipy