9

Prawdopodobnie największa kradzież w historii. Hojbjerg duńskim piłkarzem roku.


1

@JANEK777 dzisiaj niestety to rzadkość w showbiznesie

42

Duński Nazario krótko i celnie skomentował dzisiejszy występ swojej reprezentacji.




5

Grosicki wybitna zmiana xD dwa kontakty, dwie straty

9

@ansukapi Idźmy tłumnie na wybory, wszyscy

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

E tam, narzekacie, ważne że 10 kwietnia będzie można zrobić wielką uroczystość

0



xDDD tyle powiem

59



Srogi odlot "postępowego" świata

4

@tobiasson92 zalecenie mnie zawsze śmieszy

1

@RosjaninBut Dobry wybór :)

1

@Chakalaka
Coldplay:
> A sky full of stars


> Paradise


Calvin Harris:
> Summer

> My way


Capital Cities:
> Safe and sound


Celine Dion:
> That's the way it is


Chris Rea (top u mnie):
> Looking for the summer


Climie Fisher:
> Love changes everything


I polski smaczek - Czesław Śpiewa:
> Maszynka do świerkania

0

@GeneralXavi masz rację, aczkolwiek ciężko mi sobie wyobrazić że już zawsze składy będą wybrakowane przez tego wirusa

0

Ja to się zastanawiam. W świecie piłki są tak ogromne pieniądze, a mimo to nadal nie zaszczepiono żadnego piłkarza. Jak tego nie zaczną realizować, to co chwila będą wypadali z kadry zawodnicy, nawet ci bezobjawowi...

5

@Chakalaka
Bon Jovi:
> It's my life


> Livin' on a prayer


Bastille:
> Things we lost in the fire


Bee Gees:
> Stayin' alive


Billy Ocean:
> Love really hurts without you


Bruno Mars:
> Just the way you are



6

@FC1899Barca Ale Messi zawsze najlepszy rating ;))

3

@klemens100 Ale po co przywołujesz sprawę z czasów Komorowskiego, jak nawet słowem o tym nie wspomniałem

67



Już się pewne osoby zes*ały. Przyjęcie państwowego odznaczenia nie równa się poparciu partii rządzącej XD
Ale oczywiście zawsze będzie skowyt

0

@macio_944 W takiej sytuacji trzeba to zaakceptować, aczkolwiek wewnętrznie może być odczucie "żalu"

0

@mekston Dlatego piszę że nie chcę zapeszyć, aczkolwiek szansa na taki obrót spraw jest

1

@michal26 Lenglet, Cou, Pjanic, i może Griezmann - OUT
A no i masz rację - potrzeba rezerwowego LO chyba, że Firpo będzie grał tak jak z PSG w Paryżu

1

@MarcelNJ11 Ew ktoś pokroju Wijnalduma do rotacji

1

@mekston W tym sezonie będzie ponad 30 imo

2

Nie chcę zapeszać, ale wydaje mi się, że po ewentualnych transferach Haalanda i jakiegoś pomocnika możemy być maszyną w przyszłym sezonie. Zdaje się, że Barcelona mogłaby ruszyć po wszystkie trofea.

2

Gdyby nie pierwszy mecz z Paryżem, to myślę, że byśmy celowali w puchar LM...

3

@Kacper1432 w punkt

1

@MarFan "zachód zazdrości Polakom grubych portfeli"

1

@Trepyveb Wirus nie zniknie, ale lockdowny potrwają dopóki władza sama nie pójdzie po rozum do głowy, albo do momentu, kiedy ludzie się sprzeciwią masowo; jeszcze ze 2 lata imo

1

Wydaje mi się wręcz, że lockdown w mniejszym lub większym wymiarze potrwa do rozpoczęcia kampanii wyborczej w 2023 roku...

1

@mekston i że reszta to siewcy śmierci, bo chcą normalnie żyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?