CatalanDream
Dołączył/a: styczeń 2021
Warszawa
11 obserwujących
27 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Prawdopodobnie największa kradzież w historii. Hojbjerg duńskim piłkarzem roku.
1
@JANEK777 dzisiaj niestety to rzadkość w showbiznesie
42
Duński Nazario krótko i celnie skomentował dzisiejszy występ swojej reprezentacji.
5
Grosicki wybitna zmiana xD dwa kontakty, dwie straty
9
@ansukapi Idźmy tłumnie na wybory, wszyscy
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
E tam, narzekacie, ważne że 10 kwietnia będzie można zrobić wielką uroczystość
0
xDDD tyle powiem
59
Srogi odlot "postępowego" świata
4
@tobiasson92 zalecenie mnie zawsze śmieszy
1
@RosjaninBut Dobry wybór :)
1
@Chakalaka
Coldplay:
> A sky full of stars
> Paradise
Calvin Harris:
> Summer
> My way
Capital Cities:
> Safe and sound
Celine Dion:
> That's the way it is
Chris Rea (top u mnie):
> Looking for the summer
Climie Fisher:
> Love changes everything
I polski smaczek - Czesław Śpiewa:
> Maszynka do świerkania
0
@GeneralXavi masz rację, aczkolwiek ciężko mi sobie wyobrazić że już zawsze składy będą wybrakowane przez tego wirusa
0
Ja to się zastanawiam. W świecie piłki są tak ogromne pieniądze, a mimo to nadal nie zaszczepiono żadnego piłkarza. Jak tego nie zaczną realizować, to co chwila będą wypadali z kadry zawodnicy, nawet ci bezobjawowi...
5
@Chakalaka
Bon Jovi:
> It's my life
> Livin' on a prayer
Bastille:
> Things we lost in the fire
Bee Gees:
> Stayin' alive
Billy Ocean:
> Love really hurts without you
Bruno Mars:
> Just the way you are
6
@FC1899Barca Ale Messi zawsze najlepszy rating ;))
3
@klemens100 Ale po co przywołujesz sprawę z czasów Komorowskiego, jak nawet słowem o tym nie wspomniałem
67
Już się pewne osoby zes*ały. Przyjęcie państwowego odznaczenia nie równa się poparciu partii rządzącej XD
Ale oczywiście zawsze będzie skowyt
0
@macio_944 W takiej sytuacji trzeba to zaakceptować, aczkolwiek wewnętrznie może być odczucie "żalu"
0
@mekston Dlatego piszę że nie chcę zapeszyć, aczkolwiek szansa na taki obrót spraw jest
1
@michal26 Lenglet, Cou, Pjanic, i może Griezmann - OUT
A no i masz rację - potrzeba rezerwowego LO chyba, że Firpo będzie grał tak jak z PSG w Paryżu
1
@MarcelNJ11 Ew ktoś pokroju Wijnalduma do rotacji
1
@mekston W tym sezonie będzie ponad 30 imo
2
Nie chcę zapeszać, ale wydaje mi się, że po ewentualnych transferach Haalanda i jakiegoś pomocnika możemy być maszyną w przyszłym sezonie. Zdaje się, że Barcelona mogłaby ruszyć po wszystkie trofea.
2
Gdyby nie pierwszy mecz z Paryżem, to myślę, że byśmy celowali w puchar LM...
3
@Kacper1432 w punkt
1
@MarFan "zachód zazdrości Polakom grubych portfeli"
1
@Trepyveb Wirus nie zniknie, ale lockdowny potrwają dopóki władza sama nie pójdzie po rozum do głowy, albo do momentu, kiedy ludzie się sprzeciwią masowo; jeszcze ze 2 lata imo
1
Wydaje mi się wręcz, że lockdown w mniejszym lub większym wymiarze potrwa do rozpoczęcia kampanii wyborczej w 2023 roku...
1
@mekston i że reszta to siewcy śmierci, bo chcą normalnie żyć