1



Kompleks Messiego zawsze się sprzedaje xD

41

Może zostanie pierwszym trenerem w historii Barcy, który odejdzie niepokonany ;)

1

@Joe_Pesci Tak, zresztą z tymi golami to też zobaczymy, może być tak że Messi odpali w Peesże i dojdą dalej w LM, a np ManU odpadnie w 1/8. Wtedy różnica może się zmniejszyć.

3

@LukaszFan Najlepszą opcją byłoby wręczenie ZP za 2020 Lewemu, a za 2021 Messiemu

0

@BART97 Czy ja wiem? Tu raczej pół na pół jest.

1

@Joe_Pesci Chciałem żeby Messi powalczył z Ronaldo o miano najlepszego strzelca w historii LM, ale chyba to jednak Cristiano będzie górą na koniec. A niech ma tę jedną statystykę lepszą niż Messi, trudno ;)

0

@Encore Specjalnie wybrał taką słabą drużynę, żeby ją ratować ಠ ͜ʖ ಠ

3

Moim zdaniem partie polityczne w Polsce działają niejednokrotnie "pod dyktando" opcji zagranicznych, także ze szkodą dla Polski. Natomiast to co robi TVP można określić tylko jako dno i metr mułu. Swoją drogą PiSowi też można zarzucić podległość zagranicy, tym bardziej śmieszy narracja TVP.

2

@RobiS Na tę chwilę u mnie też.
A i jeszcze Young Leosia ಠ ͜ʖ ಠ

0

@masq Ronaldo np już od lat źle wykonuje rzuty wolne, a dalej często je strzela. Po prostu trenerzy nie mają jaj, żeby postawić się takim gwiazdom i ustalić inną hierarchię.

2



xDDD

0

@wawfilip16 Krystjano

2

@FC1899Barca BallonDor Loading!!!

0

@against_modern_football Tylko że Messi był gnojony za takie porażki. Przypuszczam, że tak duży hejt Ronaldo ominie.

0

@Sysia11 Tottenham chyba w zeszłym sezonie też ich wyjaśnił (6-1)

0

5

Kibice Manchesteru opuszczają stadion, symboliczne

1

Czemu żółta, ewidentna czerwień

1

Napoli ma stroje od Armaniego xD
Zauważył ktoś?

2

@Kgorecki2500 PiS miał już wiele razy przepchnąć projekty Godek, a jednak tego nie zrobili, teraz też mogą się wycofać

0

@Danny Gaucho Milner był wtedy świetny, chyba nikt się po nim nie spodziewał takiej kreatywności

6

@Odcinkowy nie daje 100% pewności, wiele zaszczepionych umiera (mniej niż niezaszczepionych, ale nadal sporo)

1

@DaPidejpi A moim zdaniem aż takiej tragedii nie ma. Było dużo narzekania w sprawie grafiki, ale ja nie zauważyłem żeby była tak tragiczna (twarze).

6



Tak było

0

@amanter Może tak ale Krystiano będzie się lepiej prezentował podczas odbierania nagrody, tak myślę

0

@Encore Mimo PR Ronaldo UEFA z rigczem

2

ZP dla Ronaldo jednak biorąc pod uwagę dzisiejszy mecz. Ostatnio coś ucichła sprawa jego kandydatury, ale teraz wszystko jest już jasne.

0

@parpe Przypadkowe podobieństwo

7




The BEST
6ZP Loading!!!!!
Visca Cristiano
Vamos Cristiano

1

Dynamo jest fatalne, a nawet na tle takiej drużyny nic nie prezentujemy. Dobrze, że chociaż wpadło na 1-0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?