CatalanDream
Dołączył/a: styczeń 2021
Warszawa
11 obserwujących
27 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kompleks Messiego zawsze się sprzedaje xD
41
Może zostanie pierwszym trenerem w historii Barcy, który odejdzie niepokonany ;)
1
@Joe_Pesci Tak, zresztą z tymi golami to też zobaczymy, może być tak że Messi odpali w Peesże i dojdą dalej w LM, a np ManU odpadnie w 1/8. Wtedy różnica może się zmniejszyć.
3
@LukaszFan Najlepszą opcją byłoby wręczenie ZP za 2020 Lewemu, a za 2021 Messiemu
0
@BART97 Czy ja wiem? Tu raczej pół na pół jest.
1
@Joe_Pesci Chciałem żeby Messi powalczył z Ronaldo o miano najlepszego strzelca w historii LM, ale chyba to jednak Cristiano będzie górą na koniec. A niech ma tę jedną statystykę lepszą niż Messi, trudno ;)
0
@Encore Specjalnie wybrał taką słabą drużynę, żeby ją ratować ಠ ͜ʖ ಠ
3
Moim zdaniem partie polityczne w Polsce działają niejednokrotnie "pod dyktando" opcji zagranicznych, także ze szkodą dla Polski. Natomiast to co robi TVP można określić tylko jako dno i metr mułu. Swoją drogą PiSowi też można zarzucić podległość zagranicy, tym bardziej śmieszy narracja TVP.
2
@RobiS Na tę chwilę u mnie też.
A i jeszcze Young Leosia ಠ ͜ʖ ಠ
0
@masq Ronaldo np już od lat źle wykonuje rzuty wolne, a dalej często je strzela. Po prostu trenerzy nie mają jaj, żeby postawić się takim gwiazdom i ustalić inną hierarchię.
2
xDDD
0
@wawfilip16 Krystjano
2
@FC1899Barca BallonDor Loading!!!
0
@against_modern_football Tylko że Messi był gnojony za takie porażki. Przypuszczam, że tak duży hejt Ronaldo ominie.
0
@Sysia11 Tottenham chyba w zeszłym sezonie też ich wyjaśnił (6-1)
0
@barcelonaLM *5-0
5
Kibice Manchesteru opuszczają stadion, symboliczne
1
Czemu żółta, ewidentna czerwień
1
Napoli ma stroje od Armaniego xD
Zauważył ktoś?
2
@Kgorecki2500 PiS miał już wiele razy przepchnąć projekty Godek, a jednak tego nie zrobili, teraz też mogą się wycofać
0
@Danny Gaucho Milner był wtedy świetny, chyba nikt się po nim nie spodziewał takiej kreatywności
6
@Odcinkowy nie daje 100% pewności, wiele zaszczepionych umiera (mniej niż niezaszczepionych, ale nadal sporo)
1
@DaPidejpi A moim zdaniem aż takiej tragedii nie ma. Było dużo narzekania w sprawie grafiki, ale ja nie zauważyłem żeby była tak tragiczna (twarze).
6
Tak było
0
@amanter Może tak ale Krystiano będzie się lepiej prezentował podczas odbierania nagrody, tak myślę
0
@Encore Mimo PR Ronaldo UEFA z rigczem
2
ZP dla Ronaldo jednak biorąc pod uwagę dzisiejszy mecz. Ostatnio coś ucichła sprawa jego kandydatury, ale teraz wszystko jest już jasne.
0
@parpe Przypadkowe podobieństwo
7
The BEST
6ZP Loading!!!!!
Visca Cristiano
Vamos Cristiano
1
Dynamo jest fatalne, a nawet na tle takiej drużyny nic nie prezentujemy. Dobrze, że chociaż wpadło na 1-0.