CatalanDream
Dołączył/a: styczeń 2021
Warszawa
11 obserwujących
27 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kgorecki2500 OKO Press i Wyborcza, haha
0
@Kgorecki2500 Wiadomo, że Kaczyński by sobie gorzej poradził, ale nie róbmy z Tuska jakiegoś znakomitego polityka i mówcy xD
5
@Kitek1640 Litości....
1
@Comfortable_ ZP loading!!!
6
@norbi77 przeczytałem "zaliczyłbym żonkę"...
1
@Momals11 Nie ma szans Krystiano
12
@tomek8756 Ok, to jeszcze delegalizacja stowarzyszenia "strajk kobiet" za nawoływanie do nienawiści. Trzeba być konsekwentnym.
0
@Cwaniak4 Platforma chce podbić PiSowi sondaże xD
1
@clyde Przykry fakt, powaga sejmu nie istnieje...
2
@krawczykPSG Witam i chyba nie warto
6
O mój Boże xD Tak, to nie fejk
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Orajzabal i Busket, top duet
0
@Momals11 na stałe to na pewno nie xD
3
https://bit.ly/3BmvWVP
I do tego z Messim :O
6
Messi, Messi, Messi. Dobrze, że odszedł bo przynajmniej lepiej widzimy w jakim miejscu obecnie jest Barcelona. A jeśli chodzi o sprawy finansowe - 1. Messi nas trzymał marketingowo i sportowo na topie przez długi czas, 2. Już go tu nie ma, więc po co w kółko komentować sprawę pensji? Wylewacie pomyje na niego, dlatego że odszedł, tak naprawdę nigdy zwykli ludzie nie dowiedzą się jak to faktycznie było z tymi pieniędzmi w klubowej kasie. Osobiście wolę pomyśleć, że taki zawodnik jak Messi pozwolił mi zakochać się w Barcy i to mnie cieszy, nie ma sensu teraz wszystkiego roztrząsać, szczególnie po odejściu Argentyńczyka.
8
Enrique, come to Barca ;)
0
@masterandservant Tak samo fanboye Ronaldo, obie strony siebie warte
0
@FC1899Barca NAJLEPSZY PIŁKARZ ŚWIATA!! GOAT! LEWANGOALSKI!!!!
1
@głardiola nie unoś się tak
0
@Kgorecki2500 I ja mu wtedy mówię... xD
2
@tomek8756 No kurła, ma czym oddychać, kurła
1
@Encore Dua Lipa podwójny przypał, ładniej wyszła
4
@macio_944 Dzisiaj jedynie 49 wrzutek
2
@Kgorecki2500 Lewica xd A tak popularna wśród młodych
9
@mekston Tyle że Messi nawet minuty nie zagrał :D
0
Dwa darmozjady xD Trzeba się ich pozbyć w miarę możliwości w zimowym okienku.
1
@Marcel99 Serio już teraz uważasz że warto pozbyć się Depaya? xD
0
@Ascend taktyk......