5

@Kgorecki2500 OKO Press i Wyborcza, haha

0

@Kgorecki2500 Wiadomo, że Kaczyński by sobie gorzej poradził, ale nie róbmy z Tuska jakiegoś znakomitego polityka i mówcy xD

5

@Kitek1640 Litości....

1

@Comfortable_ ZP loading!!!

6

@norbi77 przeczytałem "zaliczyłbym żonkę"...

1

@Momals11 Nie ma szans Krystiano

12

@tomek8756 Ok, to jeszcze delegalizacja stowarzyszenia "strajk kobiet" za nawoływanie do nienawiści. Trzeba być konsekwentnym.

0

@Cwaniak4 Platforma chce podbić PiSowi sondaże xD

1

@clyde Przykry fakt, powaga sejmu nie istnieje...

2

@krawczykPSG Witam i chyba nie warto

6



O mój Boże xD Tak, to nie fejk

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Orajzabal i Busket, top duet

0

@Momals11 na stałe to na pewno nie xD

3

https://bit.ly/3BmvWVP

I do tego z Messim :O

6

Messi, Messi, Messi. Dobrze, że odszedł bo przynajmniej lepiej widzimy w jakim miejscu obecnie jest Barcelona. A jeśli chodzi o sprawy finansowe - 1. Messi nas trzymał marketingowo i sportowo na topie przez długi czas, 2. Już go tu nie ma, więc po co w kółko komentować sprawę pensji? Wylewacie pomyje na niego, dlatego że odszedł, tak naprawdę nigdy zwykli ludzie nie dowiedzą się jak to faktycznie było z tymi pieniędzmi w klubowej kasie. Osobiście wolę pomyśleć, że taki zawodnik jak Messi pozwolił mi zakochać się w Barcy i to mnie cieszy, nie ma sensu teraz wszystkiego roztrząsać, szczególnie po odejściu Argentyńczyka.

8

Enrique, come to Barca ;)

0

@masterandservant Tak samo fanboye Ronaldo, obie strony siebie warte

0

@FC1899Barca NAJLEPSZY PIŁKARZ ŚWIATA!! GOAT! LEWANGOALSKI!!!!

1

@głardiola nie unoś się tak

0

@Kgorecki2500 I ja mu wtedy mówię... xD

2

@tomek8756 No kurła, ma czym oddychać, kurła

1

@Encore Dua Lipa podwójny przypał, ładniej wyszła

4

@macio_944 Dzisiaj jedynie 49 wrzutek

2

@Kgorecki2500 Lewica xd A tak popularna wśród młodych

9

@mekston Tyle że Messi nawet minuty nie zagrał :D

0

Dwa darmozjady xD Trzeba się ich pozbyć w miarę możliwości w zimowym okienku.

1

@Marcel99 Serio już teraz uważasz że warto pozbyć się Depaya? xD

0

@Ascend taktyk......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?