CatalanDream
Dołączył/a: styczeń 2021
Warszawa
11 obserwujących
27 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liverpool rezerwami na Southampton, chyba już wiedzą że City mistrzostwa nie odda xD
0
Ćwierćfinał to i tak maksimum jakie możemy osiągnąć, tak myślę
1
Baskets jak zawsze w punkt XD
0
@Herato akurat brak wyjścia z grupy LM to robota Kumana
0
@jakub1906 czyli nigdy xD Dobrze, że nie czuli się tak przed 2020 rokiem hah
34
Ile jeszcze lat będą klękać w tej Anglii? XD
Absurd to jest
2
@DLFCB a tylko dwa zwycięstwa...
17
Real, który o mało co nie roztrwonił przewagi w dwumeczu łatwo przejedzie się po City, bo drużyna z Manchesteru słabo zagrała z Atletico. Brzmi logicznie XD
0
@BartqRKO 100 mln za maskotkę klubową xD
4
Myślę, że jednak Real odpadnie w półfinale, tak jak rok temu. Po słabym meczu City zaczyna się pompowanie Realu, standardowo
23
@GeneralXavi szczególnie, że jako Barcelona nie mamy żadnych złych wspomnień związanych z City
3
Real w finale = Real z pucharem. Liczę na City, bo jeśli Atleti awansuje to wiadomo co będzie w półfinale.
0
@Kondziubarca otóż nie tym razem xD
4
Jazda Live! Po mistrzostwo
1
@arasz1819 Benzema jest świetnym piłkarzem i świetnym kamerzystą
1
@Rust_Cohle koniec tego, pozdro bez spiny xd
0
@Ferran ja tam uważam, że faworytem jest Live
1
@Worny jak również popularni Obama i Osama
0
Prawda jest taka, że jak Real będzie w finale, to go wygra. Chyba, że w końcu musi być ten pierwszy raz.
2
@Rust_Cohle *wielką literą :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MarioVeB! ,,,,,,,, Masz parę przecinków, przydadzą się
0
To co? Real wygrywa LM? Wydaje mi się, że jednak Liverpool faworytem. Jeśli chodzi o City, Guardiola pewnie coś znowu przekombinuje. Bayern moim zdaniem też nie wygra, nie wiem czy w ogóle przejdą Villarreal.
6
@KapiFCB jak Korwina przed wyborami XD
4
@DaPidejpi ale że Guardiola go chciał w drużynie to dziwne
0
@marcin62 Oj tak xD
2
Argentyna Meksyk Arabia Saudyjska Polska. Awans pewny jesteśmy faworytem
0
@kuz to Kurowski
1
@Encore i tak Ronaldo GOAT
1
@tomek8756 co za patola XD