0

Liverpool rezerwami na Southampton, chyba już wiedzą że City mistrzostwa nie odda xD

0

Ćwierćfinał to i tak maksimum jakie możemy osiągnąć, tak myślę

1

Baskets jak zawsze w punkt XD

0

@Herato akurat brak wyjścia z grupy LM to robota Kumana

0

@jakub1906 czyli nigdy xD Dobrze, że nie czuli się tak przed 2020 rokiem hah

34

Ile jeszcze lat będą klękać w tej Anglii? XD
Absurd to jest

2

@DLFCB a tylko dwa zwycięstwa...

17

Real, który o mało co nie roztrwonił przewagi w dwumeczu łatwo przejedzie się po City, bo drużyna z Manchesteru słabo zagrała z Atletico. Brzmi logicznie XD

0

@BartqRKO 100 mln za maskotkę klubową xD

4

Myślę, że jednak Real odpadnie w półfinale, tak jak rok temu. Po słabym meczu City zaczyna się pompowanie Realu, standardowo

23

@GeneralXavi szczególnie, że jako Barcelona nie mamy żadnych złych wspomnień związanych z City

3

Real w finale = Real z pucharem. Liczę na City, bo jeśli Atleti awansuje to wiadomo co będzie w półfinale.

0

@Kondziubarca otóż nie tym razem xD

4

Jazda Live! Po mistrzostwo

1

@arasz1819 Benzema jest świetnym piłkarzem i świetnym kamerzystą

1

@Rust_Cohle koniec tego, pozdro bez spiny xd

0

@Ferran ja tam uważam, że faworytem jest Live

1

@Worny jak również popularni Obama i Osama

0

Prawda jest taka, że jak Real będzie w finale, to go wygra. Chyba, że w końcu musi być ten pierwszy raz.

2

@Rust_Cohle *wielką literą :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MarioVeB! ,,,,,,,, Masz parę przecinków, przydadzą się

0

To co? Real wygrywa LM? Wydaje mi się, że jednak Liverpool faworytem. Jeśli chodzi o City, Guardiola pewnie coś znowu przekombinuje. Bayern moim zdaniem też nie wygra, nie wiem czy w ogóle przejdą Villarreal.

6

@KapiFCB jak Korwina przed wyborami XD

4

@DaPidejpi ale że Guardiola go chciał w drużynie to dziwne

0

@marcin62 Oj tak xD

2

Argentyna Meksyk Arabia Saudyjska Polska. Awans pewny jesteśmy faworytem

0

@kuz to Kurowski

1

@Encore i tak Ronaldo GOAT

1

@tomek8756 co za patola XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?