3

@AmigoBlancos Inter wtedy był w dużo gorszej dyspozycji, niby ta sama drużyna a jednak inna

2

Milan wyłączony, bez żadnych argumentów, tragiczny poziom ich gry. No jest to też jednak zasługa świetnego taktycznie Interu.

1

i osób mistrzowskich :D

1

@tomek8756 oj musisz, piękne jest

0

Strzały 11-1 xD

0

Już sędzia zwyzywany a jednak dobra decyzja xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@qbuteq tylko ten Real :(

3

Real pewnie znowu wygra LM xD Nie ufam City

3

https://ibb.co/RP8BRTk
a to ciekawostki :D

0

Cristiano lepszy od Haalanda bo strzelił 4 gole

0

@Gitarkafcb i tyle będzie z "ZP" dla Hochlanda

1

@Domin7777 nie było

1

@barteggg08 odpal strumyka, jakość kox i mniejsze opóźnienie xd

0

@Encore ale Bayern też dzisiaj nie gra nic XD generalnie mocno poniżej oczekiwań ten dwumecz

0

Mbappe jest na boisku?

0

@Kaamilos87 i musiało być 1:0....

1

Mbappe włączy się w 80. minucie ಠ⁠ ͜⁠ʖ⁠ ⁠ಠ

3

@draxidox obowiązkowa znajomość ukraińskiego przez Polaków!!

2

@barteggg08 zostali zjedzeni dzisiaj

0

@Gibbon_FCB rodrygo to jest lepszy jak z ławki wejdzie

1

@bartas97 podobni z ryja :D

2

Live lubi golić United

3

@AFA90 albo jak z Chelsea w tamtym sezonie

3

@mekston GOAT, nie ma dyskusji

1

Jak Bruno drze tego ryja...

6

Fati ratuje real

0

Poziom tego meczu to jest dramat, jak na orliku xd

0

Komu Alonso założył siatę? XD

1

@mekston 8 pkt przewagi*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?