CatalanDream
Dołączył/a: styczeń 2021
Warszawa
11 obserwujących
27 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tristan87 normalny dzień na zachodzie
0
@lntrowertyk cesarz Marcin Najman
2
@Transu96 ok ok ok
7
@barcelonaLM na **uja w dupę chyba xD
1
@ChampionLW no daj pobaitować ;(
0
Komentarz usunięty
1
@Mazi na zdjęciu są obaj
6
XD ten się zawsze wciśnie na zdjęcie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AFA90 scaloni zawsze na spokojnie :)
1
@barcelonaLM da się to ominąć robiąc np. bootowalnego pendrive przez program Rufus i zaznaczając tam odpowiednią opcję
0
@Chaoss 11 to delikatna ewolucja w stosunku do 10, nie odczułbyś praktycznie :)
0
@barcelonaLM nie rozumiem osób, które używają coś starszego niż win10 XD
1
@Xpert77 oj tak, taktyczne zagranie, teraz przeciwnicy się nie podniosą
0
@ProMILs zgadzam się, to jest to samo towarzystwo tylko pod różnymi przykrywkami
10
POPiS again :D
0
Podobno jednak wycofują
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@michal26 tak tak, dodałem update
1
Jeśli to prawda, to koniec zabawy :(
https://x.com/WypartowiczBa/status/1672656070827819008
XD
8
@HighestInTheRoom ile płacą od wpisu?
1
@Sau_Ron longing
1
@Polish_Eagle za wcześnie, po prostu. W dwa sezony mógłby jeszcze przeskoczyć np. Ronaldo w bramkach w LM.
1
@BARCA1899Messi hajs i wakacje...
4
Wypisuje się z poważnego grania podczas gdy dalej prezentuje wysoki poziom. Jeszcze ze 2 lata w Europie luźno mógłby zostać i pobić więcej rekordów. Szkoda.
0
@draxidox czemu mieliby bronić m*rderców (jak to mówiła pewna celebrytka) xD
29
@VegetaPolska znajdzie jakaś ładna pani, odda ci i będziecie razem
4
@Kapitan hawk też kurła uratował trochę wynik, jakkolwiek to brzmi
1
Niesamowite jest że City tak niszczy przeciwnika podczas gdy Haaland był najgorszym zawodnikiem w ataku