2

@tristan87 normalny dzień na zachodzie

0

@lntrowertyk cesarz Marcin Najman

2

@Transu96 ok ok ok

7

@barcelonaLM na **uja w dupę chyba xD

1

@ChampionLW no daj pobaitować ;(

0

Komentarz usunięty

1

@Mazi na zdjęciu są obaj

6



XD ten się zawsze wciśnie na zdjęcie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@AFA90 scaloni zawsze na spokojnie :)

1

@barcelonaLM da się to ominąć robiąc np. bootowalnego pendrive przez program Rufus i zaznaczając tam odpowiednią opcję

0

@Chaoss 11 to delikatna ewolucja w stosunku do 10, nie odczułbyś praktycznie :)

0

@barcelonaLM nie rozumiem osób, które używają coś starszego niż win10 XD

1

@Xpert77 oj tak, taktyczne zagranie, teraz przeciwnicy się nie podniosą

0

@ProMILs zgadzam się, to jest to samo towarzystwo tylko pod różnymi przykrywkami

10



POPiS again :D

0


Podobno jednak wycofują

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@michal26 tak tak, dodałem update

1



Jeśli to prawda, to koniec zabawy :(

https://x.com/WypartowiczBa/status/1672656070827819008

XD

8

@HighestInTheRoom ile płacą od wpisu?

1

@Sau_Ron longing

1

@Polish_Eagle za wcześnie, po prostu. W dwa sezony mógłby jeszcze przeskoczyć np. Ronaldo w bramkach w LM.

1

@BARCA1899Messi hajs i wakacje...

4

Wypisuje się z poważnego grania podczas gdy dalej prezentuje wysoki poziom. Jeszcze ze 2 lata w Europie luźno mógłby zostać i pobić więcej rekordów. Szkoda.

0

@draxidox czemu mieliby bronić m*rderców (jak to mówiła pewna celebrytka) xD

29

@VegetaPolska znajdzie jakaś ładna pani, odda ci i będziecie razem

4

@Kapitan hawk też kurła uratował trochę wynik, jakkolwiek to brzmi

1

Niesamowite jest że City tak niszczy przeciwnika podczas gdy Haaland był najgorszym zawodnikiem w ataku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?