0

@mekston oczywiście, ale liczę że coś pokażą w rewanżu

1

No niech pograją tak z Mynsien

2

Co ta Marsylia robi w obronie XDD

1

Chcemy naszego kapitana Bombele z powrotem < 3

0

@Medium no trzymał bramkarza za łapę

1

@Rust_Cohle ni ma brameczki XD

1

@MESSIah16 ich błędem było wywalenie Tuchela. To powinien być projekt długoterminowy, jak z Pepem albo Kloppem

1

@MESSIah16 na początku sezonu oni jeszcze jakoś wyglądali, teraz dramat. Najdziwniejsze właśnie, że nie ściągnęli klasowego pomocnika - z tych nowych transferów tylko Ruiz na poziomie.

1

@MesQueUnClub96 no również uważam, że Bayern awansuje, ale jednak to 1:0 nie jest pewniakiem

0

@TheMefju nie ma, ale tak mi się przypomniało no i 1 gol przewagi to nie jest koniec rywalizacji

0

@MesQueUnClub96 inna, ale nie można skreślać jeszcze moim zdaniem

2

A tym co skreślają PSG przed rewanżem, przypomnę że ostatnio jak grali chyba w 1/4, na Allianz wygrał Paryż, a w Paryżu Bayern (także 1:0)

3

@MesQueUnClub96 generalnie tak, aczkolwiek w końcówce mogli stracić wszystko

5

Przynajmniej nie dostali od Bayernu 0:3 i wyżej jak my zwykle XD

2

@macio_944 typowy Meszi

0

@SLBenfica1904 słabszą nogą do tego

7

@paweldunajecfcb jest spoko, tym bardziej że Owsiak zbiera pieniądze w słusznym celu ಠ⁠ ͜⁠ʖ⁠ ⁠ಠ
Kupuje za nie uran od Czeczenów

0

@bsk w aplikacji działa, w przeglądarce nie

0

Drugą żółta powinna być

6

Winicjusz to jest taki kmiot, że przy nim Neymar to wzór przyzwoitości na boisku XD

2

@Romario87 powinien być zakaz kierowania kamery na niego XD

4

@Romario87 nie jesteś

1

Syn Valverde ostatnio bardzo słabo gra

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Być może zbyt plastycznie upadał, czując na plecach kończyny zawodnika Athleticu XDDD jacy poeci

2

Gavi często "skaka" do piłki XD

4

@AmigoBlancos życzę im w każdym meczu gola, jeśli ostateczny rezultat będzie taki jak np. w ostatnim meczu z Barceloną XD

11

Nie mam nic do Winicjusza, nawet szacunku

2

@mekston ta liga coraz ciekawsza, a Lens gra niesamowity sezon

0

Wincjusza obecnie to Turbogrosik zjada xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?