CatalanDream
Dołączył/a: styczeń 2021
Warszawa
11 obserwujących
27 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston oczywiście, ale liczę że coś pokażą w rewanżu
1
No niech pograją tak z Mynsien
2
Co ta Marsylia robi w obronie XDD
1
Chcemy naszego kapitana Bombele z powrotem < 3
0
@Medium no trzymał bramkarza za łapę
1
@Rust_Cohle ni ma brameczki XD
1
@MESSIah16 ich błędem było wywalenie Tuchela. To powinien być projekt długoterminowy, jak z Pepem albo Kloppem
1
@MESSIah16 na początku sezonu oni jeszcze jakoś wyglądali, teraz dramat. Najdziwniejsze właśnie, że nie ściągnęli klasowego pomocnika - z tych nowych transferów tylko Ruiz na poziomie.
1
@MesQueUnClub96 no również uważam, że Bayern awansuje, ale jednak to 1:0 nie jest pewniakiem
0
@TheMefju nie ma, ale tak mi się przypomniało no i 1 gol przewagi to nie jest koniec rywalizacji
0
@MesQueUnClub96 inna, ale nie można skreślać jeszcze moim zdaniem
2
A tym co skreślają PSG przed rewanżem, przypomnę że ostatnio jak grali chyba w 1/4, na Allianz wygrał Paryż, a w Paryżu Bayern (także 1:0)
3
@MesQueUnClub96 generalnie tak, aczkolwiek w końcówce mogli stracić wszystko
5
Przynajmniej nie dostali od Bayernu 0:3 i wyżej jak my zwykle XD
2
@macio_944 typowy Meszi
0
@SLBenfica1904 słabszą nogą do tego
7
@paweldunajecfcb jest spoko, tym bardziej że Owsiak zbiera pieniądze w słusznym celu ಠ ͜ʖ ಠ
Kupuje za nie uran od Czeczenów
0
@bsk w aplikacji działa, w przeglądarce nie
0
Drugą żółta powinna być
6
Winicjusz to jest taki kmiot, że przy nim Neymar to wzór przyzwoitości na boisku XD
2
@Romario87 powinien być zakaz kierowania kamery na niego XD
4
@Romario87 nie jesteś
1
Syn Valverde ostatnio bardzo słabo gra
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Być może zbyt plastycznie upadał, czując na plecach kończyny zawodnika Athleticu XDDD jacy poeci
2
Gavi często "skaka" do piłki XD
4
@AmigoBlancos życzę im w każdym meczu gola, jeśli ostateczny rezultat będzie taki jak np. w ostatnim meczu z Barceloną XD
11
Nie mam nic do Winicjusza, nawet szacunku
2
@mekston ta liga coraz ciekawsza, a Lens gra niesamowity sezon
0
Wincjusza obecnie to Turbogrosik zjada xD