CiinJeek
Dołączył/a: wrzesień 2013
Częstochowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Witamy Paco!
2
Stawiam na Jagiellonie :P
0
https://www.morele.net/inventory/info/oK0Kee/
Taki zestaw kupiłem w czerwcu i jestem bardzo zadowolony, ja musiałem się zmieścić do 3300 zł i z FIFĄ 16 wyszło idealnie, polecam montaż komponentów od nich (wejdź na forum pclab, tam masz kodzik, dzięki któremu zrobią to za złotówkę), wszystko ładnie złożone wraz z aranżacją okablowania; musisz jednak tu jeszcze głośniki wrzucić jak potrzebujesz, oraz jakiś kabel HDMI (połączenie karty graficznej z monitorem) i kabel zasilający, bo przy tym zasilaczu nie ma.
A tak to polecam, każda część z osobna jest rewelacyjna.
A i jak masz większy budżet, to możesz to i5 wrzucić.
0
W TVP1 ponoć ma być.
0
Mi się zawsze dłuży czas do meczu Barcy, a sam mecz trwa jakby kilka minut, kocham oglądać tą grę, a szczególnie tą drużynę :D
2
"Z Suárezem mamy dobre relacje. Jest niesamowity i uwielbiam jego rodzinę. Jesteśmy przyjaciółmi i nasze żony też się przyjaźnią. Z Neymarem także dobrze się dogaduję, mamy te same cele."
W tym wywiadzie: http://www.fcbarca.com/67824-messi-nigdy-nie-zagram-w-innym-europejskim-klubie.html
0
Jaki to model butków? Przez Internet kupiłeś?
0
Z nudów wszedłem sobie na fioletową poczytać komentarze, czytam kilka, myślę sobie, że jak na razie są normalne. Do czasu, aż ktoś nie zgodził się, że Ronaldo nie symuluje, napisał, że również często pada na glebę. I tu zaczęła się gównoburza - a jeden komentarz mnie rozwalił:
"no widze ze niektorzy rozgryzli tego trola ,koles za hejta na cr7 zasluguje na bana."
xDDDDDDDDDDD
0
Douglas chyba wolałby zostać w Barcelonie :V
0
On chciał jechać, nikt go nie zmuszał.
0
No wreszcie, już po prostu jestem głodny gry Barcy, wielu z Was pewnie też :D
1
Liczę, że najbliższy sezon będzie tak udany, jak ostatni, w którym Barca przygotowywała się St. George's Park.
0
Nie ma to jak uczucie, kiedy Barca powinna prowadzić 3:0 lub 4:0, a jest tylko 1:0
2
Logicznym jest, że każdy kibic Barcy nie chce zwycięstw Realu - tak samo logicznym jak to, że jak pies to nie lubi kota, lub jak blondynka to głupia.
0
Hummels już chyba zadecydował, że chce przejść do Bawarii.
Ja bym to widział tak: na bramce najlepiej bez zmian, obrona - chciałbym tu zobaczyć Marquinhosa, sprzedać Vermaelena, i tak jak piszesz - ewentualnie Bartrę z opcją wykupu. Prawa obrona - zostawić Alvesa, i żeby Aleix coś zaczął grać, na LO tylko wtedy, jak zostanie kasy, to kupić jakiegoś młodego gniewnego. Środek wzmocnić Denisem Suarezem, a na zmiennika MSN dać jak najlepszego jakościowo zawodnika, który - najważniejsze - pogodziłby się z siedzeniem zazwyczaj na ławce - a kto to mógłby być? Może Mahrez, ale Lisy zapewne wygórują cenę. Może El Shaarawy? Chociaż on ma pewne wahania formy. Do Nolito to specjalnie przekonany nie jestem. Tutaj liczę na dyrekcję sportową Barcy, że znajdą kogoś, kto się nada.
Niestety, ale na Pogbę to nas raczej nie stać.
1
Ładne te koszulki - proste, schludne, estetyczne :)
17
Stadion kojarzy mi się z różnymi piłkarzami:
Murawa - z przestrzenią i z Messim, który jednym dotknięciem piłki potrafi tą przestrzeń stworzyć.
Bramki - ze Suarezem, który strzela bramkę za bramką.
Linie - z Neymarem, który potrafi dryblować niemalże na obrzeżach linii i mieści się w boisku.
A trybuny - z Arbeloą.
21
Zamiast 100 bramek to wolałbym 100 punktów :D
0
Oglądam praktycznie każdy mecz Barcelony - i bardzo często, gdy Neymar jest przy piłce, to przeciwnicy się po prostu na niego "rzucają" - więc to, że 8 karnych zostało wywalczonych przez Neya, nie powinno dziwić.
0
Co ten Messi
0
Po wczorajszym meczu zmieniłem tapetę:
http://i.imgur.com/uNoix7z.jpg
Pique, jesteśmy z Tobą!
2
A tak trudno dodać, że statystyki dotyczą ligi? Ja również rozumiem sezon jako wszystkie oficjalne rozgrywki (LM, liga, CdR i superpuchary).
0
Mieliśmy scharakteryzować jakiegoś bohatera literackiego, który wolność cenił ponad wszystko czy coś takiego ;P
0
Coś nie tak dzieje się z Barceloną, obawiam się, że to przez brak poprawek/zmian w taktyce, cały czas Barcelona chce narzucić swoją piłkę przeciwnikowi, może czas dostosować się do rywali?
0
Nieprawdopodobne, Kaziu
0
Bardzo szkoda, przydałby się w obwodzie na Atletico.
84
Ja cały czas uważam, że Pogba przydałby się w Barcelonie, ten "czołg z działem w nodze" mógłby odmieniać mecze, w których nam nie idzie (patrz: 3 ostatnie spotkania Barcy).
4
- powiedział Rysiek z Klanu z Kaczyńskim na avku...
0
Ktoś podrzuci linka do transmisji? Moja wysiadła...
0
Jak nie wychodzi, to nie wychodzi :/