7

Tym komentatorom przydałaby się choć odrobina obiektywności.

12

Kurcze, pamiętam listopad i wygrany klasyk 4:0 - chyba jako jeden z niewielu pośród moich znajomych kibicuję Barcelonie - wtedy nawet mi do głowy nie przyszło, żeby coś na ten temat na FB pisać - a dzisiaj widzę pełno tekstów typu: "iHalaMadrid!" czy "Real 2:1 Barcelona! Tak jest ku*wa!" - i tak sobie myślę, jak wyglądałyby te teksty, gdyby Barcelona jednak utrzymała prowadzenie - pytanie, czy w ogóle by były - bo coś z listopada żadnych podobnych komentarzy od tych wiernych "kibiców" nie kojarzę :D

1

1

Tak szczerze to na fioletowej też pojawił się ten news (spojrzałem tam z ciekawości), a komentarze: "Nie zagra, bo jest rudy" "to raczej zła wiadomość dla realu"...

0

Ciekawe, ile z tych młodzików awansuje kiedyś do pierwszej drużyny? Gratulacje chłopaki.

0

Jednak szkoda, że po tych głupich błędach w obronie w ciągu 5-6 minut tracimy dwubramkowe prowadzenie.

0

Najsłabszy na boisku? A Juan Carlos? Wg komentatorów Eleven to Sergi Roberto, grający w Rayo na bramce lepiej poradziłby sobie od niego :D

0

Uff, Rakitić chodzi.

8

Szkoda, że nie zrobili ex aequo -> Messi, Neymar i Suarez, bo każdy z nich zasłużył :)

1

Czas podtrzymać tradycję :D

0

Dzisiaj było wyraźnie widać, że Barca miała gorszy dzień i ten mecz był po prostu słaby - ale takie też trzeba umieć wygrywać, można odetchnąć, a LE musi przeanalizować, jakie błędy dziś nasi ulubieńcy popełnili. Visca el Barca!

0

A gdzie Douglas? :(

6

Znowu bez Cesca? :(

0

Barca gra na 102%, więc czemu nie? :D

25

Tytuł zajebisty :D

20

Mistrze Painta :D

0

Bravo 84., jest w zestawieniu, w poprzednim nie był ;)

0

"Barcelona zakończyła serię sześciu ligowych meczów bez porażki i w 14. kolejce La Liga straciła punkty, remisując z Valencią na Mestalla." WTF Jakim cudem Barca zakończyła serię meczów bez porażki remisując o.O

0

Dobry mecz, szkoda tylko tego gola

0

Sandro co zrobił :O

0

Kasa, misiu, kasa :D

0

Pytanie retoryczne chyba :D

3

Nie każdy uchodźca to terrorysta, ale w dzisiejszych czasach każdy terrorysta to uchodźca...

1

Lepiej go wypożyczyć, żeby się ograł.

0

Jak dla mnie spoko :D

1

czy to wawrzyniak?

0

Pół miesiąca minęło, i nadal próbują drążyć temat... Piłkarze już chyba zdążyli zrozumieć swój błąd.

1

Fatalna kontuzja :/ No niestety, zdarza się, mogę tylko współczuć ;/

0

FIFA chyba nie lubi Barcy, a że rok temu potrójna korona nasza - musieli coś wymyślić... Tak ot sprawiedliwość...

5

Witam :) Gracie coś sami w piłkę? Macie jakieś osiągnięcia? Trenujecie? :D Ja gram na przykład w juniorach lokalnej drużyny A-klasowej, zawsze coś mogę się nauczyć, trenuję indywidualnie, założyłem zresztą forum o treningu piłkarskim (trening.ugu.pl), a jak tam u Was? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?