CiinJeek
Dołączył/a: wrzesień 2013
Częstochowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Tym komentatorom przydałaby się choć odrobina obiektywności.
12
Kurcze, pamiętam listopad i wygrany klasyk 4:0 - chyba jako jeden z niewielu pośród moich znajomych kibicuję Barcelonie - wtedy nawet mi do głowy nie przyszło, żeby coś na ten temat na FB pisać - a dzisiaj widzę pełno tekstów typu: "iHalaMadrid!" czy "Real 2:1 Barcelona! Tak jest ku*wa!" - i tak sobie myślę, jak wyglądałyby te teksty, gdyby Barcelona jednak utrzymała prowadzenie - pytanie, czy w ogóle by były - bo coś z listopada żadnych podobnych komentarzy od tych wiernych "kibiców" nie kojarzę :D
1
1
Tak szczerze to na fioletowej też pojawił się ten news (spojrzałem tam z ciekawości), a komentarze: "Nie zagra, bo jest rudy" "to raczej zła wiadomość dla realu"...
0
Ciekawe, ile z tych młodzików awansuje kiedyś do pierwszej drużyny? Gratulacje chłopaki.
0
Jednak szkoda, że po tych głupich błędach w obronie w ciągu 5-6 minut tracimy dwubramkowe prowadzenie.
0
Najsłabszy na boisku? A Juan Carlos? Wg komentatorów Eleven to Sergi Roberto, grający w Rayo na bramce lepiej poradziłby sobie od niego :D
0
Uff, Rakitić chodzi.
8
Szkoda, że nie zrobili ex aequo -> Messi, Neymar i Suarez, bo każdy z nich zasłużył :)
1
Czas podtrzymać tradycję :D
0
Dzisiaj było wyraźnie widać, że Barca miała gorszy dzień i ten mecz był po prostu słaby - ale takie też trzeba umieć wygrywać, można odetchnąć, a LE musi przeanalizować, jakie błędy dziś nasi ulubieńcy popełnili. Visca el Barca!
0
A gdzie Douglas? :(
6
Znowu bez Cesca? :(
0
Barca gra na 102%, więc czemu nie? :D
25
Tytuł zajebisty :D
20
Mistrze Painta :D
0
Bravo 84., jest w zestawieniu, w poprzednim nie był ;)
0
"Barcelona zakończyła serię sześciu ligowych meczów bez porażki i w 14. kolejce La Liga straciła punkty, remisując z Valencią na Mestalla." WTF Jakim cudem Barca zakończyła serię meczów bez porażki remisując o.O
0
Dobry mecz, szkoda tylko tego gola
0
Sandro co zrobił :O
0
Kasa, misiu, kasa :D
0
Pytanie retoryczne chyba :D
3
Nie każdy uchodźca to terrorysta, ale w dzisiejszych czasach każdy terrorysta to uchodźca...
1
Lepiej go wypożyczyć, żeby się ograł.
0
Jak dla mnie spoko :D
1
czy to wawrzyniak?
0
Pół miesiąca minęło, i nadal próbują drążyć temat... Piłkarze już chyba zdążyli zrozumieć swój błąd.
1
Fatalna kontuzja :/ No niestety, zdarza się, mogę tylko współczuć ;/
0
FIFA chyba nie lubi Barcy, a że rok temu potrójna korona nasza - musieli coś wymyślić... Tak ot sprawiedliwość...
5
Witam :) Gracie coś sami w piłkę? Macie jakieś osiągnięcia? Trenujecie? :D Ja gram na przykład w juniorach lokalnej drużyny A-klasowej, zawsze coś mogę się nauczyć, trenuję indywidualnie, założyłem zresztą forum o treningu piłkarskim (trening.ugu.pl), a jak tam u Was? :D