1

Pewnie nie będzie, pozostaje oglądanie w necie.

0

Za Neymara 190?



tylko? :D

3

Znowu ich sprzedawać? ;_;

0

Oby ten początek Marca to były tylko "złe dobrego początki" :D

2

Im szybciej, tym lepiej :D

3

Oby nie było wirusa FIFY. Już nam wystarczy kontuzji.

0

Gdzie Alexis a gdzie Bale...

3

Od 1 stycznia ;)

0

Komentarz usunięty

0

Leo "rekord" Messi :D Jak u boksera jakiegoś :)

0

De Gea raczej zostanie w Man Utd

0

"Najłatwiej zasypia mi się, kiedy w tle włączony jest telewizor. Ten hałas pomaga mi się zrelaksować." Serio? Ja bym tak nie umiał, przy hałasie się relaksować xD

1

Podrzucicie jakąś transmisje? Taką w miare bez lagów? :)

0

Jest gdzieś transmisja na cyfrowym polsacie?

1

Wielkie dzięki ;)

1

Cały Zubi - najpierw robi, potem myśli :D

0

Ale to Real, sprawdź ile strzelili ;)

1

Lepiej numer 19! :)

0

Celtic nie gra w LM :D

0

* Piszczka lub Cuadrado, nie widzę ich razem w Barcy, tym bardziej, że jest jeszcze Montoya ;)

0

Pamiętasz o Suarezie? :D

2

Czarne były najlepsze.

1

Widać po Hitlerze jeszcze coś zostało...

0

Co to ma być? Prima Aprilis?

0

Cesc - Messi - Alexis
W połowie Pedro za Sancheza
W końcówce Ney za Fabiego

Tak powinno być dobrze :D

0

W oczekiwaniu na sobotnią manitę :D

0

Czyżby szykuje się manita? :)

0

Dobre to 1:1, Milan zaskoczył pierwszą bramką, przecież mogło być 1:0 dla ACM

0

Niekoniecznie, MaTi1515

0

Super Balotelli? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?