CiinJeek
Dołączył/a: wrzesień 2013
Częstochowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pewnie nie będzie, pozostaje oglądanie w necie.
0
Za Neymara 190?
tylko? :D
3
Znowu ich sprzedawać? ;_;
0
Oby ten początek Marca to były tylko "złe dobrego początki" :D
2
Im szybciej, tym lepiej :D
3
Oby nie było wirusa FIFY. Już nam wystarczy kontuzji.
0
Gdzie Alexis a gdzie Bale...
3
Od 1 stycznia ;)
0
Komentarz usunięty
0
Leo "rekord" Messi :D Jak u boksera jakiegoś :)
0
De Gea raczej zostanie w Man Utd
0
"Najłatwiej zasypia mi się, kiedy w tle włączony jest telewizor. Ten hałas pomaga mi się zrelaksować." Serio? Ja bym tak nie umiał, przy hałasie się relaksować xD
1
Podrzucicie jakąś transmisje? Taką w miare bez lagów? :)
0
Jest gdzieś transmisja na cyfrowym polsacie?
1
Wielkie dzięki ;)
1
Cały Zubi - najpierw robi, potem myśli :D
0
Ale to Real, sprawdź ile strzelili ;)
1
Lepiej numer 19! :)
0
Celtic nie gra w LM :D
0
* Piszczka lub Cuadrado, nie widzę ich razem w Barcy, tym bardziej, że jest jeszcze Montoya ;)
0
Pamiętasz o Suarezie? :D
2
Czarne były najlepsze.
1
Widać po Hitlerze jeszcze coś zostało...
0
Co to ma być? Prima Aprilis?
0
Cesc - Messi - Alexis
W połowie Pedro za Sancheza
W końcówce Ney za Fabiego
Tak powinno być dobrze :D
0
W oczekiwaniu na sobotnią manitę :D
0
Czyżby szykuje się manita? :)
0
Dobre to 1:1, Milan zaskoczył pierwszą bramką, przecież mogło być 1:0 dla ACM
0
Niekoniecznie, MaTi1515
0
Super Balotelli? xD