3

@ranger3120
Zmień pracę, weź kredyt i kup nowe.

1

@lucas/catalan
Jak zawsze nr1 w PL

0

@LuisSalvano

To jest ta akcja



Jeżeli się Messi wkurzył to chyba wybrał zły moment.

0

@LuisSalvano
Tam nie ma w ogóle wślizgu. Zobacz sobie filmik z tej akcji. To zdjęcie to jedna z lepszych manipulacji jaką kiedykolwiek widziałem.

2

@Bykunn

Piękna ustawka z ustawionymi pytaniami. Brawo Rafał

2

@Mesi12

Diablo II. Znacie?

4

@MESSIah16
Pytasz ludzi którzy widzieli za życia tylko Neymara.

2

@MarioVeB!
Jak zwykle niewiele merytoryki. A odpowiadać na Twoje pytania nie zamierzam, zarozumialcu.

Edit: nie twierdzę że jestem pełen szacunku do innych, dla Ciebie mam go niewiele. To Ty powinieneś tutaj świecić przykładem MarioLGBT.

0

@MarioVeB!
"Ty" piszę się z dużej litery. Zwrot grzecznosciowy. Rafał kultury nie nauczył ? Wielki zwolenniku LGBT i szacunku do innych.

0

@DonMatteo901

Zwykły oszust.

2

@VamosB
Zawsze PO było partią tych bogatszych (czyli często tych bardziej wykształconych). Oczywiście nie ma co uogólniać ale w większości przypadków tak było.

No cóż, z wyższym wykształceniem też można być matołem.

1

@cules100pro
Wtedy nikt chyba nie strzelał tyle goli

2

@lucas/catalan

Ale Trzaskowski został złapany na kłamstwie odnośnie wieku emerytalnego. Obrzydliwy człowiek

0

@jacek905

Setien jest złotousty. Potrafi pięknie opowiadać dlatego w niego uwierzyłeś.

6

@masq

1tura Bosak
2tura Duda

Prędzej mi ręka uschnie niż zagłosuję na LGBTowca Trzaskowskiego

5

@cchesterr43

Nie da rady go wywalić? To nie jest myjnia ręczna, zdarza mi się korzystać z tej bezdotykówki i takie Henryki mocno denerwują.

2

@MESSIah16
Spokojna głowa. LGBTowcy i inne lewactwo za jakiś będą takie pomniki ściągać. Wszystko przed nami.

0

@daff1992

Brygson kilka postów wyżej pięknie podsumował temat. Cieszy to, że wciąż są ludzie którzy nie dali się porwać temu szaleństwu z LGBT.

1

@Janiama

Trzeba przyznać że jesteś rozbrajający. Jak czytam taki argument z dupy jak np "Skoro Biedroń kandyduje na Prezydenta to swiadczy że jest taki jak my" to po prostu czytam to i dochodzę do wniosku że marnuje życie w ogóle z tobą dyskutując. Naprawdę Biedroń musiał wystartować w wyborach żebyś to sobie uświadomił?
xD jak to dzisiaj młodzież pisze

0

Komentarz usunięty

0

@Bobo25

Strasznie zgrywasz eleganckiego. Że nie ładnie obrażać innego człowieka, że sumienie nie pozwala nie szanować. Ciekawe ile razy tutaj plules jadem na Ronaldo ramosa czy innych. Z ciekawości sprawdzę.

0

@Janiama

Ale co konkretnie pokazuje? Bo nie rozumiem toku myślenia.

Gość z TVN w każdym pytaniu ubiera całą partie PIS w nienawiść do LGBT. Wręcz wpycha mu odpowiedzi w usta. Daj pan spokój

1

@damiano996

Jesteś obrzydliwym kłamcą i hipokrytą. Założyłeś sobie temat i zostałeś brutalnie w nim zniszczony. Na całe szczęście jedyne co możesz to sobie klikać w internecie homosiowe posty, na więcej nie możesz sobie pozwolić i to się już nigdy w PL nie zmieni. Pluję.

0

Komentarz usunięty

0

@arcin13091

Naprawdę stwierdzenie, że sędziowie lubią Real (mają prawo lubić co tylko chcą) to wychodzenie brudów na wierzch?

0

Wszyscy sędziowie są za Realem a co rok mistrzem jest Barca. Bożu co za żenada, gorzej niż pudelek.

0

@paweldunajecfcb

Zdecydowanie ukryty w mieście krzyk


0

@zawsze_barca
Co to za słonko w Twoim Avatarze ?

11

No to do Lidla na kasę. Pięknie mi Rakitic zaimponował ostatnio, pewnie biedny jest tam w swoich przekonaniach osamotniony.

0

@IronSanHybrid

Możesz napisać coś więcej? Wiem czym jest afera tajska ale o co chodzi z wymiksowaniem? Co się wydarzyło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?