CiroDiMarzio
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2019
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ranger3120
Zmień pracę, weź kredyt i kup nowe.
1
@lucas/catalan
Jak zawsze nr1 w PL
0
@LuisSalvano
To jest ta akcja
Jeżeli się Messi wkurzył to chyba wybrał zły moment.
0
@LuisSalvano
Tam nie ma w ogóle wślizgu. Zobacz sobie filmik z tej akcji. To zdjęcie to jedna z lepszych manipulacji jaką kiedykolwiek widziałem.
2
@Bykunn
Piękna ustawka z ustawionymi pytaniami. Brawo Rafał
2
@Mesi12
Diablo II. Znacie?
4
@MESSIah16
Pytasz ludzi którzy widzieli za życia tylko Neymara.
2
@MarioVeB!
Jak zwykle niewiele merytoryki. A odpowiadać na Twoje pytania nie zamierzam, zarozumialcu.
Edit: nie twierdzę że jestem pełen szacunku do innych, dla Ciebie mam go niewiele. To Ty powinieneś tutaj świecić przykładem MarioLGBT.
0
@MarioVeB!
"Ty" piszę się z dużej litery. Zwrot grzecznosciowy. Rafał kultury nie nauczył ? Wielki zwolenniku LGBT i szacunku do innych.
0
@DonMatteo901
Zwykły oszust.
2
@VamosB
Zawsze PO było partią tych bogatszych (czyli często tych bardziej wykształconych). Oczywiście nie ma co uogólniać ale w większości przypadków tak było.
No cóż, z wyższym wykształceniem też można być matołem.
1
@cules100pro
Wtedy nikt chyba nie strzelał tyle goli
2
@lucas/catalan
Ale Trzaskowski został złapany na kłamstwie odnośnie wieku emerytalnego. Obrzydliwy człowiek
0
@jacek905
Setien jest złotousty. Potrafi pięknie opowiadać dlatego w niego uwierzyłeś.
6
@masq
1tura Bosak
2tura Duda
Prędzej mi ręka uschnie niż zagłosuję na LGBTowca Trzaskowskiego
5
@cchesterr43
Nie da rady go wywalić? To nie jest myjnia ręczna, zdarza mi się korzystać z tej bezdotykówki i takie Henryki mocno denerwują.
2
@MESSIah16
Spokojna głowa. LGBTowcy i inne lewactwo za jakiś będą takie pomniki ściągać. Wszystko przed nami.
0
@daff1992
Brygson kilka postów wyżej pięknie podsumował temat. Cieszy to, że wciąż są ludzie którzy nie dali się porwać temu szaleństwu z LGBT.
1
@Janiama
Trzeba przyznać że jesteś rozbrajający. Jak czytam taki argument z dupy jak np "Skoro Biedroń kandyduje na Prezydenta to swiadczy że jest taki jak my" to po prostu czytam to i dochodzę do wniosku że marnuje życie w ogóle z tobą dyskutując. Naprawdę Biedroń musiał wystartować w wyborach żebyś to sobie uświadomił?
xD jak to dzisiaj młodzież pisze
0
Komentarz usunięty
0
@Bobo25
Strasznie zgrywasz eleganckiego. Że nie ładnie obrażać innego człowieka, że sumienie nie pozwala nie szanować. Ciekawe ile razy tutaj plules jadem na Ronaldo ramosa czy innych. Z ciekawości sprawdzę.
0
@Janiama
Ale co konkretnie pokazuje? Bo nie rozumiem toku myślenia.
Gość z TVN w każdym pytaniu ubiera całą partie PIS w nienawiść do LGBT. Wręcz wpycha mu odpowiedzi w usta. Daj pan spokój
1
@damiano996
Jesteś obrzydliwym kłamcą i hipokrytą. Założyłeś sobie temat i zostałeś brutalnie w nim zniszczony. Na całe szczęście jedyne co możesz to sobie klikać w internecie homosiowe posty, na więcej nie możesz sobie pozwolić i to się już nigdy w PL nie zmieni. Pluję.
0
Komentarz usunięty
0
@arcin13091
Naprawdę stwierdzenie, że sędziowie lubią Real (mają prawo lubić co tylko chcą) to wychodzenie brudów na wierzch?
0
Wszyscy sędziowie są za Realem a co rok mistrzem jest Barca. Bożu co za żenada, gorzej niż pudelek.
0
@paweldunajecfcb
Zdecydowanie ukryty w mieście krzyk
0
@zawsze_barca
Co to za słonko w Twoim Avatarze ?
11
No to do Lidla na kasę. Pięknie mi Rakitic zaimponował ostatnio, pewnie biedny jest tam w swoich przekonaniach osamotniony.
0
@IronSanHybrid
Możesz napisać coś więcej? Wiem czym jest afera tajska ale o co chodzi z wymiksowaniem? Co się wydarzyło?