12

@Hanok
Tak, trzy razy na farcie. Wszystko na farcie. Tylko biedna Barcelona zawsze bez farta

0

@zawsze_barca
Fajne robi filmiki ale jak dla mnie jest zbyt wysportowana. Dużo bardziej lubię tinna angel, carrylight, mini diva no i moje nowe odkrycie Diana daniels

0

@NeroTFP
Lubisz babcie :)?

dobrych aktorek jest 300-400 a może i nawet więcej. Zrobić top 100 to dla mnie chyba nie wykonalne

7

@zawsze_barca

Dziś trochę przeciętnie.

0

@HansLanda
Jak tolerujesz nudnego Bjorna to możesz oglądać.

0

To będzie strata punktów.

0

@tristan87
Zniszczyleś :)

11

@Chwytliwy
Wiesz czego ta ustawa dotyczy ? Czy po prostu TVN i wyborcza powiedzieli że to jest be ?

9

Ważne, że Abidal wyszedł wzmocniony ze spotkania z zarządem.

0

@CiroDiMarzio
Robert145 - to jest mój tekst

2

@Tales_Omletu
od sukcesu Messiego zależy Twoje spełnienie ? słabo trochę

0

Nie pamiętam tak słabej kadry Barcelony, naprawdę.

0

Słyszeliście o tym kolesiu co zjadł ziemniaki a zostawił mięsko ??

5

"Brawo" mundo, kolejny poziom ośmieszenia osiągnięty

0

@Kurkmen
Latwo się gada/klika.
Tam miała być promocja telefonu z 2500zl na 500 zł. Chodzi o Xiaomi note 10.
Ja trochę tych ludzi rozumiem. Promocja jak w Ameryce a nie jakiś nasz śmieszny Black friday

0

@pyku91
Tylko Xiaomi. W tej cenie chyba kupisz model MI9

2

Bardzo dobra decyzja. Brawo VAR

0

@TheNekro94
W kategorii cena/jakość numerem jeden jest Xiaomi. W tej cenie spokojnie kupisz Xiaomi MI9. Mam MI8 i nie kumam tych co kupują drogie telefony np Samsung. Zresztą kto się trochę interesuje to wie jak jest.

0

@KyngPyng
Możesz coś więcej na temat tych informacji? Katowałem dziś kursy bukmacherów i wszystkie mocno sugerują inny wynik.

4

Do sprzedania mam kapustę kiszoną.
Info na priv.

1

@Tomo_95
Oczywiście że nie ma znaczenia że źle stał. To mama kolegi wykonywała jakiś tam manewr i w niego wjechała. A przy okazji gościa można ukarać za złe parkowanie.

0

@arekfanBarcy
W tej kolizji odpowiedzialna jest mama tego kolegi. Właściciel źle zaparkowanego samochodu będzie mógł naprawić furę z jej oc. A przy okazji gość dostał mandat za złe parkowanie.

0

@MarioVeB!
No jak podliczysz prowizje dla agentów i wszystkie inne koszty to pewnie tak wyjdzie. Ale zawsze podaje się kwotę bazową więc bądź konsekwentny chyba że w przypadku transferów Barcy też tak sztucznie kwoty zawyżasz.

0

@MarioVeB! Nie ma to większego znaczenia ale nie zawyżaj Realowi tradycyjnie cen. Vini tak jak rodrygo kosztował 45 mln. Nie było ani jednego źródła, które by podały inną kwotę. Tak samo transfermarkt

4

Wrzutka główka brama i uśmiech u Zidana :)

5

@BigShaq
Współczuję dzieciństwa.

0

@Coldi89
Skoro jesteś taki bojaźliwy to zostań w domu i nigdzie nie jedź.

0

Komentarz usunięty

0

Rafa go zjadł. W niedzielę czas na rusa

1

Niech nakręci jakiś film i w nim wystąpi to może mu wróci forma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?