CiroDiMarzio
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2019
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Litman
Szanuję za ten trzeźwy post. Większość tylko pitoli głupoty, że trzeba kończyć sezon bo zdrowie piłkarzy jest najważniejsze :)
Tak tak, w ogóle nie chodzi o to że trzeba kończyć sezon żeby Barcy dać mistrza 11 kolejek przed końcem.
0
@zawsze_barca
Elena mnie zniszczyła w produkcji blacked raw. Mega fajnie ją też wspominam z woodman casting. W końcu pozycja dla mnie z pośród podstarzałych milfow :)
0
@zawsze_barca
Zaskakujące jest trochę to, że wjeżdża Lena Paul a nie było w zestawieniu jeszcze Natalii Starr (z wiadomych powodów) czy Sybil A .
0
@Ksavix
Tusk by pewnie dzwonił do Niemiec po wytyczne co robić.
0
@BarcaInfo
Możesz wrzucić Ramosa w takiej akcji?
Pepe dostał za to 10 meczy. Czyli najwyższy wymiar kary.
5
@NeymarSeniorII
Bo ? Jak dokończą sezon i Barca będzie miała najwięcej punktów to wręcza jej mistrzostwo. Piszesz tak jakby Barca była wiecznie ruchana, tymczasem to ona zgarnia praktycznie co rok mistrza.
1
@zawsze_barca
Czekam na Natalie Starr. W końcu Polka i bardzo mocny gracz w branży no i Sybil A chyba najlepsza dupa w całej branży
0
@Rzetafi
No nie było, gdyby nadepnął na nogę Ramos to by była jazda przez tydzień
0
@sokot
To jest najlepsze porównanie jakie mogłem wybrać.
Ramos z którym nie patyczkują się sędziowie i za wszystko łapie zółka i czerwone.
Messi, który w zasadzie robi co chce, jak chamsko gościa kopnie to przecież nie ma problemu, nie miał przecież gdzie dać nogi albo zupełny przypadek
Wnioski:
Gdyby Ramos zrobił to samo, to byś pokrzykiwał, że bandyta
Pewnie dostałby czerwoną kartkę i karę kilku meczy
Messi ? zupełnie inne traktowanie. Mam nadzieję, że już zajarzyłeś bo chyba prościej się tego nie da ująć. miłej niedzieli
0
@sokot
Kolego. Chyba nie zajarzyles o co chodzi. Nikogo tutaj rekord ramosa nie Interesuje. Mówimy o chamstwie Messiego
0
@sokot
Raz na mecz? Daj przykłady albo nie kłam
2
Messi dobry chłopak. Gdyby to był Ramos to przez tydzień by była jazda, nawet temat koronawirusa by przez to ucichł.
1
@Avada Kedavra
A teraz przeproś.
0
@barteggg08
Jobla
0
@zawsze_barca
Super laska. Ale jej legenda to przerost formy nad treścią. 3 lata kariery to nic w porównaniu do dziewczyn, które w branży dużo dłużej walczą.
0
@zawsze_barca
Jessa spoko. Ale z każdym rokiem jest coraz bardziej sztuczna.
1
Teraz Perez, ostatnio Cucurella.
Barcelonie siadła jedna generacja wychowanków, która zniszczyła system. A teraz jest po prostu jako tako.
1
@BarcaInfo
Przy okazji sobie kuknie gdzie mniej wydeptana trawka, co by sobie na niej poczłapać :D
5
Trochę mnie dziwi ta opinia, że to niewypał
MarioVEB twierdził inaczej.
0
@zawsze_barca
Nie lubię Riley reid. Jej popularność jest wręcz kosmiczna ale wciąż czekam u Ciebie na lepsze rozdania.
0
@usztafeusze
Popieram. Ostatni sezon mocno słaby.
Jak komuś się podobał ostatni sezon to raczej jest średnio kumaty.
3
Oby chociaż było ponad tysiąc podań i 80% posiadania. Reszta jest mało istotna.
0
@HansLanda
Wiesz czym się różnią przychody od dochodów? Bo przychody nie mają nic wspólnego z tym że Real wydawał na premię.
Kolega wyżej ma rację. Przychody Real co roku nr1, nie licząc jednego roku (poprzedniego). A jak to wychodzi jeżeli chodzi o dochód to już osobna para kaloszy.
0
@myscooter
W perspektywie 5-letniej Barcelona ma stratę 337 milionów euro (5. wynik za City, United, PSG i Milanem). Z kolei w perspektywie 10-letniej to 560 milionow euro Barcelony (4. miejsce za City, United i PSG.
1
@DaPi
W perspektywie 5-letniej Barcelona ma stratę 337 milionów euro (5. wynik za City, United, PSG i Milanem). Z kolei w perspektywie 10-letniej to 560 milionow euro Barcelony (4. miejsce za City, United i PSG.
0
@Pawlak1992
Spokojnie, na nich też pewnie przyjdzie czas.
0
@dadan1990
Netflix. Ogólnie 6 sezonu nie polecam
1
@Hanok
Tak tak. Zapomniałeś dodać o Pakcie z diabłem szatanem i teściową. Piłka nożna jest chyba dla Ciebie zbyt skomplikowana
1
@NemeZis93
Real za co ?
1
@Marcel99
Które konkretnie?