CoCieBoli
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I dobrze, wyrosles Gerard na fajne drewno:)
0
Tylko ze sezonowcow wiecej jest raczej w barcelonie
0
Ibra moze i tak ,ale Villa i Eto nie sadze:]
0
Na tym forum pisza tacy ludzie ze czasem nie wiadomo.
0
Ronaldo ma w tym roku wiecej goli niz Pedro w ciagu kilka lat:)
0
Tylko jest jeden problem,nie ma za co mnie zbanowac:), bo nic zlego nie robie, wyrazam tylko swoje zdanie,a wy widze ze macie troche bol pupci:) hihi
0
0
czemu wybiegasz tak daleko? zobacz sobie ostatnie 5 klasykow,zyjmy tym co jest w najblizszej przeszlosci,Messi z tych 4 pilek dwoch powinien w ogole nie dostac jedna powinien dostac Cr a druga Riberi,ale dostal bo wiadomo.. Platini...,ale oklamuj sie dalej.a jesli juz tak przepraszasz idz do mamy i przepros ze urodziles sie taki jaki sie urodziles:) pozd łepku:)
0
Widac ze jestes jakis jechowy
0
Taki klub jak Real moze sobie miec 2 razy taki dlug i nie zostanie zlicytowany
0
Juz skonczyliscie czy ktos jeszcze?
0
Rozumiem wasze podjaranie bo wiekszosc kibicow teatralnej barcelony nie pamieta kiedy ostatnio wygrala z Realem:). Hala MAdrid:)
0
Nie wydaje mnie sie
0
27 jest el clasico
0
Przypominam ze Barca z Realem juz z 1,5 roku nie wygrala a ostatnim meczem ktory wygrala byl superpuchar 3-2 ktory ostatecznie przegrala wiec bez napinki troche szacunku i dystansu do zblizajacego sie meczu:)
0
No wlasnie racja, jestem kibicem Realu i uwazam ze Bale zostal przeplacony o jakies 20mln euro czyi powinien kosztowac nie 91 a z 70 a jesli juz o nim mowa nie powinien w ogole przychodzic do Realu,Ozil powinien zostac a przyjsc pozadny napastnik,ale teraz to juz sobie kazdy moze mowic,zaloze sie ze Perez tez troche tego zaluje w tej chwili.
0
Jestes chyba jedyna osoba ,ktora obiektywnie wypowiada sie na tym forum. Pozdro;)
0
0
Spokojnie najwyzej pojdziecie kibicowac komu innemu co to dla was za problem?.Tyle sie was namnozylo w ten czas jak barca wygrywala ze mozecie sie tez namnozyc jako kibice innego klubu :)
0
Masz racje Neymar i Messi nie wyapli.
0
Hehe pewnie trenuja ten "aspekt gry" sa w tym pionierami n swiecie;)
0
Niestety nie bedziesz ani najlepszym,ani jednym z najlepszych
0
A co ma nik do tego co pisze?, Nik jest z dupy wymyslony z marszu.
0
Jesli chodzi ci o to ze jest wspanialy to ja moge zaprzeczyc, Jakk narazie nic nie pokazal,procz wypier*** sie co 5 min.Jesli chodzi ci o te raidy z (Australia) z ktorych nic nie wynikalo to zal mi ciebie,Bo w klubie nie pokazuje nic nawet z najslaszymi.
0
Jasne przeciez kibic Realu trzeba ogladac;)
0
mama!!
0
Jest przereklamowany, to jest mecz z Australia a nie z Realem Madryt
0
Wtedy jestes jebniety
0
0
Gruba przesada to jest lacznie wydane 108 na Neymara