0

I dobrze, wyrosles Gerard na fajne drewno:)

0

Tylko ze sezonowcow wiecej jest raczej w barcelonie

0

Ibra moze i tak ,ale Villa i Eto nie sadze:]

0

Na tym forum pisza tacy ludzie ze czasem nie wiadomo.

0

Ronaldo ma w tym roku wiecej goli niz Pedro w ciagu kilka lat:)

0

Tylko jest jeden problem,nie ma za co mnie zbanowac:), bo nic zlego nie robie, wyrazam tylko swoje zdanie,a wy widze ze macie troche bol pupci:) hihi

0

0

czemu wybiegasz tak daleko? zobacz sobie ostatnie 5 klasykow,zyjmy tym co jest w najblizszej przeszlosci,Messi z tych 4 pilek dwoch powinien w ogole nie dostac jedna powinien dostac Cr a druga Riberi,ale dostal bo wiadomo.. Platini...,ale oklamuj sie dalej.a jesli juz tak przepraszasz idz do mamy i przepros ze urodziles sie taki jaki sie urodziles:) pozd łepku:)

0

Widac ze jestes jakis jechowy

0

Taki klub jak Real moze sobie miec 2 razy taki dlug i nie zostanie zlicytowany

0

Juz skonczyliscie czy ktos jeszcze?

0

Rozumiem wasze podjaranie bo wiekszosc kibicow teatralnej barcelony nie pamieta kiedy ostatnio wygrala z Realem:). Hala MAdrid:)

0

Nie wydaje mnie sie

0

27 jest el clasico

0

Przypominam ze Barca z Realem juz z 1,5 roku nie wygrala a ostatnim meczem ktory wygrala byl superpuchar 3-2 ktory ostatecznie przegrala wiec bez napinki troche szacunku i dystansu do zblizajacego sie meczu:)

0

No wlasnie racja, jestem kibicem Realu i uwazam ze Bale zostal przeplacony o jakies 20mln euro czyi powinien kosztowac nie 91 a z 70 a jesli juz o nim mowa nie powinien w ogole przychodzic do Realu,Ozil powinien zostac a przyjsc pozadny napastnik,ale teraz to juz sobie kazdy moze mowic,zaloze sie ze Perez tez troche tego zaluje w tej chwili.

0

Jestes chyba jedyna osoba ,ktora obiektywnie wypowiada sie na tym forum. Pozdro;)

0

0

Spokojnie najwyzej pojdziecie kibicowac komu innemu co to dla was za problem?.Tyle sie was namnozylo w ten czas jak barca wygrywala ze mozecie sie tez namnozyc jako kibice innego klubu :)

0

Masz racje Neymar i Messi nie wyapli.

0

Hehe pewnie trenuja ten "aspekt gry" sa w tym pionierami n swiecie;)

0

Niestety nie bedziesz ani najlepszym,ani jednym z najlepszych

0

A co ma nik do tego co pisze?, Nik jest z dupy wymyslony z marszu.

0

Jesli chodzi ci o to ze jest wspanialy to ja moge zaprzeczyc, Jakk narazie nic nie pokazal,procz wypier*** sie co 5 min.Jesli chodzi ci o te raidy z (Australia) z ktorych nic nie wynikalo to zal mi ciebie,Bo w klubie nie pokazuje nic nawet z najslaszymi.

0

Jasne przeciez kibic Realu trzeba ogladac;)

0

mama!!

0

Jest przereklamowany, to jest mecz z Australia a nie z Realem Madryt

0

Wtedy jestes jebniety

0

0

Gruba przesada to jest lacznie wydane 108 na Neymara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?