CoCieBoli
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real da l32 a nie 38 za Illarre
0
Wiec nie pierdziel bzdur,poszedl do Realu bo jesli jest sie w tam to jestes na samym szczycie dalej zajsc sie nie da, a jesli oschodziszz Realu to cofasz sie w tyl w swojej karierze.
0
JEsli chocialy poleciec na kase to poszedlby do City gdzie dawali mu 3x takie zarobki jakei ma w Realu.
0
Haha ci ktorzy maja racje dostaja minusy od jakies kmiota haha xD
0
Powinien wygrac Ronaldo lub Roben,jak wygra karzelek to bedzie smieszne.
0
Barcelona jest gorsza od Bayernu, Realu , United , Chelsea i Borusii
0
Od kiedy druzyna ktora przerywa z druga druzyna od 1,5 roku caly czas nawet przciwko rezerwom jest lepsza?
0
Bardzo dobrze koniec marnowania Thiago w tym smiesznym klubie
0
Moze i najlepsza,ale napewno nie w pilke nozna. Nie jest nawet druga ani trzecia w tej chwili.