0

Real da l32 a nie 38 za Illarre

0

Wiec nie pierdziel bzdur,poszedl do Realu bo jesli jest sie w tam to jestes na samym szczycie dalej zajsc sie nie da, a jesli oschodziszz Realu to cofasz sie w tyl w swojej karierze.

0

JEsli chocialy poleciec na kase to poszedlby do City gdzie dawali mu 3x takie zarobki jakei ma w Realu.

0

Haha ci ktorzy maja racje dostaja minusy od jakies kmiota haha xD

0

Powinien wygrac Ronaldo lub Roben,jak wygra karzelek to bedzie smieszne.

0

Barcelona jest gorsza od Bayernu, Realu , United , Chelsea i Borusii

0

Od kiedy druzyna ktora przerywa z druga druzyna od 1,5 roku caly czas nawet przciwko rezerwom jest lepsza?

0

Bardzo dobrze koniec marnowania Thiago w tym smiesznym klubie

0

Moze i najlepsza,ale napewno nie w pilke nozna. Nie jest nawet druga ani trzecia w tej chwili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?