CoCieBoli
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiadomo jeszcze
0
Nie wiem z czego sie tu smiac Ronaldo jest lepszy niz Messi
0
0
Fajny jestes
0
Hahahahahaha to jest LEvante idioto.
0
Po 10 kolejce bede sie smial z was na tej stronie a wy bedziecie do mnie pisali, ty dzieciaku, masz 12 lat, masz 10 lat itd. Barcelona nei ma argumentow w tym sezonei zeby wygrac cokolwiek;)
0
No naprawde pokazal sie super z takimi poteganmi jak Santos MAlezja czy Valerenga haha xD
0
Widze ze Barcelona ma fajny presezon Santos, Malezja, jakas Valerenga haha, co to ma byc w ogole xD
0
0
Tylko ze ja mowie serio a ty jestes pizda i jedziesz po mnie od 13 latkow.
0
0
0
0
0
Obecnie to on ma kontuzje wiec nei jest 100 wiec tu nie pier*** bzdur
0
Zapytaj sie Di Marii ja kgo wkrecal w ziemie
0
0
Ten gosciu jest nacpany,albo sie kompletnie nie zna najlepsi stoperzy to :
Ramos
Thiaho Silva
Varane
Puyol moze kiedys byl a piqe nigdy nie byl i nigdy nie bedzie w czolowce najlepszych stoperow jest przecietny. MINUSUJCIE DO WOLI CI KTORZY SIE ZNAJA PRZYZNAJA MI RACJE!
0
nie...
0
0
Wystarczy zedal by mu grube zarobki i by sie zgodzil
0
hahah szkoda mi was ty widac ze masz 16 lat .
0
Widac ze masz 14 lat
0
Nawet ze stopere moze sie pozegnac, wy nadal czegos nie rozumiecie ludzie dokladnei w tamtym sezonie skonczylo sie Barcelonowanie;]. Koniec jest conajmniej kilka klubow lepszych od Barcelony w kazdym aspekcie gry. min jest to Bayern, Borusia, Real,czy Chelsea, Oni wszyscy sa w tej chwili o niebo lepszymi klubami.
0
Jak bym mogl dal bym ci plusa;p
0
Ramos jest lepszy,a nie dlugo bedzie mozna mowic ze Varane jest lepszy bo w sumie czemu nie?, ten chlopak popelni l2 faule w tamtym sezonie i dostal jedna kartke od kad jest w Realu.
0
Nie jest najlepszym obronca na swiecie.
0
32 łbie
0
Bardzo dobrze szkoda zeby sie marnowal w tym klubie musi grac Xavi i Iniesta najlepsi pomcnicy na swiecie hahaha ludzie sikam z tego klubu
0
Hahahahahahaha.