0

Nie wiadomo jeszcze

0

Nie wiem z czego sie tu smiac Ronaldo jest lepszy niz Messi

0

0

Fajny jestes

0

Hahahahahaha to jest LEvante idioto.

0

Po 10 kolejce bede sie smial z was na tej stronie a wy bedziecie do mnie pisali, ty dzieciaku, masz 12 lat, masz 10 lat itd. Barcelona nei ma argumentow w tym sezonei zeby wygrac cokolwiek;)

0

No naprawde pokazal sie super z takimi poteganmi jak Santos MAlezja czy Valerenga haha xD

0

Widze ze Barcelona ma fajny presezon Santos, Malezja, jakas Valerenga haha, co to ma byc w ogole xD

0

0

Tylko ze ja mowie serio a ty jestes pizda i jedziesz po mnie od 13 latkow.

0

0

0

0

0

Obecnie to on ma kontuzje wiec nei jest 100 wiec tu nie pier*** bzdur

0

Zapytaj sie Di Marii ja kgo wkrecal w ziemie

0

0

Ten gosciu jest nacpany,albo sie kompletnie nie zna najlepsi stoperzy to :
Ramos
Thiaho Silva
Varane
Puyol moze kiedys byl a piqe nigdy nie byl i nigdy nie bedzie w czolowce najlepszych stoperow jest przecietny. MINUSUJCIE DO WOLI CI KTORZY SIE ZNAJA PRZYZNAJA MI RACJE!

0

nie...

0

0

Wystarczy zedal by mu grube zarobki i by sie zgodzil

0

hahah szkoda mi was ty widac ze masz 16 lat .

0

Widac ze masz 14 lat

0

Nawet ze stopere moze sie pozegnac, wy nadal czegos nie rozumiecie ludzie dokladnei w tamtym sezonie skonczylo sie Barcelonowanie;]. Koniec jest conajmniej kilka klubow lepszych od Barcelony w kazdym aspekcie gry. min jest to Bayern, Borusia, Real,czy Chelsea, Oni wszyscy sa w tej chwili o niebo lepszymi klubami.

0

Jak bym mogl dal bym ci plusa;p

0

Ramos jest lepszy,a nie dlugo bedzie mozna mowic ze Varane jest lepszy bo w sumie czemu nie?, ten chlopak popelni l2 faule w tamtym sezonie i dostal jedna kartke od kad jest w Realu.

0

Nie jest najlepszym obronca na swiecie.

0

32 łbie

0

Bardzo dobrze szkoda zeby sie marnowal w tym klubie musi grac Xavi i Iniesta najlepsi pomcnicy na swiecie hahaha ludzie sikam z tego klubu

0

Hahahahahahaha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?