Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Lepsza niz Dembelski na prezentacji.
https://x.com/i/status/1191803035686539264
2
0
@oonter Tego juz nie czytam, sorka facet.
0
@Odesseiron Nie typowe dla mnie , tylko po prosto to bardzo typowy mechanzm.
Nie urodzilem sie wczoraj, by pewnych rzeczy nie widzdiec, wiec albo obrazasz swoja albo moja inteligencje , albo w ramach hipokryzji nie widzisz co ten pan napisal.
Mnie to nie rusza, bo takimi zdaniema on sie sam zdekonspirowal, Ty zreszta tez.
Jego merytoryka i brak zaczepek (trollingu) No chyba, ze go rozjuszylo moje - "bo Ci zylka peknie"
"Zawsze odwracasz kota ogonem, jak Ci ktoś uwagę zwróci? " ogolnik kwantytatywny - trzeba uwazac, gdy ktos sie nimi posluguje, chociaz faktycznie czasem uzywami ich z automatu.
" Chyba że taka jest właśnie intencja - namieszać ludziom w głowach, żeby nimi łatwiej manipulować. W takim wypadku SHAME ON YOU."
"Mam nikłą nadzieję, że tobie kiedyś ktoś/coś pomoże. Ja mam się świetnie. Uważam natomiast, że robisz krzywdę ludziom głosząc takie poglądy " - patos , zupelnie niepotrzebyn - krzywda, bo cytat stawial na pierszym miejscu czlowieka, a nie walke buldogow pod dywanem?
" zwierzątka też ziewają, jak się boją :)" -
Spoko, jesli to Wasz poziom, to sobie tak gadajcie, ale nie zabierajcie mi czasu, a odpowiadam chociazby z szacunku albo by wyjasnic pewne kwestie.
Zamykam ten temat ze swojej storny, dalszych postow nie bede po prostu czytal.
0
@oonter No i widzisz, wlasnie o to chodzilo @Odesseiron - by mogs sie dalej przypatrywac.
Jesli naprawde Cie trolling nie bawi, to pewne sforumolowania by po prostu nie padly chyb nie musze przypomninac jakie.
Nawet w ostatnim poscie piszesz tylko wychodzac z blednych zalozen - a mianowicie, ze macham lapkami. Nie macham - jedyne czego zaluje, to ze poswiecilem na takie cos swoj czas - ale pewnie nie pierszwszy, nie ostatni raz.
Randomowy gostek , jak ladnie mnie nazwales , moze Tobie odpowieziec, ze nieczgo nie sprostowales, tylko zmarnowales cenny czas i miejsce na tej stronie.
Cytat jest jako tzw guideline, o co w polityce powinno chodzic i to wszystko.
Ale nie chce mi sie to kolejny raz tlumaczyc, Nie zgadzasz sie znim, spoko.
Fakt, ze kilka razy probowales, mnie obrazic (nie obrazi mnie ktos, kogo nie zam, wiec spoko) - tez bardzo duzo mowi, a zaslanienie sie tym, ze ktos przychylajacy sie do pogladow wolnosciowych ma brac na klate oszczerstwa i mijanie sie z faktami, to jest to o czym pisalem - mala manipulacja.
A moze to Ty tak naprawde pisales o sobie?
Tak czy sia, nie odbisze Tobie w tym poscie Tobie wiecej , bo szkoda mi czasu na rozmowe o niczym.
A zebys mial satysfakcje napisze - ja nie mam racji, Ty ja masz.
Milego dnia.
4
Dermatolodzy jej nienawidza...
https://pbs.twimg.com/media/EIqu8RzWsAE36vN?format=png&name=900x900
0
@Odesseiron To, ze to jest Twoj poziom to akurat nie musisz mi tego tlumaczyc (bo jak wyjasnisz ewidentne nie-merytoryczne zaczepki z jego strony - no chyba, ze ich nie dostrzegles).
Ale podburzaj dalej tego pana i patrz sobie jak pitbul gryzie, patrzenie jest fajne co? Nie pierwszy i nie ostatni raz masz cos do mnie, to po prostu zlosliwosc.
A dyskusji nie bylo - facet byl wyraznie na trolling nastawiony - niepotrzebnie go tylko karmilem odpowiedziami.
A jesli masz cos do merytoryki , to powiedz chociaz , w ktorym miejscu tez Ci chetnie wytlumacze. Przypomne, ze w cytacie chodzi o czlowieka.
W polityce, jak i w gospodarce podmiotem jak i przedmiotem jest czlowiek
Przecztaj sobie chociazby Misesa "Ludzkie dzialanie" - a tak przeciez nie masz czasu na bzdure, bo wlasnie mate marki Colon wysypujesz do kosza.
Ja akurat mam dobre radary na takich "bohaterow" internetu, wiec mnie nie nabierzesz.
Zostan przy momotematycznym krytykowaniu PiS, to Ci najepiej wychodzi.
Twoj post obieram jako podburzanie i nic wiecej, ale skoro tego potrzebujesz- to na zdrowie.
0
@oonter Dobra ostatni raz Cie nakarmie, az sam sie dziwe, zem taki naiwny.
Jesli wiesz o co w tym zdaniu, poscie chodzi, to po co ta ironiczno agresywna postawa?
Jesli jestem fatalnonudnym dyskutantem - czyli moja hipoteza z mobbingiem (mozesz to nazwac zaczepka, checia pokazania wyzszosci itd) nie byla tak odlegla? Bardzo latwo znecac sie nad kims, kto jest slabszy (czytaj fatalny w dyskujach) prawda?
1
@oonter meczacy gostek jestes. wez pornola obejrzyj czy cos, Daj sobie na wstrzymanie, bo tracisz moj i swoj czas - a to tez ekonomia.
0
@oonter Ile bierzesz, ze psychoanalize, to sie zapisze? Nudne to , seri, mozesz mobbingowac dalej, jesli CI lepiej.
podsumuje, chociaz wiem, ze to bes sensu i stara czasu:
W tym powiedzieniu (bo przeciez to ono jest meritum, czy moze analiza mojej osoby?) chodzi o to, ze wazna jest osoba.
Analogicznie ekonmia to nauka o ludzkim dzialaniu. To wszystko.
Caly film dorobiles sobie sam.
Dobrej nocy.
ps. Jesli ktos zaczyna zdanie od aboslutyzmu. to jest duze prawdopodobniestwo, ze bywa nierzetelny.
0
@oonter "manipulacja, NSDAP", zdania zaczynajaca sie od "zawsze" - za duzo na moja senna nature o tej porze.
A mozesz sobie wytykac, co chcesz, ale badz przy tym chociaz rzetelny.
ps. A to zdanie Ciebie kompletnie zdekonspirowalo "...z punktem widzenia małego narcyzka."
0
@oonter Pomoglo?
1
@damianex10 Sezon z Ronaldo to byla wygrana z PZP? Zbyt leniwy by sprawdzic, za rzeski by spac.
1
@oonter Spokojnie, bo Ci zylka peknie. To pewne powiedzenie, trakutjesz je zbyt doslownie.
Zgodzie sie, ze zdaniem, ze zmienmy jezyk, to zmieni sie nasza rzeczywistosc. Jedak to bardzo trudne. Mozemy na przyklad zaczac od slowa demokracja - ktora ma obecnie pozytywny wydziwek, albo nacjonalista - negatywny - a to sa tylk polprawdy.
1
@Misanthrope Swoja droga, dawno go nie widzialem (Murphiego). Znasz jakis film z nim, w ktormy ma nie-komediowa role?
Czesto w tych typowo komicznych aktorach drzemie duzy potencjal do innych charakterow - Jim Carrey, Robin Williams itd.
2
Who's Zed?
6
"W polityce nie chodzi o spór na linii lewica-prawica. W polityce chodzi o spór na linii rząd-obywatel."
https://pbs.twimg.com/media/EIn9vtAXYAAg_Fh?format=jpg&name=medium
3
WB negocjuje z Colinem Farrell role Pingwina w rezyserowanym przez Matta Reevesa-Batmanie. W obsadzie znajdzie sie rowniez . Rob Pattinson - Batman, Paul Dano - The Riddler oraz Zoe Kravitz Catwoman.
1
- W domu zawsze modlimy sie przed jedzeniem.
- My nie, mama dobrze gotuje.
0
W zeszlym tygodniu Jerzy Kordowicz prezentowal klasyke klasyki szkoly berlinskiej i elektroniki w ogole - zespol Tangerine Dream.
Jesli ktos jeszcze nie zna, to naprawde warto sie zapoznac.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2393934,Studio-el-muzyki-29-pazdziernika-godz-2206
Utwory min. z filmu "Cena Strachu" oraz albumow Ricochet, Rubycon i White Eagle.
dodam od siebie dwie swietne wersje utowru z filmu Risky Business
(tutaj koncowke zepsula troche gitara- dla mnie przynajmniej)
A tu idealnie zrobiony cover
27
Dla Mężczyzn. Rano wyjść na trawnik i zrobić siku.
zbiegną się mrówki - cukrzyca.
kapie na stopy - prostata.
nie przestaje kapać - nietrzymanie moczu.
Gdy otrząsasz, boli nadgarstek - Artretyzm
Nie można przestać otrząsać - Parkinson.
Rozporek znowu nie zapięty - Alzheimer.
17
Czy prawica ma już kandydata na prezydenta?
Bierzcie Artura Zawisze , facet wszystkich rozjedzie!
2
Ceny popularnych streamingow z serialami.
https://miro.medium.com/max/2592/1*Wbgm7udINrH9DvP1jnd1LA.png
0
@Transu96 a gdybym miał?
8
Niezawodny Leslie Nielsen.
https://x.com/T_Bartosiak/status/1191667323901501440
0
@Transu96 nie mam
1
@Odesseiron coś właśnie o tej Arenie słyszałem, że spoko.
0
Okularki pływackie (na basen) które polecacie?
3
@Mario96w @Barwindg ubiony bohater?
Nie płacz - od razu sięgaj po better call Saul - świetny serial, rewelacja- trochę wolnej się rozkręca
0
Skandynawia umi w metal.
Cover 21st Century Schizoid Man - niezly odjazd z Norwegii- Shining.
A tu koncowka projektu, a raczej Projekctu X Heaven and Earth
niestety nie udalo wyszukac sie calosci nagrania, nie ma tez 21 Century Schizod Man w wykonaniu Projekct 2 - chyba, ze ktos mialby linka.