1

@Xwowrak Napisanie tego postu bylo spontaniczne, czy tez miales to w grafiku, jesli jak to w ktorej kolumnie, czas wolny?
ps. szacun za wytrwalosc, bo regularnosc to jedna z najwazniejszych cech.
co do ciezkich czasow to moznaby polemizowac, czy rzeczwiscie to az taki ciezki okres w historii...

1

@kenneth99 To mile, dziekuje. (ze poswiecasz mi swoj cenny czas).

0

@kenneth99 mam, ale przeciez nie moge jej zdradzic, bo nie bylaby misja.
ps. wziales na powaznie wzmianke o zgloszeniu?

0

1

@sewek1978 pewnie lubisz Konfederacje.;)

0

@Wichurek A to szkoda, ze odebrales jako czepianie. Ja bardzo lubie DT, ale sluchalbym ich jeszcze chetniej gdyby wyrzucili wokaliste.

0

@Janiama Ja juz oddalem 12 glosow na Zico, ile mozna.

0

@Danny Gaucho ale moje nieogolone nogi lubisz, tak?

0

@Danny Gaucho Myslisz, ze tego nie czytam? Do dumu, juz, w trymiga!

1

@Getek @kerouac Stefan Kisielewski.

0

@messibar Na szescie nie bedzie, czy szkoda, ze nie bedzie?

0

@messibar Ty, OitnB chyba ostatni sezon wyszedl, prawda?

1

@kerouac Bym zmienil, ale nikt nie chce pomoc i caly czas chce sie dowiedziec, jak sie rzuca ten ekran ,.czy cos.

5

Think positive! ;)
"Jeśli masz coś do powiedzenia, to nie chcą cię słuchać, a gdy już chcą cię słuchać, okazuje się, żeś zapomniał, coś miał mówić. Gdy masz wstręt do wódki, okazja gratisowego a wesołego picia nadarza ci się dzień po dniu, a gdy pragniesz się napić, okazuje się, że nie ma za co ani z kim. Gdy jesteś samotny, pies do ciebie nie przyjdzie, gdy czujesz się zmęczony i chcesz się przespać, nudziarze przyłażą jeden za drugim. Jeśli w ogóle chcesz coś w życiu zrobić, to stwierdzasz, że akurat nie ma po temu możliwości, a jeśli możliwości się otworzą, wtedy na pewno zachorujesz; po wyzdrowieniu widzisz, że nie masz już ochoty na zrobienie tego, co zamierzałeś, choć możliwości nadal są, a kiedy po pewnym czasie ochota ci powróci, okaże się, że tymczasem możliwości się ulotniły, gdy zaś z kolei możliwości wrócą - tobie wróci choroba, bo to był rak. Jeśli masz w pokerze cztery trefle z asem oraz asa kier i postanawiasz odrzucić asa kier i kupować do koloru, wtedy na pewno przyjdzie ci as pikowy, jeśli zaś przeciwnie, zdecydujesz się rezygnować z koloru i kupować do pary asów, okaże się, że szedł piąty trefl. Życie to pasjans, który nigdy nie wychodzi."

S.K.

4

@kerouac Polsat chociaz probuje.

0

@Tom0VeB Czyli innymi slowy: Nicolas Cage z wunsem.

0

@kenneth99 Musze zglosic, przykro mi.
#TwojRUchpaliKota

0

Jak nazywa sie pani prowadzaca. Odpowiedz jest w komentarzach, ale wiem, ze jestescie uczciwi.


0

Swietne wyjscie Neuera...a nie czekaj, jest gosc, o ktorym pisal dzis @Danny Gaucho

0

@Wichurek Najlespzy - ale dla Ciebie. To kwestia tylko i wylacznie gustu, To nie sa dla mnie zapchaj dziury, chociaz zdaje sobie sprawe, ze takowe tez bywaja.
Lubie po prostu smaczki, nawet w utworach sie ich doszukuje.

1

@matirix20 Monolog Janka (Janusz Gajos), fragment:
Bo stół się, kurna, kończy tu!!! A gdzie się kończy kosmos!?

8

@Danny Gaucho to mam jeszcze program PO:
PiS, Pis, Pis, pis, pis, Kaczor, Pis, Pis, Ojciec dyrektor, Pis, Pis, demokracja, Pis

0

@Wichurek No to wtedy nie słuchasz do końca koncept albumu, bo najlepiej się go słucha jako całość.
Tak jak napisałeś- jeden lubi, drugi nie

0

@Wichurek ja lubię koncept albumy , na których sa też krótsze utwory

0

@Wichurek Co to jest zamknieta forma muzyczna?

0

@Wichurek A co to jest?

0

@Wichurek ja to akurat widze inaczej

0

@Wichurek Serio? Wow.

1

Uwazne sluchanie calych albumow, ma te przewage, ze czesto wylapujemy utwory, najczesicej krociotkie, ktore sa sola calego krazka.
60 sekund, a jakie niesamowite.
Down - z albumu Nola, "Pray for the Locust"


0

Wiele razy czytalismy o wyzszosci poziomu pilki klubowej nad reprezentacyjna.
Trudno sie z tym nie zgodzic.
Mimo to ciekawilby mnie mecz (niestety niemozliwy) o wszystko miedzy najlepsza druzyna klubowa a najlepszym krajem. Na przyklad Francja vs Liverpool albo jakis inny historyczny mecz np. Oczywiscie bylby tez problem z umiejsowieniem graczy , bo nie mogliby grac tu i tu - Hiszpania z Xavim i Iniesta vs Barca Pepa...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?