Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Yosemite Messi objeżdża poteznego Boatenga (ten pada jak kloda )podnoszac leciutko pilke i przenoszac ja nad Neuerem.
Przegrywamy juz tylko 1-6.
0
Jakie kursy byly na dziadkow?
0
Co tam pijecie sledzac wyniki wyborow, moze jakas bostonska herbatke?
0
@patry295 jest Jacek, to moze nie cala, ale pol nocki zarwac.
0
@MaziFCB fajnie, ze na koncu nie zapomnieli o slowie na M**********R
0
@patry295 Kojarze autora z nieruchomosciami.
2
Metal Trump - Rage Against the Machine - Killing in the Name.
2
@michal26 licze na grafiki i filmiki oraz ladna pania prezenterke.
2
@patry295 @barcelonaLM @michal26 Bedziecie na biezaco komentowali wybory w juesej?
1
@damianex10 troche Flick.
0
Suarez jeszcze sie wyklocal .. hahaha
2
"Pablo Escobar" spiewa
pod prysznicem
na scenie
#narcos
0
Vin JR taka asysta?
36
@justfootball Nie kumam swietowania antyaborcyjnego ala Kaja Godek, nie kumam rowniez chwalenia sie aborcja, robienia z tego powodu do dumy.
Zabijanie nowego zycia to straszna rzecz, dylemat, ktore nigdy nie jest latwy, nie lubie ekstremalnych emocji w tym przypadku.
1
@YoNoEntiendoNada cos w tym stylul.
Ale schodzac z temau koki, a wlasciwie to nie schodziac - Diego ma chyba wykrytego guza mozgu i bedzie operowany.
@JimMorrisonFCB @Yosemite
0
Krychowiak taki troche Val Kilmer.
2
@YoNoEntiendoNada ale wtedy bez wody.
5
@Yosemite to chyba juz grubsza impreza ;)
@Fawrf no porobilo sie - Diego czesciej kojarzony z koka niz pilka. Mowisz koka - myszlis Maradona i odwrotnie.
@JimMorrisonFCB @SiSenior ja po Narcosie chcialem wiecej Narcosa.
1
@Yosemite jak to bylo? Ulubiony zawodnik Messiego?
1
@Yosemite oj ale lobik. Ogolnie swietny zawodnik. Z tych regionyow cala masa telentow.
8
Z dwa dni temu uzytkownik @kerouac pisal o masle orzechowym. Od tego momentu wszamalem chyba z 400g. Najlepiej smakowalo na bulce glutenowej lub chlebie toastowym z powidlami.
Sila sugestii - dobrze, ze nie pisal o np. kokainie.
2
Imprezowi sąsiedzi.
@justfootball pani to chyb Twoj typ?
6
@Danny Gaucho nie ukrywam , że wsruszyla mnie ta metafora nawiązujsca do szatni.
3
@Yosemite po samurajsku. Ale sie docenia widownie, szczegolnie w obecnej sytuajcji.
1
@Yosemite luzik totalny, uwielbial po prostu pilke.
1
@Yosemite Nie chce grac prezciwko Messiemu, nie chce grac przeciwko Nescie.
3
@GeneralXavi General Xavi Clone Wars?
1
@Yosemite w to mi graj.
0
@Encore czyli tez klasycznie.
2
NIe wiem co tam u was dzis buja, moze cos wstawicie, ale u mnie dzis mega kalsycznie.
Jethro Tull - My God (szcegolnie druga czesci utwory gdzie wchodzi piorunujacy flet i wsieklosci Ian Andersona)
---
Led Zeppelin
The Song Remains the Same. - niesamowity wstep do albumu Houses of the Holy.
No Quarter - jednen z najbadziej klimatycznych kawalkow w muzyce, niezle pojechany