12

O kurde Korwin Mikke nie jest z Ciemnogrodu?


0

1

@Yosemite Kurde inaczej go kojarze. Seaman skacz, skacz, wystarczy skoczyc!

1

Czytal ktos historie wielkiego Polaka czyli "Zgniła zieleń: Historia Carnivore i Type O Negative"?

Zawsze kochałem Halloween. (...) Zawsze kochałem potwory, bo zawsze sam czułem się potworem. Czułem się wyrzutkiem, kimś, kto nie miał swojego miejsca. Nie chodzi tu wyłącznie o mój wygląd, ale i o postrzeganie świata i życia. Dlatego Halloween było jedynym dniem, w którym naprawdę mogłem być sobą i wreszcie zdjąć maskę. Podczas gdy większość ludzi zakładała tego dnia maski, ja byłem czymś naprawdę przerażającym - sobą!
---
Nie jestem zdania, że życie to świętość. Życie to w dużej mierze strata czasu. Część sukcesu w każdej dziedzinie to świadomość, kiedy się wycofać" - Peter Steele.

1

ale mi zal obroncy

1

Jest gol! .

7

Fyrstenberg i Matkowski (HejtPark 75) opowiadaja o tym jak groznym zawodnikeim jest Nadal, jaka niesamowita rotacje maja jego pilki.
Mowili tez o tym, ze 2 razy "bali sie o swoje zycie" (mozna bylo sie tylko modlic) grajac w tenisa. Bylo to podczas forehandow tych panow:

Fernando Gonzales


James Blake


@JimMorrisonFCB @YoNoEntiendoNada @kamilo0066 @Szicek10 @Pawlik1985 @mekston @mr_robot i inni.

3

Borat 2.


0

Ciekawostka.
Mariusz Fyrstenberg (polski deblista) byl 6 na swiecie w fantasy premier league. Rodzina Murray rowniez w to sie bawi.
Wiecej ciekawostkek okolotenisowych tu:
MATKOWSKI I FYRSTENBERG - HEJT PARK W DOBRYM SKŁADZIE #75



FPL - ok min 55.

0

5

„Facelift” to nie tylko niezwykle ważny dla Alice in Chains album, który rozpoczął ich usłaną sukcesami karierę, ale również krążek, który pomógł kształtować grunge. Wydawnictwo jest na rynku od ponad 30 lat i wielokrotnie pokryło się platyną.

W związku z okrągłą rocznicą wydania „Facelift” Alice in Chains zapowiedziało wydanie albumu w wersji deluxe. Złożą się na nią między innymi dwie płyty winylowe, kaseta magnetofonowa, fotoksiążka, naklejki i prace graficzne. Premierę zapowiedziano na 29 stycznia 2021 roku.

0

@kamilo0066 dokladnie.

4

Artur Bandzior do rzadzacych: "Czy leci w wami pilot?"

1

@Persyfl dobra muza co?

4

@Yosemite dobry duet. Salas i Zamorano tez.

1

@BlaseR9 mega ich lubię.
Podobno Iga Świątek ma obsesję na ich punkcie.

0

Advantage Connors. Podcast tenisowy - Iga, Rafa, Andy Roddick.
https://anchor.fm/brett425/episodes/Andy-Roddick-Conversation--Roland-Garros-Recap-elb7o5

0

@RosjaninBut tzn na stadionie?

8

Jesli ktos lubi Pink Floyd z okresu the Division Bell oraz Camel i Marillion, to na pewno polubi tego goscia (ktory wlasnie z Marillion wystepowal).



7

0

@HK23 gdyby nie przekupni bawarscy sedziowie, to by Atletico wygralo

4

Ale to musi byc uczucie dla Suareza znowu takie wpierdy dostawac od Bayernu.

0

ale mu zeszla .

0

Carasco do Chin wracaj luju.

1

@wroclawianin89 juz zostaw tych rolnikow i tak ich przesladuja.

0

@Triv44 prosze nie

5

SZkoda, ze byl spalony.

1

@BorzyKrzys Za Dziekana to juz bym wolal @Janiama w tym studio. Pisze calkiem serio.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?