7

2

@arkasath #konwencja stambulska

1

@Kris84 dzieki , wlasnei ktos mi tez na priv o tym pisze. Zaüskacie mnie.

0

Inny ekspert (kto to byl, chyba Wloch) pisal niedawno wlasnie cos odwrotnego.

1

@Hiacynk Sklad wlasciwie ten "umlaut" w jego nazwisku. Nie chce mi sie szukac, wiesz moze? Niemieckie korzenie?

0

Nr 19 na swiecie - Grigor Dimitrov (29 lat) - opowiada o wirusie i o tym, ze to byl ciezki miesiac dla niego - problemy z oddychaniem, utrata wechu i smaku oraz dlugi okres w samotnosci.
Czuje sie lepiej, ale nie doszedl w 100 proc. do pelni sil.

10

1

@18wojtek99 to nowy telefon od Appla ;)
Ps silny magnes masz ?

0

@18wojtek99 magnes

1

@kerouac Finidi :)

1

A ja mu wtedy mowie - always fight, nigdy sie nie poddawaj.

Zobaczcie miny Djokovica i Verdasco.


1

Cykl micro koncertow Tiny Desk. Trio Khruangbin (pani, pan i pan) poznalem dzis i bardzo dobrze sie tego slucha.



#funk

0

Johnny English czy Johnny Mnemonic?

0

@cchesterr43 W finale rok pozniej juz taki bezradny nie byl.

2

Ma ktos na sprzedaz kilka do maca pro ;) tak do 3 tysiaczkow :)
https://www.apple.com/pl/shop/product/MX572ZM/A/zestaw-k%C3%B3%C5%82ek-apple-do-maca-pro

0

@boixos1944 fajnie gra

10

@Avada Kedavra troche za pozno, bo Trzasku sie zalil, ze przez avatary z LR poparcie mu spadlo.

1

@Hiacynk pewnie tez.
Mega sie cieszylem, gdy Suarez do nas dolaczyl.

3

@Hiacynk Ja goscia uwielbiam.

1

@MesQueUnClub96 tak. Plotki, ploteczki. Teraz podobno przeniesie sie na Estádio da Luz

1

Szkoda jednak, ze Cavaniego nie zobaczym w Leeds.

5

0

@marcin62 A slyszy sie czasami taka opinie. Dlaczego?

7

@Witam Zalezy w jakich okolicznosciach i czy by nam plul w koszulke i dzieci nam madrycil.

0

Witam, witam .

1

@DLFCB @marcin62 Szczesny i Ronaldo nie lubia tego ;)

1

Ktorej druzynie (nie liczac Barcy) zyczycie w tym roku wygrania LM i dlaczego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?