Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Zapraszam na herbatke.
https://x.com/i/status/1288053153460609025
2
@arkasath #konwencja stambulska
1
@Kris84 dzieki , wlasnei ktos mi tez na priv o tym pisze. Zaüskacie mnie.
5
Duda z bulkami czy Dexter z doughnutami?
https://pbs.twimg.com/media/EeAcgs9X0AA_V54?format=jpg&name=medium
https://i.pinimg.com/originals/d2/5f/3e/d25f3eb10e3b94681c783730c8792b4f.png
https://i.etsystatic.com/10904337/r/il/177a22/820319364/il_570xN.820319364_4258.jpg
@MichalZZZ
0
Inny ekspert (kto to byl, chyba Wloch) pisal niedawno wlasnie cos odwrotnego.
1
@Hiacynk Sklad wlasciwie ten "umlaut" w jego nazwisku. Nie chce mi sie szukac, wiesz moze? Niemieckie korzenie?
0
Nr 19 na swiecie - Grigor Dimitrov (29 lat) - opowiada o wirusie i o tym, ze to byl ciezki miesiac dla niego - problemy z oddychaniem, utrata wechu i smaku oraz dlugi okres w samotnosci.
Czuje sie lepiej, ale nie doszedl w 100 proc. do pelni sil.
10
Rzuty karne
https://x.com/i/status/1287819404345049089
1
@18wojtek99 to nowy telefon od Appla ;)
Ps silny magnes masz ?
0
@18wojtek99 magnes
1
@kerouac Finidi :)
1
A ja mu wtedy mowie - always fight, nigdy sie nie poddawaj.
Zobaczcie miny Djokovica i Verdasco.
1
Cykl micro koncertow Tiny Desk. Trio Khruangbin (pani, pan i pan) poznalem dzis i bardzo dobrze sie tego slucha.
#funk
0
Johnny English czy Johnny Mnemonic?
0
@cchesterr43 W finale rok pozniej juz taki bezradny nie byl.
1
R9 i Rafa.
https://pbs.twimg.com/media/Ed8Q4TYXoAUyhQO?format=jpg&name=small
2
Ma ktos na sprzedaz kilka do maca pro ;) tak do 3 tysiaczkow :)
https://www.apple.com/pl/shop/product/MX572ZM/A/zestaw-k%C3%B3%C5%82ek-apple-do-maca-pro
0
@boixos1944 fajnie gra
10
@Avada Kedavra troche za pozno, bo Trzasku sie zalil, ze przez avatary z LR poparcie mu spadlo.
1
@Hiacynk pewnie tez.
Mega sie cieszylem, gdy Suarez do nas dolaczyl.
3
@Hiacynk Ja goscia uwielbiam.
1
@MesQueUnClub96 tak. Plotki, ploteczki. Teraz podobno przeniesie sie na Estádio da Luz
1
Szkoda jednak, ze Cavaniego nie zobaczym w Leeds.
5
Prywaciarze najgorszy sort ludzi.
https://pbs.twimg.com/media/Ed7h8qYXgAEo2jC?format=png&name=small
0
@marcin62 A slyszy sie czasami taka opinie. Dlaczego?
7
@Witam Zalezy w jakich okolicznosciach i czy by nam plul w koszulke i dzieci nam madrycil.
0
Witam, witam .
1
@DLFCB @marcin62 Szczesny i Ronaldo nie lubia tego ;)
1
Ktorej druzynie (nie liczac Barcy) zyczycie w tym roku wygrania LM i dlaczego?
0
@badej60 no tym razem podobno nie tylko.
@Bobo25
https://www.dobreprogramy.pl/Apple-sprzedaje-przewod-Thunderbolt3-za-679zlotych-i-nie-ma-konkurencji,News,109189.html