9

Pyszne.


--------
62 lata temu
https://pbs.twimg.com/media/EbtArJ0WsAI0oY9?format=jpg&name=large

1

@Janiama Brakuje opcji glos niewazny

0

@kuz Podzielam zdanie - dziwnie sie to oglada, bo muzyka to jednak intymna rzezcz w pewnym sensie, ale uwazam ze pani Beth stanowi mily wyjatek bo nie przeszadza.

1

Czy anioly istnieja? Nie wiem, ale jednego znam (tzn jej wokal) - to Elizabeth Frasier z Massive Attack.
Na tym video coach spiewu (Beth ryczaca jak lew) rozkminia utwor Teardrop. Mozna sie tez zachwycic jej fajnym angielskim.


3

@lucas/catalan murem za Angela.

1

@Janiama teledysk klasa

1

@MarioVeB! Ok i bardzo dobrze.

33

@MarioVeB! To jam sie podpinam pod pytanie i dorzucam to do wyborcow PO.
Wszechobecna tolerancja na wszystko, bez sprawdzania skladnikow, ale wysmiewanie sie, wrecz naigrywanie sie z wyborcow PiS , ze maja wykszatalcenie podstawowe?

16

Stanislaw Zoltek dziekuje swoim nielicznym, ale wiernym wyborcom.
https://i.pinimg.com/originals/89/4d/c2/894dc2a46e3c558d3a7e52d3e5d10e60.jpg

koloryzowane

0

@lucas/catalan dzis bedzie cykl "VS aka CZY"?

0

@Naturopata hmmm nawet ciekawy cytat. Trzeba zapisac.

3

@Avada Kedavra Socrstes aż ich zignorowal

1

@VamosRakieta zdecydowanie

3

@NeroTFP Kazdy ma prawo do takiej oceny, ale bazujemy tylko na materiale, ktory mamy. To tylko reakcja, ale nie wiesz przeciez co w nim siedzi w srodku. Pytanie jest - jak gral potem i jak wplywal ta gra na swoich kolegow, czy szarpal czy czlapal i odpuscil.

Jesli sie odniesc do meritum - czyli czy Messi jest dobrym kapitanem - to na pewno jego osobowosc (ten obraz ktory znamy tylko z mediow) nie jest optymalna do bycia na tej pozycji, ale tez go nie skresla. Kapitan to ktos , kto jest w naturlany sposob akceptowany przez grupe.

5

On tylko zartowal?
"Każdy głos oddany na ludzi Korwina, Winnickiego, Brauna będzie zmarnowaniem głosu. To wspieranie PO. Będą cieszyć się z tego w Moskwie, w Izraelu - wszędzie tam, gdzie źle Polsce życzą" - Joachim Brudziński w PR24, 2019 rok

2

Nie wiem czy to potwierdzony cytat..
Gowin o wyniku Bosaka: myślę że to wyraźny sygnał dla Zjednoczonej prawicy że musimy większy akcent połozyc na wolność gospodarcza.

7

Im Messi starszy, tym wiecej o jego zachowaniu, a mniej na temat gry.

8

7

0

@sebasek99 bardzo dobry moim zdaniem, gleboki. Film bardziej o wykorzystaniu wladzy niz o popedzie. Dunczycy umieja w filmy

1

@sebasek99 ewolucja kobiety
https://offoxesandhedgehogs.files.wordpress.com/2012/04/anthropology-blog-picture3.gif?w=553

a tak na mariginesi, ogladales wczoraj ten dunski film Krolowa Kier? Kurde, ale zrobil wrazenie. Fajnie pokazali jak mozna wykorzystac swoja pozycje - niezaleznie od plci.

1

Nastepna debata w TVP. Rafau vs Andrew. 6 rund, czyli 6 pytan - minuta na odpowiedz plus minuta podsumowania.

0

@Kurkmen ;) na zdrowie

0

@YoNoEntiendoNada a jak wlasciwie jest z ta salmonella - jak czesto jest oraz na skorupce czy w srodku?

6

"Niesamowity finisz Żółtka! Zwiększa przewagę nad Piotrowskim, ale łyka też Jakubiaka, Tanajno i Witkowskiego!!! Żółtek 7 siłą w Polsce!!!"

https://scontent-ham3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/83360744_1708380845984662_8237019572845687742_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=110474&_nc_ohc=fYT4cSqjOX0AX_kPk_N&_nc_ht=scontent-ham3-1.xx&oh=ba6ae35d43aeeac0e3bfe0072d8971f4&oe=5F1E6BFF

Szymon Majewski

0

@Jakchcesz ale od czego, od ilosci tych jaj?

1

Jajka.
Pamietacie zapewne slynne sceny w filmie Rocky i Slepnac od Swiatel, w ktorych Balboa oraz Dario robia sobie koktail z surowych jaj. Dario przebil boksera, bo porcja byla ogromna.

Czy to ma w ogole sens, jedzenie surowych jaj?
@SeeleyBooth

0

@Bobo25 na chwile moze byc

0

@Bobo25 Anarchia nie, bo kazda anarchia konczy sie dykta, tzn dyktatura.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?