Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@macio_944 zawsze ten, ktory krzyczy - "lap zlodzieja" :)
1
Temat LGBTQ ciagnie sie. To moze mala ankieta o orientacji seksualnej.
https://strawpoll.com/a4bwc5e7
4
Kultowa opowieść anime oparta na prozie Akiyukiego Nosaki o dwójce bezdomnych japońskich dzieci, które po amerykańskim bombardowaniu Kobe i śmierci matki szukają sposobu na przetrwanie w zniszczonym mieście: Grobowiec świetlików / Hotaru no haka (1988) - PN 20:30 TVP Kultura
----
Dafne jest młodą kobietą z zespołem Downa. Po śmierci matki usiłuje zaopiekować się ojcem i poradzić sobie ze smutkiem po stracie. Włoski dramat wyróżniono Nagrodą Międzynarodowej Federacji Krytyki Filmowej na Berlinale: Dafne (2019) - PN 20:00 Cinemax
---
Popis inwencji Wesa Andersona, mistrza kreowania światów równoległych i gry konwencjami. Sławny (fikcyjny) hotel gdzieś w Europie opiera się na geniuszu swego konsjerża: Grand Budapest Hotel / The Grand Budapest Hotel (2014) - PN 20:00 Super Polsat (z napisami)
---
Życie codzienne zmęczonych policjantów stołecznej policji. Kinowa wersja serialu telewizyjnego. Mocne kino debiutanta Patryka Vegi w otoczeniu gwiazd polskiego kina: PitBull (2005) PT 23:05 Kino Polska
---
Stevena Spielberga jeden z najbardziej kasowych przebojów kinowych. Stworzone techniką klonowania dinozaury wymykają się spod kontroli. Zaczynają walczyć między sobą i jednocześnie polują na grupkę ludzi: Park jurajski / Jurassic Park (1993) - PN 19:30 CANAL+ Family (N)
---
Ekranizacja prozy Philipa K. Dicka. Przygnębiająca wizja Los Angeles XXI w. (2019 rok), a na jej tle zmęczony policjant Harrison Ford ściga bandę zbuntowanych androidów: Łowca androidów / Blade Runner (1982) - PN 21:00 TNT
0
@macio_944 jej teksty mnie rowzalily. "Te fryzure skads znam" "czy to spotkanie gejow"?
1
@Persyfl @Cochise polecam koncertowa wersje dialogu Zappy i Szatana. W roli Szatana perkusista (jeden z lepszych) Terry Bozzio.
14
Kiedys to faceci byli po prostu bardzo silni. Teraz juz silnych nie ma.
https://pbs.twimg.com/media/Eaia4knXkAAwmfM?format=jpg&name=medium
#masculine
0
@macio_944 nazisci
aborcja/ cesarka
3
@Cochise oraz kosciol Carlosa Santany i Diego Maradony.
0
@macio_944 A co sadzisz na temat tego filmiku, ktory wczoraj podeslalem?
2
@Danny Gaucho The Prince of Denmark, magik.
0
@Kettger Nie wiem dlaczego probujesz insynuwac, ze bycie wolnosciowcem w senscie gospodarczym wiaze sie z kultem pieniadza (tylko i wylacznie).
Mamy zreszta wolnosc od oraz wolnosc do....
Poruszamy sie niestety w mitologii tzw krwiozerczego kapitalisty -bestii, ktora poluje na ludzi. Zdarzaja sie tacy zwyrodnialcy, ale nie tylko wsrod kapitalistwo, czlowiek stara postepowac sie racjonalnie - efekty oczywiscie bywaja rozne ;)
"Krwiożerczy kapitalista wyzyskuje jednego, dwóch, pięciu pracowników, tzn. tylu na ilu wyzyskiwanie go stać i ilu zechce dać mu się wyzyskiwać. Z kolei krwiożerczy socjalista, gdy zabiera się za ULEPSZANIE ŚWIATA nie bawi w wyzysk kilku jednostek. Dziki socjalista nie pier*** się w tańcu. On wyzyskuje całe grupy społeczne (ziemianie, kułacy, spekulanci etc.). Oto pisk ofiar dzikiego socjalizmu."
0
@kerouac a jest jakies specjalne okreslenie na niewirzacych, ale praktykujacych?
0
@Kettger Wlasnie, wlasnie - nie tylko lawirowac i klamac.
Niedawno ktos tutaj poszedl dalej i powiedzial, ze nawet kradziez jest wpisana w zawod polityka. Jedni kradna mniej drudzy wiecej i nie ma sie tu czym specjalnie podnicac - taki byl wniosek tej osoby i watpie by miala ona na mysli podatki jako forme kradziezy panstwa dysponujacego monopolem na przemoc.
2
Studio el muzyki wrocilo. Tym razem "Nastroje z Myszka". Pierwsze 20 minut dosc nudne, ale potem wchodzi min. artysta z BRA Astronauta Pingwin grajacy na mini moogach, polymoogach, Rolandach i Korgach. Ciekawe brzmienia gdzies z pogranicza basni, dancingu i tandety.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2528563,Studio-el-muzyki-9-czerwca-godz-2205
#JerzyKordowicz
#elektronika
0
@Lamora DVD .
18
@NeroTFP Artykuly Gospodarstwa Domowego zawsze mnie odrzucaly, takze babie sie nie dziwe.
0
@Lamora wolno, ale podoba sie.
9
Legendy Seria A.
https://pbs.twimg.com/media/EadxgUVXgAAfq4Z?format=jpg&name=medium
--------------------
Rivaldo w Palmeiras.
https://pbs.twimg.com/media/Eadw-kpXkAEWMu_?format=jpg&name=900x900
2
@MichalZZZ no na ktorym odcinku Trojkowego jestes?
0
@MichalZZZ a jak tam, ktory odcinek Trinity?
5
Kawasaki ZX11 Ninja.
https://farm9.staticflickr.com/8233/8562839155_794510f7db_o.jpg
#Babylon 5
@Lamora
1
@tadzik447 fajny material, troche Earl Hickey.
https://a1cf74336522e87f135f-2f21ace9a6cf0052456644b80fa06d4f.ssl.cf2.rackcdn.com/images/characters_opt/p-my-name-is-earl-jason-lee.jpg
3
2 metrowa Drag Queen (Olivia Jones) vs niemieccy neozisci z partii NPD. Duza odwaga tej osoby oraz poczucie humoru - odzywki w stylu "gdzis te fryzure juz widzialam (1:43)" oraz "czy to nie jest aby klub homo, bo nie ma tu kobiet" (niemieckie slowo schwul).
0
@macio_944 @Nigaki wydaje mi sie, ze boimi sie tych ekstemalnych skrzydel pewnych ruchow, ideologii, mysli, ludzi.
Tutaj na przyklad filmik z Halloween - nawet biorac pod uwage wolnsoc ekspresji oraz szczegolne ramy tego swieta, to wyglada to malo smacznie. Nie wiem po co bawic sie w aborcje czy cesarke, ale kto co lubi.
Nie wiem co to za czlowiek, nie wiem kim jest, ale ta akcja jest srednia, nie uwazacie?
0
@MarioVeB! Roddick i Sampras mieli moim zdaniem dosc przecietne backhandy, gdby to poprawili to moze jeszcze wiecej by wygrali (szczegolnie Roddick).
1
@Bartek46 lubilem Lleytona za walcznosc, swietne pojedynki z Nalbandianem na przyklad. Roddick mial miazdzyc, ale w koncu nie miazdzyl na skale jaka mu przewidywano.
@pax McEnroe- pokraka na boisku, ale bardzo skuteczna maszyna.
@Szicek10 @kamson24 moze widzieliscie meczyk sprzed kilku lat Agassi vs Muster - fajnie sie dziadkow ogladalo.
0
@MarioVeB! Nalbandian, Safin, Sampras, Roddick.
1
@Hiacynk na dole napisalem "szwecki", ale nikt nie zauwazyl. ;)
1
@Hiacynk GDzie Ty tam Grand widzisz? Faktycznie wpisalem z rozpedu Grand, ale potem mi sie przypomnialo, ze Gran. Wolny jestes jak Rakitic ;)
7
Gran Torino. Dzis o 19 na HBO2.
https://pbs.twimg.com/media/EadvvYJWAAAoTtc?format=jpg&name=medium