1

@Hushovt ;) .

0

@michal26 no i Marcy D'Arcy, dzieki ktorej Jefferson tez blyszczal.

2

@MichalZZZ hehe. Przymuszac sie nie ma co, nawet jak kilku facetow z LR mowi, ze to jeden z najlepszych seriali. Ale przymuszac? Po co.

0

@deyna2018 chyba nie warto.

0

@tristan87 @michal26 @MesQueUnClub_87 @Transu96 @Kamilos84 @TheMugShot @Hushovt

nasuwa sie inne pytanie:
Jefferson czy Steve?

2

@MichalZZZ ale, ktora? bo jesli pytasz o Amerykanke to Lauren Cohan z The Walking Dead
@Hushovt

2

@MichalZZZ no jak pare ladnych? To juz wszystkie Niemki, wiecej nie ma :)

U mnie Slowianki, potem dlugo nic, potem Latynoski / Murzynki i Amrykanka
https://media.gq.com/photos/564769e93cc8fcfe0e1a23d7/master/pass/1014-GQ-MOPL05.02.jpg

3

@Ermitano WW lubi to.
"Chemistry is, well technically, chemistry is the study of matter. But I prefer to see it as the study of change."

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kolo123 SPOJLER BB:
------------------


Skyler chyba gorsza niz Marie, bo ja pod koniec mialen nawet do Marie sympatie.Skyler miala fajny moment, gdy musial ratowac bylego szega i udawala naiwna ksiegowa poslugujaca sie programem dla amatorow. (Quicken?)

0

@IronSanHybrid To, co na ekranie zrobił Jan Frycz to jest proszę państwa... SZTYWNIUTKO!! Moim zdaniem jest to najlepsza rola mojego ojca dopracowana w najmniejszym szczególe, w każdym kiwnięciu palca, w każdym mrugnięciu oka, w każdym słowie, zdaniu, melodii! Ach! I ta jego herbatka! Dawno się tak nie bałam. Jestem totalnie dumna z Taty - napisała aktorka.

0

@MichalZZZ Fargo: Lester Nygaard, Peggy Blomquist
The Walking Dead: Carol, Shane i momentami Rick
BB: Gale, WW Junior, Gretchen i Elliot Schwartz

1

@MichalZZZ Hanka tez lubilem.

1

@Danny Gaucho To jest taki typowy tekst pana od WOSu, ale bardzo trafny.
Czlowiek raczej idzie do przodu scierajac sie, rywalizujac niz poprzez brak konfliktow, ale to kolejny temat na dluzsza dyskusje przy cieplym kakao.
To, o czym pisales rano.. .tak, dla dzieci to robimy, nie chcemy palic mostow, nie chcemy im zostawiac dlugow i zanieczyszconej planety.

8

@Mns21 tak, do 2 roku zycia.

1

@kolo123 trzeba jeszcze @MichalZZZ oznaczyc

1

@Chakalaka za Fargo Szacunek. Varga to byl przekozak. Jak on to zagral - poezja.
Ten Rusek tez swietny.
https://pmcdeadline2.files.wordpress.com/2017/06/fargo_y3_005.jpg?w=605&h=404

1

@kolo123 Daryla nie da sie nie lubic

0

@Cochise w sumie nie czytalem innych odpowiedzi, ale jaka jest tendencja? Polubilo sie dla klubu, filozofii czy raczej dla jakiegos konktretnego zawodnika?

0

@kolo123 tak na szybko:
Bez kolejnosci lepszy - gorszy.

Ed Chigliak, Joel Fleishmann, Marylin, Maurice Minniefield - Przystanek Alaska
Data, Doktor Hologram, Tuvok, Jadzia, Odo, Garak, Quakr, Q, Seven of NIne - Star Trek
Mike Ehrmantraut, Saul Goodmann - BB, BCS
Omar, Jimmi - The Wire
Pan Wrench, Lorne Malvo, Mike MIlligan, Hanzee Dent, Nikki Swango - Fargo
Stanislaw Aniol, Jan Winnicki - Alternatywy 4
Metyl - Pitbull

dobra, wiecej mi sie nie chce

4

@kolo123 Omar Little?

2

@Bobo25 ja praktycznie od razu. Pierwszy juz zaciekawil, a w polowie sezonu wiezdzialem, ze to jest to. Do konca nie bylo juz slabych odcinkow - oporcz slynnej "The Fly".

0

@deyna2018 jeszcze mi sie przypomnialy:
Zmiennoksztaltna zalozycielka *Dominium w DS9
https://i.pinimg.com/originals/db/66/2e/db662ef21a83954b5262ab4866726d2d.jpg
oraz
krolowa **Borg w Star Treku
https://images.alphacoders.com/331/thumb-1920-33141.jpg

*Dominium – potężny sojusz grup planetarnych Kwadrantu Gamma w fikcyjnym wszechświecie Star Trek. W jego skład wchodzą trzy rasy, Zmiennokształtni, zwani założycielami, Vorta oraz wyhodowani sztucznie Jem'Hadar, służący za żołnierzy. W 2373 w chronologii serialu Star Trek: Deep Space Nine do Dominium przyłączyła się także Unia Kardasjańska.

**Borg – fikcyjna rasa cyborgów z uniwersum Star Trek, jedna z najpotężniejszych ras z ukazanych w uniwersum. W zasadzie Borg nie jest konkretną rasą, lecz kolektywem istot różnych ras.
Każdy z jej przedstawicieli – dron – jest połączony z resztą, tworząc wspólną świadomość.

0

@deyna2018 Alpha - The Walking Dead - przerazajacy babsztyl.

0

@kerouac Wiesz raczej o jakie srodowisko mi chodzi - nienaukowi naukowcy oraz parareligijni. Agnostykiem tez chyba sam jestem.
W kazdym razie Ciebie nie mialem na mysli.

0

@Lamora jeszcze przeciwko Andy Roddickowi....a jego uwielbialem.

5

O klasyku "Der Klassiker" slow kilka.
https://www.bundesliga.com/en/bundesliga/news/what-is-der-klassiker-why-bayern-munich-vs-borussia-dortmund-is-important-7942
---------------------------------------------------------------------
Przekroj heatmap Messiego


1

@Lamora polecal mi go wlasnie fan The Wire czyli @Stoiczkow . Czuje, ze Prawo Ulicy to nie bedzie, ale raczej obejrze do konca. Poczatkowe odcinki nie powalaja, ale tez nie odpychaja.

@Cochise Widziales kanal Pazury na YT?

0

@Cochise co za scena! Pazura ma naprawde kilka idealnych momentow.
Ale fakt troche z buta wszedlem, nieladnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?