0

@FcPortoFan1999 Proszę Pana, jak wódz funduje, to się nie odmawia.

5

Siedzę w pierwszym rzędzie n trybunach w Monaco. Tusk mi to ufundował za państwowe pieniądze, po tym jak obiecałem go zachwalać na LR.

3

@PaPo Masz choć krztynę wyobraźni?

19

Komentarz usunięty

0

@Dari0G Urojenia o wstrętnym zachodzie rządzącym Polską za pomocą Tuska są opinią a nie faktem. Żebyś jeszcze te opinię mocno umocował, mógłbym się nad nią zastanowić.
Dziękuję, i oczywiście również życzę koledze miłego dnia, a w sumie to już wieczoru.

1

@Dari0G Bzdurne porównanie. Nawrocki przy jakichkolwiek standardach konserwatystów nie wyszedłby z 10%.

Kazanie koledze wskazać pozytywne cechy Nawrockiego, pokazuje Twój stan totalnego odklejenia od rzeczywistości. Nawrocki dostaje po łbie, bo jest takim krętaczem i ma format penerka osiedlowego, a nie kandydata na prezydenta.
Niby za co chwalić Nawrockiego?

A sugerowanie, że cwaniak z PiSu zrównuje się cechami z Trzaskowskim bo Trzaskowski uczestniczył w jakimś spotkaniu, które aktywuje Twoje obsesje z związane z mackami z Niemiec czy Zachodu, pokazuje kim jesteś Ty, a nie Trzaskowski.
Piszę o mądrościach spod sklepu monopolowego, jedną z tych mądrości jest: Peło nas sprzeda niemieckiemu panu, przyjdą rozkazy z Berlina.

I te mądrości nie świadczą o kandydacie, tylko o tym, że część konserwy karmi się legendami o wstrętnym Zachodzie i Unii. A u Ciebie te obsesje to standard.
I teraz wielce sprawiedliwy Dari0G porównuje "obiektywnie" kompromitujące zachowania Nawrcokiego z rzekomymi cechami Trzaskwoskiego, które nie są niczym więcej niż Twoimi urojeniami.

2

@LOPEZ16 A oczekujesz, że wyborca KO będziesz szanował "wartości" konserwatywne, typu rasizm, antyumijność, lokalna zaściankowość, brak szacunku do prawa własnego kraju, nepotyzm, nienawiść do kobiet, uniewinnianie swojaków przez Prezydenta i jego demolkę Konstytucji?

Jak, przy takim zbiorze cech i "wartości" konserwy wyborca KO ma nie czuć szacunek do konserwatysty. Nawet z tymi wszystkimi ułomnościami polityków KO? Przecież typowy konserwatysta ma obrzydliwy zestaw poglądu na starcie. Bierzesz takiego Nawrockiego i zanim zastanowisz się nad nim jako kandydatem na Prezydenta, już dostajesz na ryja sprzeniewierzanie środków publicznych w hotelu, okradanie emeryta i podlegające paragrafom naparzanie się w ustawkach. Mam to szanować?

0

@blakkudium Tym razem Bayern nie chciał potężnie przepłacać.

0

A ja stwierdzam, powołując się na słowa mędrca z Braunowa, ze po tej debacie Polski już nie ma.

0

@wyrek Powiedział obiektywny konserwatysta, który zawsze szyje jednostronnie

0

@Roobo Ale mentzenoza Cię toczy. Może poddałbys się leczeniu?

5

Pała Nawrockiego nie pomieściła odpowiedzi Trzaska.

1

@Kgorecki2500 Nie przejmuj się, rób swoje. Ja zacząłem interesować się polityka w liceum i po 35 latach, jak widzisz, mi nie minęło.

4

@Luciano99 Oddawaj mi dowód osobisty i pół wypłaty, złodzieju!

1

Oddaję szacunek konserwie i libko-centrystom z LR. Jesteśmy bardzo zaangażowani politycznie.

2

Pamiętacie jak Nawrocki i Trzaskowski kiedyś się uśmiechali.
To było ho, ho z jakąś godzinę temu

0

"Inaczej" - było kiedys takie pismo dla gejów

6

@pawello10 Wiesz, ale jak prowadzisz propagande, to nie powinna być ona tak jawnie tępa

5

A jakby razem zostali prezydentem?
Nawrocki w poniedziałki, środy i piątki, a Trzasku we wtorki, czwartki i soboty.
Niedziela wolna.

7

Komentarz usunięty

4

@HolyGoalie97 Tą partaninę, którą potem trzeba było poprawiać i która przed niczym nie zabezpieczała?

0

@wyrek Jedno z drugim się nie wyklucza

3

Nawrocki powinien założyć kanał podróżniczy na YT

1

@Kgorecki2500 Ja raczej jestem typem antygarniturowym, choć na co dzień noszę koszule

3

@Bobo25 No bo ma wyryte odpowiedzi. Ma słabą inteligencję sytuacyjną

0

@Michallublin I długie, czarne, ostre zęby

4

Nie tęsknicie za dziennikarką Wysocką-Schnepf?

0

@pawello10 Nie wygrywa, miażdży. Wyjaśnia, deklasuje. Nie wiem czym, ale tak jest

0

A w Danii pracują do 67 roku, z perspektywą 70 lat. Szkoda, że przy głupim społeczeństwie nie można obiecać choćby po 65 dla obu płci.

2

Wiek emerytalny to podatek?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?