Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 Ja się boję, żeby Lapcio nie przeputał kasy jak Bartomeu
1
A polski don Corleone polityki, siedzi z sygnetem na YT i czeka na Trzaska.
0
@michaleu Nie przesądzaj, to futbol
4
"Chcecie sprzedać Polskę". To trochę jakbym czytał farmazony konserwatystów na La Rambli. Jeszcze zaraz będzie o rozkazach z Berlina i Brukseli i mamy La Ramblę, wypisz wymaluj
1
@blakkudium Dziękuję Ci za ten doskonały potężny news.
1
@Kgorecki2500 "Pamiętniki z debaty", wyda za 20 lat i spienięży
5
@Tasde Napier***ał się z kolegami, to mu umknęło
2
Uśmieszki zniknęły
3
Kłopoty bogactwa - którego tu wybrać?
2
@blakkudium Pytanie czy to jest to brakujące ogniwo. Nie jestem przekonany. Brakuje rzetelnego środkowego obrońcy - obecni zawalają mecze, a Upa jak sie poprawił to złapał kontuzję.
0
Komentarz usunięty
2
@michal26 Ten pierwszy akapit jest wymowny. Można go zinterpretować "Jesteśmy patusiarnią i tym się szczycimy"
Nie żeby to było jakieś odkrycie. Pisałem to przez 8 lat rządów PiSu, Polska i Węgry - dwie europejskie zakały z zaściankowym konserwatyzmem, z którego wyparowała jakakolwiek przyzwoitość.
Powtarzam to jak mantrę.
4
@A4ron @mmaciass Elastyczność - oto wasza dewiza. Mam zdanie, ale w razie czego chętnie je zmienię. Konserwatywny kręgosłup z plasteliny.
A już fakt, że Nawrocki dalej nie rozumie czym jest przyzwoitość, etyczność, moralność i nadal buja się z tymi samymi środowiskami, udowadniając to w śliskiej sprawie z mieszkaniem, łgając jak popadnie, oczywiście nie ma znaczenia.
0
@kamiVeB "Nacisk jego szefów z Berlina" - uwielbiam gdy ktoś Twojego pokroju, piszący, takie coś, mówi o logice. Polska będzie miała twarz entelygenta spod monopolowego, gdy wygra Nawrocki. I Ty będziesz miał w tym wielki udział.
2
@Roobo Napoleon strategii politycznej, niejaki Roobo, nie wpadł na to, że PiS może przejąć władzę za 2 lata i będziemy mieli odtworzenie największej patologii w polskiej polityce z lat 2015-23.
A, zapomniałem, że Tobie hurtowe łamanie prawa nie przeszkadza. Straszenie Unią i tym co może robić jest bardziej niebezpieczne niż faktyczna demolka instytucjonalna ze szczaniem na Konstytucję włącznie.
Gratuluję braku kręgosłupa
6
Dzisiaj w nocy pobudka na finał Konferencji Zachodu OKC- Minnesota.
161-letnie ciało mówi nie ale serce ma swoje zdanie.
1
@michal26 Nie wiesz jaka jest "ważność" - to są tylko domniemania. Tęgie głowy zachodzą w głowę, jak mentzenowcy zagłosują. I nie są w stanie powiedzieć.
Jeśli dostaniemy dane o rozkładzie głosów po 2 turze, możemy pogadać.
Ostatnie zdanie jest chyba kwintesencją tematu -- nieobecni. Pytanie czy sie pojawią, ile z nich to pro-Nawrot a ilu pro-Trzasku?
Słyszałeś o tym, że największe spadki poparcia dla Trzaska w stosunku do wyborów parlamentarnych i głosów na KO, nakładają się w wielu regionach dość precyzyjnie z mapą pogodową (wtedy był ulewny dzień) i pytanie czy właśnie pogoda nie zniechęciła części głosujących. Plus jeszcze monitorowanie sytuacji, czyli zobaczymy jak to wygląda w 1 turze, a w 2 w razie czego trzeba się wybrać.
Przyznasz, że analizowanie takich zaułków przewag i strat wyborczych jest fascynujące?
6
Niech rzuci we mnie kamieniem ten, kto przez chwile nie był gejem.
0
@RoberDzik Ale w pełni zasłużyliście. Promowanie Yamala na Złotą Piłkę, złe oceny po meczach, stronnicze artykuły, banowanie za niewłaściwe nicki, błędy w tłumaczeniach (np. brak przecinka), pozwalanie na armagedon i prześladowanie mniejszości seksualnych na La Rambli i wiele, wiele, wiele innych.
2
Dzięki Luca za wiele lat rywalizacji. Zawsze gracz z klasą, trzymający się zasad fair play. Szanuję.
2
@pluszek Ty to masz łeb. Jak idziesz do pracy, to zajmujesz się pracą 24h, czy znalazłbyś czas na telefon do kolegi, sen i inne rzeczy?
Czy minister pracuje 24 godziny dziennie? Oświeć mnie. Bo Twój wpis brzmi na pierwszy rzut oka głupkowato
1
@michal26 Moim zdaniem to nie jest żadna zemsta na Trzaskowskim.
Bążur jest zakładnikiem konserwatywnego przechyłu społeczeństwa, który to przechył trwa od ładnych paru lat.
Dlatego pisałem, że Mentzen nie jest taki ważny po 1 turze. Jego głosy równoważą się niemal z trójką kandydatów Hołownia/Biejat/ Zandberg.
Równie dobrze podobny show na YT mógłby robić Braun, bo to on jest niespodziewanym czynnikiem w tych wyborach.
Mentzen powinien i gra na siebie. Stąd tani chwyt z kanałem na YT, ale w tanich czasach z tanimi wyborcami, takie tanie chwyty mają wzięcie, zatem pod kątem budowania własnej przyszłości i rozpoznawalności Konfederacji, to posunięcie bardzo dobre.
Sławek teraz myśli o partii w wyborach do Parlamentu, a nie chce powtórzyć plajty z 6% i pewnie mysli sobie, że trzeba kuć żelazo póki gorące.
Możliwe, wobec ewidentnej erozji Trzeciej Drogi i zadyszki lewicy, że to Konfederacja będzie języczkiem uwagi w parlamencie 2027.
I tym razem być może będzie lepiej, bo jeśli taki makabryczny, szczególnie pod względem etycznym, kandydat jak Nawrocki ma takie poparcie, widać radykalizmy społeczeństwu nie przeszkadzają tak mocno.
1
@blakkudium Mam nadzieję , że nie.
0
@Azazel_Pazuzu To jest konkret i to wagi ciężkiej.
Przemnóżmy to przez 8 lat rządu szkodników i ilu Polaków potencjalnie nie przyszło na świat i zostało zastąpionych imigrantami.
To jest właśnie ta dbałość konserwy o polskość.
800+ w obecnej formie to topienie państwowej kasy, ale w tym społeczeństwie nie da się wycofać już z rozdawnictwa. PiS poza całą góra łamiących prawo decyzji, nauczył Polaków roszczeniowości. Kto temu postawi tamę wylatuje z obiegu - taka pułapka na rozsądnych.
1
@Starrk Właśnie zaprezentowałeś Mentzena w pigułce.
0
@michal26 Tak, ale nie przepadałem za nim i tymi jego kwadracikami
5
@blakkudium Potężna jakość, przywieziona prosto z potężnego Monachium.
Potężne doświadczenie z Potężnego Bayernu procentuje.
4
@Kgorecki2500 Wyobrażasz sobie tak się przedstawiać? Kilkanaście członów.
Najpierw trzeba by to wykuć, zebys wiedział kim jesteś.
1
Wiecie jak brzmi pełne imię/nazwisko Picasso?
Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Ruiz y Picasso.
8
@Starrk No właśnie. Człowiek napisze 4 komentarze przez 3 dni, zresztą faktograficzne a taki funkcjonariusz konserwatywny jak @Ls0811 wyzywa od fanatyków, a jednocześnie nie zauważa jak mentzenowcy naparzają posty seryjnie, z apogeum 2 dni temu, gdzie dostali rozwolnienia, bo Mentzen ogłosił spotkanie na YT.
Taka to uczciwość. Zresztą nie o nią chodzi, bo konserwa nie rozumie tego słowa.