1

Trochę niezasłużenie, ale trudno, jak już wygraliśmy to mistrzostwo, to nie będę narzekał.

6

Z Espanyolem cofamy się w 11 na 10, a z Interem na 3 minuty przed końcem nie można było zabezpieczyć tyłów?

1

Barca broni się w 11 na 10. To symbol upadku.

1

@Vurt Pener z tego Yamala

0

@Jakchcesz Ty madrycioku wędruj na strone realu

0

Ale Yamal wcześniej zdzielił go w plecy.

1

Trener do zwolnienia, zespół do rozwiązania. Tak się nie da. Klęska za klęską.

0

@michal26 Wracaj do zdrowia, za tydzień musisz dotrzeć do urny wyborczej.

1

@Pawel13sz Na luzie.

1

@Keson Tylko, że trener Denver był inny. Zresztą nie wiem czy Boston nie miał 4-0 z NY, lub 3-1, zatem regular season niekoniecznie musi mieć tu przełożenie.
Ja liczę bez względu na rywala, na firmową obronę Minnesoty, a cieszy mnie to, że lider Edwards jest rewelacyjnym obrońcą.

1

@Pressinho Denver pokazuje, że można OKC ugryźć, tylko trzeba postawić wymagającą defensywę. To nie jest zespół bez skaz, a swoich meczów z Denver nie wygrywają łatwo. Zresztą, najpierw muszą awansować.

0

@Keson Niektórzy twierdzą, że przedwczesnym finałem jest OKC -Denver i dla mnie da się to uzasadnić. Aczkolwiek Minnesota, może udowodnić, że jest lepsza od przegranego z tej drugiej pary, awansując do ścisłego finału NBA.

Oczywiście, do kontuzji Tatuma można było twierdzić, że każdy finał bez Bostonu byłby zubożały, ale skoro w pełnym składzie byli 1-3 z NY, to znaczy, że Boston coś nie klika.

Mnie osobiście czeka wielka forma Edwardsa, a dziś jako facilitator rewelacyjnie dystrybuował piłkę. Także imponuje mi wolumen rzutów dystansowych, razem ze skutecznością. On sypie z obwodu jak Curry, no prawie.
Randle wreszcie nie kontuzjowany w play-offs, pokazuje pełnię swoich dużych umiejętności, wykorzystując bezlitośnie mismatche.

Budzę się w nocy na mecze z przyjemnością, czasem na części meczów i bardzo podoba mi się stojąca na wspaniałym poziomie rywalizacja Denver-OKC.
Z kolei Minnesota - GSW cały poziom niżej, lecz nie wykluczam, że Minnesota dostosuje swój poziom do drugiego finalisty.

0

@Trojanek23 Masz rację. Tylko Nawrocki i Piś. Oni przejmą Polskę i jej instytucje, sprostytuują to czego nie dali rady przez 8 lat. A jeszcze widać talent do przejmowania mieszkań.

Jeżeli tak koszmarni są Polacy po prawicy, Czego nie umie dostrzec @Roobo , sztucznie tworząc symetrię, to co mi tam Niemcy i Francuzi. Gorzej niż za rządów konserwatywnej, polskiej mafii nie będzie

1

@Wojciech123 Pełna zgoda, świetny pionierski serial, który wytyczył szlak dla kolejnych produkcji. Oglądałem jak uzależniony. Konrad rewelacyjny i no i niezapomniane wdzięki Renaty Dancewicz.

1

0

@Roobo Nie, złapałeś mnie i prodemokratów. Od dzisiaj tylko Mentzen i PiS.

Muszę oddać głos na Nawrockiego, po 8 latach wprowadzania ładu demokratycznego, pozostaje mi czcić Kaczora i jego wizje demokracji.

0

Na początku sezonu, Real grał jako tako, a Mbappe nie dojeżdżał. Obecnie Mbappe błyszczy, a na jego tle słabo wygląda Real.

Najbardziej przeraża, że pomimo tak słabo grającego Realu, o mistrzostwie Barcy decydują 2 wygrane w bezpośrednich meczach z nimi.

2

@fart Tak i nie. Przecież to nigdy nie była dziewczyna na poziomie tragicznej Ogórek.

1

Ja byłbym za tym, żeby Messi wpadł na 1 sezon do Barcy po to by popresować.
Potrzebujemy takiego pitbula.

0

@ferdas_rawa Specjalnie dla Ciebie skopiuję mój wpis 3 pozycje wyżej do arasza"
"Ja czekam jeszcze na wpis, że policjant to nie żołnierz. To by dopełniło obrazu pisfederacji na LR."

Mam nadzieję, że rozumiesz, że w tym wpisie sugerowałem i wręcz oczekiwałem użytkownika o określonym poziomie inteligencji. Dodam nie w przedziałach, które robią dobre wrażenie.

Teraz rozumiesz, dlaczego tak skrzętnie Cię ignoruję. Konsekwentnie nie dojeżdżasz, a wręcz można z łatwością wrzucić Cię na minę, jak tym wpisem wyżej.

PS. nie zdziwiłbym się nawet gdybyś nie wiedział, o co chodzi

0

@kamiVeB Nie sypię bzdurami, dobrałem nieco nadmiarowe słowo, które skorygowałem. Popieranie patologii faktycznie nie oznacza od razu gloryfikacji.

Wczoraj to zrobiłeś w poście o Trzaskowskim. Nie rozumiesz o czym piszesz? Prześladuje Cię wtórny analfabetyzm?


4

@draxidox Głosowanie przeciw, jak czas pokazuje, nie jest wcale takie złe.

Przez 8 lat, ludzi głosujących przeciw PiS było zbyt mało i ekipa Kaczora zrobiła bezprecedensowy rozpierdal w kraju, w każdej możliwej dziedzinie życia publicznego.

Nie ma wyboru dobrego niestety, ale można dokonać wyboru tragicznego, a tu jest różnica.

1

@arasz1819 Ja czekam jeszcze na wpis, że policjant to nie żołnierz. To by dopełniło obrazu pisfederacji na LR.

0

@kamiVeB Jak zwał tak zwał, ale promowanie głosowania na patologię, która okrada emeryta z mieszkania, przy okazji generując kłamliwe wyjaśnienia raz za razem, wiele o Tobie mówi.

0

Komentarz usunięty

1

@lucca87 Nie ukrywam, że trzymam za nich kciuki. Edwards świetnie lideruje, a Randle dotrzymuje mu kroku, notując najlepsze play-offs od lat. Reszta świetnie tę dwójkę uzupełnia.

1

Komentarz usunięty

0

@MessiSuarezNeymar Każde źródło, które obnaża kłamstwa Twoich idoli jest niewiarygodne.
Bardzo trudno uwierzyć, że ludzie, którzy wielokrotnie byli przyłapani na kłamstwach i robieniu odwrotnie niż mówią, znowu kłamali.

Twoje sekciarstwo jest nieuleczalne.

4

Polskie wojsko na Ukrainie? Stanowisko PiS?
— Nasze stanowisko od początku było jasne: nie ma mowy o wysyłaniu polskich
żołnierzy do Ukrainy — podkreślił poseł PiS i członek sejmowej komisji obrony narodowej Andrzej Śliwka.Śliwka, wypowiadając się w Studiu PAP.

Tymczasem "Przez pięć miesięcy 98 polskich policjantów brało udział w ściśle tajnej misji w Ukrainie. Zajmowali się rozminowywaniem terenów, z których wycofali się
Rosjanie. ... Prośba dotyczyła wysłania do Ukrainy pirotechników, którzy mieliby zająć się rozminowywaniem kraju. Chodziło o miejsca, z których wyparto Rosjan, a do których nie da się wrócić, bo są zaminowane lub niebezpieczne z powodu innych pozostałości po walkach.

Zatem pisowcy już wysłali swoich ludzi na niebezpieczna misję do Ukrainy.
Ale oczywiście swoim bezrefleksyjnym wyborcom tradycyjnie wciskają kit, jak z imigrantami.

https://wiadomosci.wp.pl/ujawniamy-tajna-akcja-polskiej-policji-w-ukrainie-6869221913578112a

2

@Kgorecki2500 Ja głosuję na Zandberga w pierwszej turze, ale nie ma się co oszukiwać, że to jednak niszowy kandydat. Mnie ujął tematem mieszkań, który uważam za niezwykle ważny. Poza tym ma ciekawe spojrzenie na wiele spraw oraz prezencję i kulturę godną prezydenta.

Oczywiście okaże się być meteorem, jak zawsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?