2

Nie takie rzeczy Lech był w stanie spieprzyć, więc poczekajmy do ostatniego gwizdka w meczu i w sezonie.

4

Na pewno na lekcjach biologii w Madrycie ręka to inna część ciała niż na tych samych lekcjach w Barcelonie i całej reszcie świata.

12

Aha, czyli tu kur*a ręka pomogła, ale w polu karnym ręce śmietankowych się nie liczą

1

Ręka mu o mało nie odpadła więc to oczywiste, że musieliśmy się przewidzieć, że to ręka.

0

Tylko wybronił gola, za to nie ma karnych.

0

Martinez coraz częściej nie dojeżdża w tym sezonie.

2

Dwóch zawodników wychodzi na sam na sam, a tu żółtko.
Decyzja nie do obrony.

2

@fart To Ty tak ładnie zaśpiewałeś hymn przed meczem Bostonu?

1

@Dari0G Świetnie opisane:' nie wiadomo po co i nie wiadomo dla kogo". Mam dokładnie takie samo odczucie.

1

@mekston raczej Kimmich

1

@Stinger_ A jakże. To będzie potężna radość potężnego angielskiego goleadora.

3

Zapraszam na 18.30 do Bawarii, gdzie Potężny Bayern będzie celebrował dziś Potężne Mistrzostwo Niemiec w pojedynku z kolejną swoją ofiarą, tym razem potężnie pokonaną Borussią Moenchengladbach.

Do nabycia potężny bawarski wurst i potężne bawarskie piwo serwowane przez potężne bawarskie dziewczyny obdarzone potężnym bawarskim biustem.

0

Komentarz usunięty

0

@clyde No dobrze, ale jakiego kandydata poprzesz? Albo może kto jest najbliżej spełnienia Twoich postulatów.
Chcę Cię rozliczyć za Twój wybór.

3

@michal26 Gdy wszystkich krytykujesz, to jakie masz poglądy? Ciekawi mnie nasza koleżanka, bo jak kiedyś wytknąłem jej mierny konserwatyzm, w odpowiedzi okazała się lewicową bojowniczką. Tu z kolei Senyszym Zandberg, Biejat chyba źli, więc ciekaw jestm kim ona jest.
Bo albo jej poglądy są ultraeklektyczne albo są bezkształtną masą.

Dla mnie zdanie kogoś kto wszystkich krytykuje a za niczym się nie opowiada, jest bezwartościowe. Ponieważ jest to tanie.

2

@clyde To za kim jesteś? Trzask odpada, Nawrocki tez, Zandeberg też zły, Biejat obrażona, Hołownia zły. Mentzen nie, bo jak zasugerowałem Twój chory konserwatyzm to się oburzyłaś, więc kim Ty jesteś?

To na kogo Ty głosujesz?

0

@tbas Jokic jest dzisiaj słaby. Wszystkie 10 trójek spudłowanych i 8 strat.

1

Ale my nie mamy odpowiednika Leo czy Iniesty, którym wystarczy dać szanse, bo ich inkarnacje w zespole już grają.
Braki są w rotacji a problemem nadmierna eksploatacja pewnych graczy, plus starzejący się napastnik, który za rok będzie jeszcze starszy.

Zresztą tegoroczna LM była na wyciągnięcie ręki, ale zespół zawiódł bo zapomniał o tym, że gdy prowadzi się 3-2 w końcówce nie leci się pod bramkę rywala jak stado bezmyślnych baranów, zostawiając rywalowi lotnisko do przeprowadzenia skutecznej kontry.

3

Ale meczycho w Denver. Nie żałuję pobudki w nocy. Na razie OKC 3 punkty z przodu, Jokić ograniczony, SGA nieszczególny, a w końcówce wręcz fatalny i pali wszystkie kluczowe akcje. 2 sekundy do końca i mamy remis. Piłka w rękach Denver.

Edit: dogrywka. Co za mecz!

1

Ale utalentowana młoda dama

0

Profilaktyka. Słyszycie? Profilaktyka. Czyli to my jeśtesmy winni temu jak wygląda służba zdrowia. Nie będziemy z niej korzystać i będzie chodzić jak złoto

0

I cyk, zaraz będzie żebranie TV Republika o pół miliona na nowy zegar

0

Gizela Mengele - Brown w formie

2

Nawrocki zapewnia emerytów. Aż strach się bać

2

Jakiegoś ptasznika dzisiaj miałem na ręce. Zajmował całą wewnętrzną część dłoni bez palców. Nie nie jest to takie samo doznanie jak trzymanie chomika, zdecydowanie nie.

0

Komentarz usunięty

0

@KamQiX O naiwności. A czy sprawie jakichkolwiek wysoko postawionych księży cokolwiek się toczy? Bądź przytomny.
Czy ktoś rozliczy Dziwisza za przymykanie oczy na pedofilię? Z jakiego paragrafu niby? To jest do oceny moralnej, a ta musi być miażdżąca.

1

@Rhaan 100% racji, to powinno wkraczać państwo i wyjaśniać sprawy do dna.
Nie może być tak, że ksiądz zabiera w delegację nastolatki, w pokoju jest jedno "przypadkowo" łóżko i dochodzi do obmacywania, a to czy się z tym faktem cos zrobi zależy od biskupa. A ten nic nie robi.

Kościół to niestety poza wszystkim twarda grupa biznesowa.

0

@Ls0811 Pedofilia jest problem społecznym i dotyczy każdego z nas. Jeśli masz to w dupie, to wystawiasz sobie świadectwo.
Zaniechania Prevosta to nie są pomówienia. On wiedział o sprawie i nic z tym nie robił latami.

8

A dlaczego pisowcy tłumaczą Nawrockiego, skoro to jest kandydat niezależny?
Nawet Jaruś się aktywował.

Moje pytanie brzmi w takim razie: od kogo niezależny jest Nawrocki w tych okolicznościach? Mam wrażenie, że Nawrocki jest niezależny od prawdy i nikt go nie zmusi do uczciwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?