0

Skąd ta rozpacz? 6-7 na wyjeździe to dobry wynik, nadrobimy w rewanżu.

1

Ale Barcy nie stać na potrzebne zmiany, my ciągle mamy zespół budowany w trybie awaryjnym. Nie ma kasy na uzupełnienia, nie ma kasy na wzmocnienia na newralgicznych pozycjach.
Ciągle będzie to szycie na miarę tego ile jest materiału.

0

@sebo939 Kapitanem jest de Jong.

27

Jedna sprawa, ze po kontuzji nie ma już Araujo, który jest opoką. Inna sprawa, że Barca nie straciła jednego czy dwóch goli ale aż 7. 7 goli to kryminał, za który odpowiada cały zespół. Bo oznacza to, że jest jakiś błąd systemowy, a zły system sprzyja błędom indywidualnym.
Podkreślę po raz kolejny - gdy ma się awans w ręce, w końcówce meczu doświadczeni zawodnicy uspokajają sytuację, zarządzają osadzenie się na własnej połowie, a wypad na połowę rywal służy temu by kraść czas, a nie oddawać pospiesznie strzał.
Dlaczego zabrakło tej świadomości w zespole? Po co jest kapitan, po co Lewy? - takie rzeczy trzeba podpowiedzieć, a Flick też to mógł zrobić zza linii.

Gdyby były podstawy opanowane w zespole, nie gadalibyśmy o tym czy innym błędzie Martina, Araujo czy Cubarsiego.

0

Teraz to my się martwmy o minimum remis z Realem. Gdybyśmy nie dowieźli mistrza w Hiszpanii, to byłaby trauma jeszcze większa niż po Interze. Ja bym umarł.

2

@Recha_0684 Coś się z nim złego stało. Przecież to była forteca nie do sforsowania.

1

Wiem, że to trochę dziwne, ale musze pochwalić Lautaro. Chłopak naprawdę jest ultra pożyteczny. Czy to w Interze, czy w reprezentacji Argentyny. Tu na nim weszli do finału, a ostatnio pokazał świetną grę na Copa America, przyczyniając się do złota.
Szkoda, że Barca nie ma nikogo o tym profilu i jakości z przodu w kwiecie wieku.

0

@shaun Przesadzam? Naprawdę? Przecież my to mamy przerobione na Atletico.
To co napisałeś, to podpisywanie się pod nie wyciąganiem wniosków z własnych błędów.
A skąd się wzięły błędy obrońców przy golu na 3:4? Właśnie z chaosu spowodowanego wyjściem wieloma zawodnikami do przodu.

Yamal, nasza supergwiazda mógł pognać do ataku , ale inni zawodnicy mieli za zadanie asekurować dostęp do bramki.

Oczywiście najlepszą obroną jest atak, ale globalnie, a nie sytuacyjnie. A tu mieliśmy sytuację, gdzie trzeba było szanować piłkę. Ja nie zalecam murarki, a Yamal mógł przeklepać piłkę z kolegami (to powinien podszepnąć ktoś z większym doświadczeniem). Przy jego technice mogliśmy spokojnie zyskać minutę czasu, a potem w 11 zabezpieczyć tył przez 120 sekund.

Nie mogę zaakceptować tak totalnego braku wyrachowania.

8

Człowiek w newralgicznym momencie musi sobie uświadomić, jakich graczy mamy.
17-latek w kluczowym momencie zamiast szanować wynik leci po kolejnego gola.
To tylko 17-latek i dlatego to robi. Inny 18-latek powoduje karnego i nie doskakuje do strzału przy golu na 3:4.
Pamiętajmy, my dzięki tej dwójce dolecieliśmy na cheat codach do 1/2 LM. To nie jest normalne, to jest absolutnie niespotykane. Bez tych dwóch chłopaków tego wyniku nie byłoby.

0

To niech pan wejdzie na LR, tam co drugi znawca go zwalnia.

1

Zabrakło jednego ale najbardziej oczywistego wniosku. Ja nazwałbym go "syndromem Sorlotha"

Mecz przegraliśmy brakiem wyrachowania, powtarzając błąd z Atletico. Dokładnie taki sam błąd. Niewybaczalne.

6

Jeśli człowiek przy 3:2 drze ryja do ekranu, żeby nie lecieli stadnie pod bramkę Interu, a ci robią dokładnie odwrotnie, to można dostać szału.

92 minuta i 5 sekunda, Yamal oddaje strzał a 4 (!!!) zawodników Barcy w polu karnym lub przy linii pola karnego Interu. Czterech! Gdzie tu mózg?

W momencie wybicia piłki przez Sommera 6(!!!) zawodników Barcy biega po połowie przeciwnika i zostaje 4 na 4, a potem 4 na 5. To jest kryminał. Powinno być ok 8 zawodników zabezpieczających tyły.

Czy w Barcy nikt nie widział zawodnika biegnącego do narożnika, grającego na czas? Dlaczego nikt młodemu Yamalowi nie doradził, że przy prowadzeniu i 3 minutach do końca, łatwiej chronić piłkę, niż strzelić kolejnego gola?

Ścisła końcówka rozegrana skandalicznie. Niedopuszczalnie. Czy Flick nie podpowiedział z ławki żeby grać na czas? Przecież jest tylu techników w zespole. I co z tego wynikło? Cały zespół zapomniał, że priorytetem jest nie stracić bramki, a nie strzelić kolejną?

Ale jestem wściekły na głupotę barcelończyków. Ostatnie 4 minuty to popis totalnej bezmyślności.

5

Dzieciak Yamal cały mecz zapierdzielał na wygraną, Raphinha nie był nawet cieniem groźby i gol tego nie zmienia. Gdyby nie asysty i aktywność Martina, lewa flanka ofensywnie nie zaistniałaby.

1

Co wy macie z tym Araujo? Akcja obciąża zespół Barcy, wcześniej nie przerwał jej Martin, a w ogóle co to za pomysł żeby mając wynik 3:2 wybiegać tyloma graczami do przodu.
Denerwuje mnie to szukanie kozła ofiarnego. Barca znowu pokazała naiwność, mimo, że wcześniej dostała kilka razy nauczkę, że wynik należy szanować w końcówce.

5

Tej Barcy nie można skreślać. Osobiście liczę na bramkę Roberta lub Yamala.

4

Mecz genialny, ale znowu robimy to samo co z Atletico, czyli mając dobry wynik wychodzimy dużymi liczbami do przodu i nadziewamy się na kontrę.
Gol na 3:3 był na własne życzenie, a w tej sytuacji zawiódł Martin.

0

@Pawel13sz Przeczucie przedmeczowe okazało się zwodnicze. Możesz mieć rację z wynikiem, ale liczę, że strzelimy na 1-2 i do końca powalczymy jak Bayern.

0

@Pawel13sz Nie stawiam racjonalnie, wspominałem o jakimś prześladującym mnie poczuciu o łatwej wygranej. Więc niech będzie, że łatwa wygrana.

A co mówi kolega?

7

Nie wiem dlaczego, ale od kilku dni chodzi za mną przeczucie, że wbrew obawom, zapowiedziom ciężkiego meczu, renomie rywala, Barca weźmie ten mecz gładziutko.
Jest to tak przemożne uczucie, że nie potrafię go wyjaśnić, skąd to się wzięło.
Nie wiem, ale oby się sprawdziło.

3

A tu zdziwienie bo Barca zładuje gładkie 3:0 i świętujemy. Prawdę mówiąc z moich wyliczeń wynika, że gdyby nie 3 stracone gole, byłby taki wynik już w pierwszym meczu.

6

Już po rozbiegówce i liczbie wpisów na LR oraz świadomości, jaka jest waga meczu widać, że wieczorem będzie tutaj erupcja wulkaniczna emocji kibiców Barcy.
Jest to napięcie w trzewiach, a dzisiaj w rachubę wchodzą dwa stany emocjonalne po meczu: albo szalona radość albo żałosne wycie do Księżyca po wielkim rozczarowaniu.
Nie ma nic pośrodku.

6

Ale ta debata smęciarska, odtwarzają wyuczone teksty więc wyłączyłem.
Jednak kandydaci tworzą widowisko jak Barca. Ich sztaby to smęty a'la Real

25

Wyobraźcie sobie, że pomogłem staruszce odłożyć koszyk na zakupy w sklepie, a ta nie zapisała mi mieszkania. Co za arogancja.

2

@LambiPL Ładnie, widowiskowo to nie do końca znaczy, ze perfekcyjnie. Kolega wyżej nie sugeruje, że byliśmy bezbłędni. Jednak mecz oglądało się wybitnie, a długimi momentami gra Barcy była porywająca.

1

@lucca87 I dla naszego zdrowia.

0

@MadafakinGuy OK, ale część ich wyborców, to wykształceni i inteligentni ludzie

0

@Starrk A zauważyłeś przez 8 lat, zeby w przestrzeni publicznej pisowcy kierowali się jakimikolwiek zasadami przyzwoitości i moralnością

5

@Starrk Nie wejdzie - baza Nawrockiego jest szersza, a sam Przyjaciel Kobiet ma swoje ogromne ograniczenia

0

Ratujcie, w tym roku wreszcie musi się udać. Taktycznie upuściłem długopis i piszę z komóry pod stołem? Kto to była Podstolina?
a) Żona Podstoła
b) jedna z bohaterek "Zemsty" A. Fredry
c) kobieta sprzątająca pod stołem
d) inaczej hiperbola

0

To potężny Bayern jest mistrzem Niemiec - proszę nie uwłaczać temu potężnemu zespołowi pisaniem, że mistrzem został jakiś prowincjonalny klub z Leverkusen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?