0

@4drian0 Gorsze co może się wydarzyć to to, że Barca przegra

1

@konrad1661 W sezonie 2014-15. Poza tym Barca nigdy w LM nie leciała ze wszystkimi jak chciała.

2

@blakkudium To za mało, wszystkie zestawy, z każdego sezonu, są jednakowo potężnie piękne : )

2

@PatrychoO @blakkudium Obaj lądujecie na mojej czarnej, smoliście czarnej liście, za bluźnierstwa wobec Wielkiego Bayernu.

0

Właśnie podali info, że w 2100 roku ma być o 20 milionów mieszkańców Polski mniej. Gorzej wyglądają tylko rokowania dla Włoch.
Oczywiście, zaznaczyli, że takie przewidywania obarczone są sporym błędem. Dużo zależy od napływu migrantów.

0

@mekston A co jeśli to ponadgeneracyjny talent? Wtedy będę czuł się oszukany Twoja diagnozą.

0

@kacpernau Absolutnie. Oni pokazali jak genialne Heoresy były jednak wybrakowane. A te wzbogacenia grafiki, ożywienie mapek - coś cudownego.

1

@wojopancer Maradona z Niemcami w 1986 roku i Ankara Messi, czyli kopia gola Maradony.
To był jednak niewidziany popis i pieczęć jakości obu geniuszy.

Potem podobnego gola dla do Tottenhamu strzelił Son, a nawet przebiegł z piłką dłuższy dystans.

1

@norbi77 Ale waleczne serce. No jak go nie kochać?

2

@pt9 Ja gram w HoMM3 - HoTa. Moja ulubiona mapka "A New Day Tomorrow", rozmiar H, poziom "Hard", 160%.
Mapki z HoTy sa tak wybitne, ze trudno mi wrócić do oryginalnych map. Uzytkownicy upgradowali Heroes niesamowicie.

0

@Gaucho Rozsądna pensja uzależniona od jakości występów, ciężka praca, system rotacyjny - tak to widzę. Jako facet, który daje energię z ławki lub w meczach ze słabszymi rywalami, dlaczego nie?

1

@shaun Spokojnie, Inter też jedzie na oparach, co manifestuje się serią słabych wyników. Flick nieco porotował, rzeczywiście z Realem było ciężko, ale wciąż to Barca dominowała i miała lepsze sytuacje. A w tle miała mecz z Interem, więc pewnie nie grała na 100%.

Jedyny słabszy mecz był w Dortmundzie, jednak przy 4:0, Borussia nie zblizyła się na mniej niż 2 bramki, a po golu na 1:2 mecz wydawał się umarły.

Dziś wszystkie armaty na Inter, obstawiam wielki mecz Yamala. I tego się trzymajmy.

3

@shaun Zawsze można byłoby porotować pozycjami i dać Leo do centrum.

Wiadomo, sezon 2014/15 był bajeczny, ale 3 sezony łącznie pozostawiają niedosyt. Z kolei LM 2015/16 i 16/17 to dramatyczne występy ćwierćfinałowe.

Poczekajmy, czy Yamal zrobi różnicę w półfinale, bo jeśli tak to nie mam pytań.

0

@Lucyffffer1922 Z Atletico słabo wypadła również ofensywa i w efekcie odpadliśmy. 2 gole z nimi nie stanowi dobrej wizytówki dla trio MSN.
Rok później 0 goli w dwumeczu z Juventusem. Czyli rzekomo wybitne MSN znowu zawiodło po całości.

1

@pt9 No ale widzisz, Real jednak umie w wyniki. Grają czasem padlinę ale te indywidualności wyniki im ratują.

2

Może by i nie grał ale ta zaje***ta Barcelona dwa sezony z rzędu odpadała wstydliwie w 1/4 LM (gdzie byli ci czarodzieje futbolu w dwumeczu z Juventusem?) a w sezonie 2016/17 nie wygrała nawet La Ligi. Więc może nie była taka zaje***ta.
Może i trio ofensywne było wybitne, ale nie przełożyło się to na liczne trofea, a na pewno nie takie i nie na tyle ile sobie kibice wymarzyli, patrząc na tę zaje***tość tercetu ofensywnego.

Tymczasem Yamal ma wielkie szanse na finał LM i mistrzostwo Hiszpanii, będąc filarem zespołu i nie zawodząc w decydujących starciach. I nie zamieniłbym go na nikogo z tamtej zawodzącej często Barcy. Niech Lamine pisze swoją historię.

6

Wyobrażacie sobie to poczucie klęski gdyby Barca odpadła w 1/2 LM i przegrała ligę?
Ja miałbym problem z przeżyciem przegrania La Ligi, bo oznaczałoby, że spektakularna momentami Barca dała się ograć Realowi, który gra słabo a czasem beznadziejnie i bez pomysłu i jeszcze osłabiony brakiem wielu kontuzjowanych graczy.

3

@Pawel13sz Zgadywanie wyników to hazard - gdybym trafiał zawsze, spałbym na kasie.
Powiem ogólnie - bierzemy ten mecz dzisiaj. Wygramy, ale zakładam, że raczej niewielkim rozmiarem. Z Realem zakładałem 2 bramki przewagi, bazując na słabej formie Realu, jednak Barca nie jest tak napakowana jak jesienią. Są słabsi fizycznie, brakuje świeżości.

Jest jeszcze jedna możliwość - Barca oszczędzała się na Inter, a dziś pokaże wariant z pierwszego meczu z Dortmundem. Inter ratuje sezon, więc zakładam determinację. Poza tym są wyrachowani i doświadczeni. Dwumecz z Bayernem uświadamia, że to zespół do ugryzienia. Stawiam Barcę wyżej niż Bayern.

2:1 lub 3:1.

A co Ty przewidujesz po trafnym wytypowaniu wyniku z Realem?

0

@lucca87 Moje odczucie było takie, ze PSG miało mecz pod kontrolą. Owszem, Trossars miał dobrą sytuację, ale nie da się uniknąć groźnych akcji rywala całkowicie.
Z drugiej strony PSG mogło zamknąć ten mecz w 2 połowie. Mogło i powinno.

Trzeba tez pamiętać o brakach w składzie Kanonierów: Partey, Gabriel, Calafiori, Havertz, Jesus, Jorginho.

Przed Arsenalem ogromne wyzwanie w Paryżu.

7

Mi to w sumie zupełnie obojętne z kim wygramy w finale.

3

Przecież od razu było widać, że jest spalony

3

W 2 połowie Arsenal ewidentnie strzeli gola i będziemy mieli idealny remis.
Do czasu, gdy Arsenal strzeli drugiego gola

1

@Pawel13sz Tak, dzisiaj za Arsenalem. Bardzo doceniam pracę Artety

0

Nie widzę PSG w dwumeczu z Arsenalem. Jeszcze Paryżanie z tak ułożonym zespołem nie grali w tej edycji LM. Dembele sobie dzisiaj nie pohasa.

0

@mekston @Faro Jeszcze półfinały i być może finał LM, mecz z Realem decydujący o tytule. Pokazanie się w nich z dobrej, lub spektakularnej strony może przeważyć na rzecz każdego z trójki Pedri, Yamal, Rapha.

Na razie mieliśmy pierwszy show z finishu sezonu i błyszczał w nim Yamal. Ten chłopak to ma, z kolei Rapha przepadł, Pedri był dobry ale nie tak decydujący i widowiskowy jak Yamal.

Nie wiem czy u głosujących nie będzie miał przewagi Lamine, ponieważ on ma ten czynnik magiczny, uwielbiany na świecie, i pewnie za samą prezencję zgarnie sporo głosów. Pedri jest dla koneserów. Rapha też ma mocne karty, ale jeśli się nie obudzi, jego szanse spadną.

2

@Krzysztof1987 "Potwierdza pani moje słowa" i dalej nie mówi, że jest przeciw aborcji w tej sytuacji tylko mówi na inny temat.
Gdyby Twoje wygibasy traktować poważnie, to znaczyłoby, że Biejat w pytaniu potwierdziła odpowiedź Mentzena, tymczasem ona czekała na jego odpowiedź.

Prawdopodobnie dosłuchałeś pół zdania i pominąłeś właściwą, czyli całą odpowiedź, która jest nie na temat. To klasyka dyskutantów z netu.

Najlepsze, że idziesz w zaparte, zatem dalsza dyskusja nie ma sensu. Ja z bajkopisarzem czasu marnować w tym wątku nie będę

2

@Krzysztof1987 Nie odpowiada na pytanie. Nie rozumiem, jak mając pierwsze zdanie kompletnie omijające sedno pytania, Ty wysnuwasz niedorzeczne wnioski, ze nie odpowiadając na pytanie, na nie odpowiada.

To są właśnie te niesamowite historie, gdzie każdy widzi jaki jest koń, a rycerze Mentzena odwracają kota ogonem.
Podobnie było z 5 Mentzena, gdzie ponoć nikt poza jego wnikliwymi wyznawcami, nie zrozumiał, że rasizm nie jest rasizmem, gdy weźmie się pod uwagę jakiś domniemany kontekst.

I płód to nie dziecko. Więc kolego, ochłoń. Otwórz okno i głęboko oddychaj.

1

@domin682 Oglądałem tylko końcówkę debaty, więc tym razem muszę zdać się na oceny innych.

7

@michal26 Nie odpowiadanie na pytanie jako "świetne wybrnięcie"
Przecież w skali szkolnej siadasz z ocena niedostateczną za brak odpowiedzi.
Mentzen nie wybrnął tylko zwiał. Generalnie zlekceważył potencjalnego wyborcę, który widział, że facet leje wodę.

3

Oceny obrońców zaskakująco wysokie biorąc pod uwagę, że Real pograł 25 minut i strzelił aż 2 gole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?