3

@mekston To dobrze, potrzeba głosów rozsądku, bo tu niektórzy malują Inter na wielkiego diabła.

2

@blakkudium Dzieki za Potężną Czujność

4

@bart_azz Nie taki cichy

45

Jeśli chcecie sobie uczciwie zobrazować w jakiej dyspozycji jest naprawdę Inter i jak czują się ich kibice, odwróćcie sytuację.

Wyobraźcie sobie, że Barca jest po 2 przegranych w lidze i traci lidera w tabeli na rzecz Realu, plasując się 2 punkty za nimi. W dodatku przegrywa 0:3 finał z Realem.
Na La Rambli użytkownicy popadliby w skrajną rozpacz i defetyzm, a przez meczami z Interem dominowałaby panika.

Przecież tu nie ma mowy o zasłonach dymnych Interu - nie odpadasz sobie dla zabawy z Pucharu i nie tracisz lidera, bo w perspektywie masz 1/2 LM.
Real jak Inter wczoraj miał ratować sezon w CdR i jak to się skończyło, wiemy dobrze.

Inter z Bayernem nie był lepszym zespołem, już w tej rywalizacji prześlizgnęli się, walcząc do końcowego gwizdka z osłabionymi kadrowo Bawarczykami. Barca ma lepszych piłkarzy niż Bayern i lepszego trenera. Trzeba jak zawsze podejść z szacunkiem do rywala, ale to Barca w tej chwili jest faworytem tej rywalizacji.

1

@Gall Nie do końca. Ktoś kiedyś powiedział, chyba całkiem słusznie, że najlepsi piłkarze grają w ofensywie. Ci mniej zdolni bronią. I przyjmując te założenie, algorytmy się obronią. Choć wczoraj Cubarsi zasuwał na równi z Yamalem i Pedrim, bez dwóch zdań.

5

@Barca_Big_Moment Ja mam trudność z ich oceną, ponieważ Rapha dostarcza konkrety i nie da się powiedzieć, że te konkrety są mniej istotne niż robienie gry Pedriego czy Lamine.
Choć w hierarchii zawsze wyżej cenię tych, którzy grę tworzą, niż tych, którzy z gry innych korzystają. Jest to w sumie relacja zależności wzajemnej. Kreacja bez finalizacji nie ma racja bytu.

5

Na whoscored czołówka klasyfikacji zawodników wygląda na następująco:

1. Yamal 7.94
2. Raphinha 7.70
3. Mbappe 7.65
4. Lewandowski 7.31
9. Pedri 7.19

Z kolei na sofascore:

1. Raphinha 7.85
2. Yamal 7.75
3. Pedri 7.60
4. Mbappe 7.58
11. Lewandowski 7.30

Moim zdaniem sofascore ma lepsze algorytmy. Ciekawe, czy Yamal wyprzedzi Raphę na sofascora. To co robi ten chłopak jest niedorzeczne.


0

@FcPortoFan1999 Śmiało, żart to, żart, nikt się nie obrazi

0

@FcPortoFan1999 Czyli tak jak Ekstraklasa?

0

Wyskoczył mi komunikat na ekranie laptopa: "niski poziom zasilania baterii".

Czy muszę przeinstalować całego Windowsa?

2

@Messiah10 I to z jakim pięknym wpisem.

1

@fart Ty i oni zostaliście zmanipulowani

0

@VinDiesel Zobaczymy, panie VanDiesel, zobaczymy

1

@Colin94 Ja internet w formie papierowej

4

@Coutinho007 Arsenal jest lepszym zespołem niż PSG, zatem dlaczego umieściłeś Paryżan w finale?

3

Inter ma tak samo przerąbany grafik jak my, do tego też mają problem z kontuzjami.
Dwumecz z Barcą zapowiada się dla nich bardzo ciężko.

14

Ale co w sezonie tu niektórzy na stronie płaczą beznadziejnie na Yamala, zapominając, że to zaledwie 17 latek, a potem Lamine w każdym kluczowym meczu, gra na elitarnym poziomie, co pozwala przypuszczać, że mimo młodego wieku cechuje go niezwykła nad wiek dojrzałość i świadomość, kiedy trzeba dać z siebie maxa

1

Gdyby sędzia sędziował uczciwie, to Rudiger by się tak nie zachował. Obiecuję.

1

@Pawel13sz Zapomniałem policzyć bramki Realu przed meczem : )
Trafiłeś idealnie po 120 minutach. Gratki

2

Gracz meczu to Yamal, wybór Ferrana to absurd. Ja bym dał jeszcze nagrodę specjalną Modriciowi za kluczową asystę.

3

Ale Flick trzepie dupę Realowi w tym sezonie aż miło. Oni skończą przez Niemca na kozetce u psychiatry.

5

Real - to ten klub z kurtuazją i klasą. Tak dziś przeczytałem

1

Biedny Rudiger - znowu oszukany

0

Modrić z asystą sezonu - serdecznie gratulujemy!!!

11

Właśnie regenerujemy się przed meczem z Interem.

18

Wynik jest i tak wypaczony, Ferran został wycięty w polu karnym i o tym powinno się krzyczeć po meczu.

6

Real przy Barcy na razie wygląda jak piłkarski trzeci świat. Niemniej jednak trzeba uważać.

4

A czy gol po strzale prawą nogą wewnętrzną częścią stopy zza pola karnego nie łamie jakichś przepisów gry w piłkę nożną?

1

@Keson Ok, ale jak już pisałem, Doncić grał już z Minnesotą w zeszłym sezonie, zatem to nie on jest problemem, bo ich ograł z Danielsem w składzie. To trochę, jak pisanie, że Messi był problemem w Barcy bo nie biegał. Dziś w mojej ocenie zdecydowała nie defensywa Doncicia, ale raczej jego słabszy mecz ofensywnie. Musi grać na poziomie około 25-35 punktów.

W zeszłym sezonie McDaniels też potrafił rzucić w meczach 15 czy nawet 26 punków, a Minnesota przegrała z Dallas, więc trzeba oceniać system, a tu ważniejsza jest ofensywa Doncicia. Dziś powiedziałbym, że został świetnie ograniczony agresywnym kryciem.



Jeśli piszesz po fakcie, to żadna sztuka. Jeśli tak przewidywałeś wcześniej, to znaczy, że dobrze czujesz parę. Wbrew fachowcom, którzy potrafili obstawiać nawet 4-1 dla Lakers, ja też widziałem tu zażarty bój, bo Edwards gra lepiej w play-offs niż w sezonie zasadniczym, Minnesota zaprawiła się w bojach w zeszłym sezonie, więc nie można lekceważyć finalisty. Poza tym Randle to może nie wybitny defensor ale i tak lepszy niż KAT w zeszłym sezonie. A reszta jak opisałeś, naprawdę fachura w obronie.



Cieszę się, że ktoś tak szczegółowo może podyskutować ze mną o Minnesocie. Choć jak wiadomo, pewne róznice w ocenach, muszą się zdarzyć.

2

@michalgajdek Czy będziecie weryfikować zawodników Barcelony pod względem zawartości człowieka w człowieku przed wyjściem na murawę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?