0

@Roobo "Flick przegrał ten mecz?"

Tak napisałeś w środku meczu? Chłopie to kompromitacja, nie pierwsza Twoja.

Z Ciebie widzę taki sam kibic, jak obywatel. Załamująco nie trzymasz w życiu standardów. I widzę, że w każdym jego segmencie.

Ale autoorka jakich mało. Wczoraj inny Twój amigos po prawicy tak się samozaorał uznając śpiewanie znanej wokalistki za polityczne.

12

Sucharek piłkarski (chyba już kiedyś pisałem)

Jak się nazywa w futbolu podanie tyłkiem?
As(s)Pas(s)

3

@KamQiX Właśnie miałem pisać, żebyś przestał się kompromitować wreszcie

0

@Roobo

PS. Ty z wolnością kolego nie masz chyba za wiele wspólnego, bo wolność to niezależna np. decyzja prezydenta wybranego w wolnych wyborach, gdzie kupuje drzewka dla swojego miasta. Więc skoro twierdzisz, ze wolność to prawicowa idea, to znaczy, że nie wiele z niej rozumiesz.

0

@Roobo A jakie prawo konkretnie łamie obecna władza?

0

@Roobo De Jong rzeczywiście ostatnie 2 mecze naznaczył strasznymi błędami, ale dziś (i z Dortmundem) tych niedokładności było zatrzęsienie w całym zespole. Też rzuciły mi się w oczy rażące błędy Pedriego

0

@Katalończyk 99 Ok, masz rację, ale jesli jesteś obrońcą i to nie za szybkim, to musisz czytać grę rywali i przewidywać ewentualną kontrę, bo potem mamy ściganie z potencjalną czerwienią w tle.

0

Takie było narzekanie na Araujo z Borussią, a Martinez z Celtą zagrał bardzo słabiutki mecz.

3

Ale mi chłopaki piękna Wielkanoc załatwili. Będzie się wpierdzielać białą kiełbę z większym smakiem.

1

W tym sezonie mamy wyniki i mamy widowiska. Nie może być lepiej.

8

Ze złych wiadomości: już wiadomo, ze Barca nie dokona latem transferów. Laporta jest po dzisiejszym meczu zmuszony do kolejnej dźwigni by zakupić nowego laptopa, po reakcji pana przy ławce rezerwowych.

0

@zuang1995 Obrażasz kobiety, mimo, że nic ci nie zrobiły. Moja moralność jest nieporównanie wyżej niż twoja i obejmuje szacunek dla innych osób.
Nie obejmuje szacunku do prymitywów, którzy gardzą i obrażają innych wyzywając bez powodu od k...w.

7

Olmo grywa stosunkowo rzadko, ale co ten chłopak nas poratował w tym sezonie, to głowa mała

1

@barcelonaLM Serca nie masz

21

Zakładam, że przegrywając 1-3 Barca dała szansę wielu użytkownikom skompromitować się na La Rambli i spora część z tego skorzystała.

0

@zuang1995 Zdradza mąż, a nie prostytutka. Poza tym zdradzający mąż może to zrobić nie z prostytutką.
Myslę, że mam do tych k...w więcej szacunku niż do ciebie

0

@Roobo PO zostawiło po sobie ład demokratyczny w 2015 roku a w 2023 roku zastała kraj w stanie dewastacji prawnej i instytucjonalnej. Dlatego nie wiadomo co jest prawem a co nie, a skutków działalności przestępczej PiSu pilnuje dzielnie Duda.

Ty rozumiesz demokrację po pisowsku, czyli demokracja kończy się na wyborach, a potem łamiemy prawo i robimy co chcemy jak w dyktaturze. Czyli w ogóle jej nie rozumiesz, albo rozumiesz jak neandertalczyk, tymczasem, żyjemy w 21 wieku.

"Szacunek dla odmiennego spojrzenia?

Jak to ma się objawiać?"
Prosto, nie mieszaj się do mojego życia, skoro nie szkodzę innym. A ja nie mieszam się do twojego. Szanuj instytucje, które w razie czego rozstrzygną spór.
Ale skoro Ty bronisz sprostytuowanego Trybunału, działającego w sprzeczności z założeniami Konstytucji i demokracji, to wracamy do sytuacji, gdy pasujesz bardziej do autokracji. Demokracja to nie instytucje-wydmuszki, tylko instytucje działające w zgodzie z prawem. A po rządach PiSu tego nie ma.

3

A ja jestem zachwycony pierwszą połową i co mi zrobicie?

1

Tu nie ma co robić zmian, tu trzeba dzwonić.

0

@zuang1995 Nie krzywdzi, żon. To mąż krzywdzi żonę. Ale pokrętne masz argumenty.

0

@Roobo Twoja rozumienie demokracji jest zaściankowe z współistnieniem łamania praw człowieka i braku szacunku do odmiennego spojrzenia.

Moje rozumienie demokracji jest liberalne, z poszanowaniem poglądów innych, z wyjątkiem tych łamiących prawa człowieka. Ty niestety popierasz deklaratywne poniżanie wybranych grup ludzkości, co cofa nas cywilizacyjnie do czasów autorytarnych.

Ty reprezentujesz ekstremizm, a na to miejsca w zdrowej demokracji nie ma.

0

@Recha_0684 Rozchodzimy się i dalej komentujesz. Co za typ.
Tak, jestem śmieszny i mało wiarygodny, tylko dokładnie tak samo ja widzę Ciebie w tym temacie.

0

@Recha_0684 Powiedzieć możesz sobie wszystko, bez szacunku do faktów.
Naprawdę - nie dyskutujmy, to nie ma sensu - nie rozumiem Twojego punktu widzenia, pomijającego mnóstwo okoliczności , szczegółów i faktów. Twoje stanowisko jest nie do obrony i dla mnie to ono jest śmieszne w sensie całkowicie nieśmieszne.

To rozchodzimy się w swoje strony, czy jeszcze chcesz drążyć do upadłego?

0

@Roobo Antydemokratyczność partii objawia się brakiem szacunku dla aspektów demokratycznych.

PiS pokazał, że instytucje publiczne to dla niego łupy do sprostytuowania, czego ofiarą padła TVP. Brak szacunku do mniejszości i odmienności, ludzi myślących i czujących inaczej, nie mieszczących się w kanonie radykalnego konserwatyzmu kojarzą się z dyktaturami a nie demokracją.

Konfederacja? Piątka Mentzena czyli homofobia, antysemityzm, rasizm, wykluczają tę partie z grona demokratycznych. Koronowanie Jezusa i Matki Boskiej na Króla i Królową Polski i promocja zaściankowego katolicyzmu, sprowadzanie kobiety do roli inkubatora i przedmiotu, bez praw do decydowania o sobie.

To, że tego nie zauważyłeś chyba nie wystawia Ci najlepszego świadectwa.

0

@Recha_0684 Nie ciągnijmy tego tematu, Ty zawsze i konsekwentnie brzmisz:
PiS, Peło jedno zło. Ja zgoła odmiennie. Tu podpiszmy protokół rozbieżności, bo cóż innego zrobić.

Sikorski z pewnością mógłby bardziej robić pod górkę, to silna osobowość, choć co do zasady, zgadzałby się z obozem rządowym.

0

@Recha_0684 Gdy piszesz, że PO to większe hieny niż PiS, to zastanawiam się czy komplement, że jestem "kumaty" odebrać jako obelgę. Pytanie, czy Ty spałeś przez ostatnie 8 lat rządów mafijnych PiSu? Ale ok, tu się nie dogadamy, bo w moim przekonaniu tak rażąco rozmijasz się z prawdą.

Co do Sikorskiego, to zupełnie inna liga i format niż mdły Trzaskowski. Absolutnie mój faworyt, jednak miałkie PO wolało miałkiego Trzaskowskiego. I co z tym zrobić?

Swoją drogą zawsze fascynuje mnie dlaczego, Sikorski konserwie nie przeszkadza, a Trzasku tak, skoro głosujemy na zestaw wartości, a nie personę, de facto. Sikorski jedzie po pisowskiej szczujni jeszcze bardziej niż Trzaskowski i jest z tego samego obozu.

1

Dzisiaj zaczynamy play-offs w NBA. Na pierwszy ogień idą Indiana z Milwaukee, Denver z Clippers, to jeszcze przed północą, a potem Knicks -Detroit i Lakers - Minnesota.

0

@Recha_0684 Mi zostaje obóz prodemokratyczny, czyli tylko Trzaskowski. Ale nie ze względu na niego samego, tylko ze względu, że jego obóz jest proeuropejski i daje nadzieję na posprzątanie syfu po demolce pisowskiej.

0

@Recha_0684 A Zandberg? Jest konkretny, merytoryczny i podejmuje temat wykluczenia mieszkaniowego. I jest mocno niezależny.

0

@Majkel34 Nie było, wielkość potwierdza się trofeami, a oni Europy nie rozjeżdżali, nawet nie byli tego blisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?