Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czyli Torres na dobre wygryzł Lewego ze składu - legenda.
0
@Keson Ale przy 2:1 piszesz, że Minnesota jest faworytem? To się nie liczy.
Doncić ma problemy w defensywie, rzecz w tym, że Lakers poprawiło wskaźniki defensywne po jego przybyciu, a z nim jako liderem, Dallas było w finale NBA, czyli jednak może przecenia się jego słabość defensywną, którą aż nadto rekompensuje w ofensywie.
Kawhi uwielbiam, to robot nowej generacji, tylko podatny na uszkodzenia. Z Denver gra dobrą serię, a mecz nr 2 to jego koncert.
Z kolei Antman to mój ulubieniec z tego pokolenia, ale za dużo błaznuje. Jednak, co ciekawe, gdy nadchodzi play-offs Edwards staje na wysokości zadania, bo uwielbia rywalizację.
A Joedan to Jordan - potwór, zwycięzca, dominator, geniusz. Nr 1 w dziejach.
1
@blakkudium Bayern był dziś Potężny, jak zwykle. Nie zagra w 1/2 LM, bo zdarzyła się Potężna Niesprawiedliwość.
2
@Pawel13sz To trudne zadanie, zakładam, że wygramy. A Ile nie mam pojęcia. Real nie jest w dobrej formie, Barca nie w tak wybitnej jak jesienią, zatem daję 2-bramkowe zwycięstwo.
A jak Ty typujesz?
3
@Kgorecki2500 Ja Ci zaraz dam nauczkę.
Proszę usiądź przy biurku i napisz 100 razy: "Nie będę obrażał strojów Wielkiego Bayernu"
2
@PatrychoO Dzięki za tę Wielką Informację.
18
W razie czego, finał zostanie przesunięty na inny termin a rywalem Będzie Sociedad.
Mi to pasuje.
A Real mam nadzieję, że zostałby jeszcze ukarany dodatkowo przez władze piłki europejskiej.
Zachowanie Realu przypomina największego zje*a na podwórku, który sam ustala nowe zasady wg własnego widzimisię
2
Króciutko ze śmietankowymi. Oni zachowują się od wielu miesięcy jak bachor, który wrzeszczy bo nie dostał zabawki. Potem następuje eskalacja żądań.
Niepodważalna zasada jest taka, że rozwydrzonemu bachorowi się nie ustępuje.
I basta!
4
Komentarz usunięty
0
@mekston Doncić umie grać z Minnesotą, czyta ich jak z książki. Jest groźba, że Lakers wezmą mecz nr 3 o ile Antman nie dostanie wsparcia kolegów.
1
@michal26 Dziś SGA zagrał na tragicznym procencie, nie udźwignął roli jako lider, a różnicę zrobiło wypadnięcie z kontuzją najlepszego na parkiecie Moranta.
Jokić z kolei nie specjalnie wpływał na mecz, gdy ważył się wynik.
SGA gra bardzo słabą serię - 35,3% za 2 i 25% za 3 to wskaźniki beznadziejne.
6
Pamiętam jak za Bismarcka sprawdzali mnie na poznańskich ulicach. Teraz widzę, że portal fcbarca.com sięga do niemieckich wzorów z mojej młodości.
1
"mocnym strzałem, który obronił bramkarza" - oglądałem ten mecz i gwarantuję, że żaden strzał bramkarza nie obronił. Było dokładnie na odwrót.
10
Gdy hiszpańscy Mentzen i Braun wejdą do głowy za bardzo.
1
@Kgorecki2500 Wszystkiego najlepszego w każdym aspekcie życia?
PS. Mentzen już przysłał życzenia?
0
@Roobo Ale nie wyglądało to dobrze jeśli chodzi o skuteczność. Wtedy Bayern tez grał niezły dwumecz, ale czego zabrakło pod bramką.
4
@kanver_ Tu nie chodzi o gole zmiennika, ale o to, że cały system buja się wtedy inaczej. Może Lewy nie strzeliłby więcej bramek, ale bez niego zachwiała się taktyka.
1
Lewy swego czasu wypadł w Wielkim Bayernie prowadzonym przez Flicka, na mecze LM z PSG.
Efekt? Brak egzekutora, nieskuteczność Wielkiego Bayernu i wygrana w dwumeczu Paryżan.
0
@NeyJr11 Olmo wielokrotnie strzelał kluczowe gole i żaden skrzydłowy nie dałby w tym sezonie tego co Olmo, czyli zdolności do otwierania i znajdowania przestrzeni w gąszczu nóg rywali.
Ostatni mecz świetnym przykładem, bez Olmo nie byłoby prawdopodobnie wygranej.
1
@brd42 W rzeczywistości wiek Yamala wiele wyjaśnia, zapominanie o tym jest nieuczciwe i wypacza właściwą ocenę zawodnika.
Więc pozwolisz, że Twój komentarz uznam za madryciokowy
2
Nie ma się co dziwić pytaniom o rotacje. Gdy zajeżdżany był swego czasu Pedri przez Koemana, pukałem się w głowę, bo Holender zrobił z Pedriego gracza nie do zastąpienia, podczas gdy młody miał się oswajać z seniorskim futbolem.
Sytuacja z Yamalem jest analogiczna, całe szczęcie, że nie ma Mistrzostw Europy i Igrzysk Olimpijskich, bo aż strach wyobrażać sobie skutki dodatkowych imprez. Liczba minut Yamala w stosunku do wieku jest niedorzecznie wysoka.
Jedyną pociechą jest to, że Yamal odpocznie obficie latem i po cichu mam nadzieję, że jest freakiem genetycznym. Wydaje się młody być mocarny fizycznie. Ale to się tylko wydaje, następne sezony pokażą, czy los nie wystawi mu rachunku.
Zerknąłem na mecze w tym roku i np. w kwietniu wszystkie mecze były na styku, więc pole do rotacji niewielkie. W marcu np. z Gironą niby 4:1, ale wynik na styku do 77 minuty i 5 zmian, z Osasuną 3:0 i 5 zmian, z Sociedad 4:0 i 5 zmian. W lutym z Sevillą 4:1 i 5 zmian, z Valencią 5:0 i 5 zmian.
I nie były to zmiany po 80 minucie, ale już nawet w przerwie meczów i nieco później.
Na papierze to wyglądało dobrze, z jednym wyjątkiem - Yamal grał niemal wszystko. Co kierowało/kieruje Flickiem?
Można by zaryzykować i pograć mecze bez Raphy, pograć głębszymi rezerwami od 1 minuty, ale wtedy być może oglądalibyśmy plecy Realu w tabeli lub odpadli z Atletico. I wtedy trzeba byłoby napisać artykuł o ty czy słusznie Flick pograł rotacjami w newralgicznym momencie sezonu. Problem w tym, że obecnie newralgiczny zdaje się niemal każdy mecz.
Coś za coś, kołdry nie starczy albo na nogi albo na twarz. A być może okaże się, że kołdra jest wystarczająco długa?
Jest jeszcze jedna rzecz- ten cholerny mecz zaległy po reprezentacjach - mam wrażenie, że on dobił zawodników fizycznie, bo uniemożliwił niezbędną regenerację.
1
Już drugi raz czytam, że Yamal zrąbał sam na sam bo był nonszalancki.
Otóż nie, po pierwsze on ma 17 lat, a po drugie wykonał zwód a bramkarz go wyczekał, zatem przegrał pojedynek, co się nawet najwytrawniejszym napastnikom zdarza.
19
@4Fabregas4 Wyrazy współczucia, z tobą jest coraz gorzej z wpisu na wpis.
Wyróżnienie otrzymuje zdanie: "my nie gramy dobrze w piłkę za Flicka, a jedynie wyglądamy dobrze fizycznie i na tym opierają się nasze wygrane"
Może zatem dać Flickowi drużynę rugbystów Posnani Poznań i wcielić do zespołu Barcy? Oni są jeszcze lepsi fizycznie, więc będziemy wygrywać jeszcze wyżej i jeszcze więcej.
1
@blakkudium Nic w tym uniwersum nie jest potężniejsze niż Potężny Bayern.
Wielkość Bayernu zakrzywia logikę i zależności.
3
Inter przegrał dziś potężnie, bo zapłacił Potężny Koszt wyeliminowania Potężnego Bayernu w LM. Takiej Potężnej Maszyny nie ogrywa się ot tak sobie.
1
@blakkudium Ta spirala wynagrodzeń w Wielkim Bayernie nakręca się tak bardzo, że potem trudno zatrzymać wartościowych zawodników za pensje proporcjonalne do ich wkładu w wyniki.
Rozumiem, że Bayern co roku walczyłby o finał LM, a oni przegrali batalie o Bundesligę w zeszłym sezonie, a wcześniej ledwo ja wygrali.
2
@Barca_Big_Moment Też to widziałeś? Bądźmy zatem strażnikami prawdy!
48
Widać, że Real wraca do formy. Gdyby nie przypadkowe 5 goli Arsenalu w LM, Real szykowałby się do półfinału z PSG
1
@Recha_0684 Podpisuję się pod Twoimi słowami.
0
@LukaszFan Oszczędzają się na LM. tzn. edycję z przyszłego sezonu.