Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MessiSuarezNeymar Jeśli wszyscy, tak jak Ty, mają sprany mózg hasłami propagandowymi PiSu typu "koalicja 13 grudnia" to nie dziwota, że tak sobie pobajdurzyliście.
Zawsze mówię, że można nie lubić danej partii, ale jeśli przejmuje się język propagandy, a nie mówisz swoim, to jesteś człowiekiem z głową-garnkiem i do tej głowy nalewa się treść do odtworzenia. Myślenie jest niepotrzebne.
Niesłychane jak propaganda działa. Kiedyś Kurski powiedział "ciemny lud to kupi"
Swoją droga nie dziwi mnie, że to elitarne spotkanie odbyło się na poczcie.
1
@Mezocyklon87 Zawsze zastanawiają mnie zdania typu "najgorsze jest to, że 800 zł. Idzie w większości a taka patologie"
Skąd Wy to wiecie, ze tak jest?
Inne moje ulubione, to kojarzenie wielodzietnej rodziny z patologią.
1
Dobrze, że nie porozstawiał posążków Buddy jak swego czasu Klinsmann w Bayernie.
10
Ostro ale celnie.
0
@maroon Ale masz wąskotorowe rozumowanie chłopie w wątkach o Sławku
0
@tomek8756 Nie muszę zdawać, więc tak, powinna być obowiązkowa.
1
@D10SLEO A nie wiem,. Wiem, że kolorowi, kobiety, pedały, migranci i Żydzi to dla Sławka podludzie.
0
@SelloutCrowd Sławek to upadek standardów w jakiekolwiek dziedzinie, a poszanowanie prawa jest na czele tej listy. Ludzi też szanuje wybiórczo - jak jesteś biały, z fujarą między nogami i chadzasz do kościółka to można być tolerancyjnym.
1
@D10SLEO To była hiperbola
2
@Walker Ten serial to był swego czasu hicior - strzelaniny z ofiarami bez śladu krwi na koszuli.
3
Siemieniec do maja! Ostatecznie okazał się oszustem!
0
@John_Doe W 2025 roku żyć komunizmem, to jakiś kosmos. Zamiast słuchać argumentów, lepiej przyklejać absurdalne łatki.
@Kazragore Tak, tak, jak wygodnie to Petru odklejony, a jak trzeba to autorytet od komunistów.
1
@blakkudium Czyś Ty zwariował z tym arabskim językiem? Polska dla Polaków!
0
@Kazragore Toś błysnął z tym komunistą. Co Ty masz w głowie?
0
@ProMILs Kolego, chyba nie doczytałeś mojego posta. Część ma prawa wyborcze.
1
@Kgorecki2500 Pamiętaj, że to Poznań, a tu konserwa ma się słabo. Pewnie w innych miastach i miasteczkach wyniki mogły by być inne.
0
@D10SLEO A to nie było na odwrót? Poza tym nie w Poznaniu, tu radykałowie dostają regularnie po dupie.
@Ryoumen Trzaskowskiego nie da się lubic, ale chodzi o to, że reprezentuje demokratów, a nie zamordystów, którzy nie uznają prawa i brzydzą się UE
3
15 kwietnia prawybory odbyły się w 35 poznańskich szkołach ponadpodstawowych
W obu przypadkach numerem jeden okazał się Rafał Trzaskowski. Zagłosowało na niego 33% uczniów niepełnoletnich oraz prawie 32% uczniów pełnoletnich. Na drugim miejscu uplasował się Adrian Zandberg uzyskując odpowiednio 17% i prawie 18,5% głosów. To ci kandydaci dostaliby się więc do drugiej tury wyborów. Na trzecim miejscu uplasował się Sławomir Mentzen (prawie 15% i prawie 14% głosów), na czwartym Krzysztof Stanowski (prawie 9% i nieco ponad 9%).
Kolejne miejsca zajęli Szymon Hołownia, Joanna Senyszyn, Magdalena Biejat, Grzegorz Braun i... dopiero Karol Nawrocki. Na Nawrockiego głos oddało odpowiednio 2,5% oraz 2,7% głosujących.
Okazuje się, że młodzież z Poznania ma znacząco więcej rozumu niż przeciętny wyborca z Polski.
1
@BezglutenowyPedri Nie antyfutbol, ale grę na wynik, jak Barca w Dortmundzie.
3
Rząd wprowadza zakaz fotografowania infrastruktury krytycznej.
Także pamiętajcie, że od dziś zakazane jest robienie printscreenów La Rambli.
1
@karolszymek Stano jest tak bezstronny i rzetelny jak Konfederacja jest spoza układu.
0
Prowadź młodzieńcze i inspiruj swoich kibiców.
2
Przy czym PSG to nieco fałszywe 15 miejsce dlatego, że L. Enrique musiał poukładać zespół na nowo, po odejściu Kyliana. Zabrało mu to trochę czasu, a w obecnej formie można założyć, że to zespół formatu top4 fazy grupowej
1
@kuz No patrz, dla mnie to koszmar w realu.
0
@Transu96 Nie, to było poważne opracowanie, badające przebieg karier zawodników. Oby to się nie stało, ale wysiłek młodym wypadałoby dozować. Pedri się o tym przekonał.
0
Przed sezonem życzyłem Flickowi, żeby starał się walczyć o trofea i rozwijać młodych graczy, jednak z zastrzeżeniem, żeby młodych nie forsować.
Dla mnie rozwój młodych, lecz nie za wszelką cenę był ważniejszy.
I obecnie można powiedzieć, że połączenie tych 2 elementów się nie udaje, bo w najgorszych snach nie przewidywałem takich minut dla Cubarsiego, Yamala czy Pedriego po długiej kontuzji.
Oby to wszystko nie odbijało się na nich na późniejszych etapach kariery,
Yamal już przypomina Pedriego sprzed kilku lat, szczęśliwie nie ma EURO i Olimpiady.
A czytałem opracowanie, ze zawodnicy forsowani za młodu nie są w stanie przedłużać kariery po 30, czyli jakiś koszt się płaci.
5
@Rhaan Bayern był bardziej wymagającym rywalem i Inter stracił 3 gole w dwumeczu a powinien więcej.
Mi Inter niczym nie zaimponował, są do jak najbardziej do ugryzienia.
3
@kamiVeB Powiedział obiektywny i zawsze uczciwy w ocenach konserwatysta.
2
@Lanosss Nie, nie cenię Stegena. On rzadko wygrywa mecze dla zespołu
0
@tbas Ta obrona nie jest taka szczelna, a ja widzę Barcę jako faworyta w normalnej dyspozycji fizycznej. Bayern obnażył tę defensywę. Strzelił 3 gole, a powinien minimum 5 bo były zmarnowane setki i sporo pomniejszych sytuacji.
Inter jest klasowym zespołem, ale moim zdaniem, Barca trafiła dobrze z drabinką bo chyba Arsenal czy PSG są w tej chwili lepsze niż Inter.