Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czyli walczymy na 100% dzisiaj, a Flick uznał, że rewanż z Dortmundem to formalność
4
@Bunk420 Obok brzozy, na przeciwko topoli
2
Z Wielką Bawarską Radością informuję, że Wielki Bayern właśnie podwyższył prowadzenie na 2-1 w meczu z Borussią.
Stało się nieuchronne. Bawarska Wielkość zdominowała małość.
1
@blakkudium Cieszy mnie, że używasz słownictwa adekwatnego do Wielkości Klubu.
0
Z Wielką Bawarską Radością informuję, że Wielki Bayern właśnie podwyższył wynik na 1-1 w meczu z Borussią.
0
@Keson Ty mi tu milcz, zamiast zaklęcia rzucać.
1
Z Wielką Bawarską Radością informuję, że Wielki Bayern właśnie podpuścił Borussię i dał jej wyjść na prowadzenie na 1-0.
To Bawarski Wielki Zmysł Zabawy
0
@barcelonaLM Bążur, miłego dnia, przejazd telekomunikacją jest dzisiaj darmowy, ale oddaj głos na właściwą osobę.
3
@maroon Harry zasłużył jak mało kto.
3
Z Wielką Bawarską Przyjemnością informuję, że Bayer Leverkusen zremisował 0:0 w meczu ligowym z Unionem Berlin i niemal pozbawił się szans w rywalizacji ligowej z Wielkim Bayernem Monachium.
Jednocześnie zapraszam na mecz Wielkiego Bayernu z Monachium, który podejmuje dziś na Allianz Arena gości z Dortmundu i może dokonać Wielkiego Niemal Przypieczętowania tytułu mistrzowskiego.
2
@Lanosss Kiepska polityka transferowa Bayernu to cały odrębny rozdział.
Maja starego bramkarza, który łapie kontuzje i jest po szczycie formy, oraz nieogranego zastepcę.
2
@KrwawiaceoczyVEB Tak Ci się wydaje. Ci zawodnicy grają od poprzedniego sezonu tak dobrze, bo trener jest świetny.
Trudno powiedzieć czy inne zespoły z czołówki mają mniejszy potencjał.
6
@Tarnowitz Nieprawda, mają dość udany sezon. Pamiętaj o ich potencjale jako klubu.
0
@michal26 W jakim sensie dziennikarz pracował dla komitetu? Było 3 dziennikarzy i żaden nie pracował dla nikogo, co było widać po pytaniach,
Oczywiście sam fakt, że TVP organizuje debatę dla jakiegoś komitetu, pokazuje, że standardy w TVP umarły (czy definitywnie?) w 2015 roku.
3
@Who_you_mam Też to zauważyłem wczoraj. Jakiś kandydat dostaje pytanie, odpowiada nie na temat, tylko zajmuje się Trzaskowskim, a Konfiarze w zachwyt, że ale "posprzątał Bążura", kompletnie nie zauważając, ze odpowiedź jest nie na temat. Niestety wyborcy Mentzena z LR wypadają często jak Mentzen na żywo.
15
Nawiązując do słów Bążura, dzisiaj jadę do pracy telekomunikacją poznańską.
2
To jest ciekawe, że z tych poważnych kandydatów, dwóch liderów sondażowych wypada blado, a ci z mikroprocentami poparcia robią dobre wrażenie.
A trzeci na liście w sumie nie został zaproszony, jednak wiemy o nim, że na żywo wypada równie blado jak nr 1 i 2.
Czyli okazuje się, że te debaty nie mają jednak aż takiego znaczenia. Ileś lat temu na debacie wymiatał Zandberg deklasując kontrkandydatów, co nie przełożyło się na wynik wyborczy w żaden sposób, ani nie zbudowało jego popularności na przyszłość.
1
@michal26 Trzaskowski wypadł blado, ale pisanie, że skompromitował się po całości, to już gruuuuba przesada. Skompromitował się jedynie ten proruski trol.
7
@dzbanke "a Polacy wielkimi fanami UE nie są" - 71 popiera Unię, zatem jest to kłamstwo, a jeszcze trzeba dodać, że to poparcie mimo prostackich ataków PiSu i Mentzenowców na Unię od lat
Wczorajsza debata nie była szopką, a co do Mentzena sam określasz jego jakość - opłacało mu się ominięcie szopki, bo w domyśle, na żywo wypadł by słabo.
Co do Zandberga - wyzywanie kogokolwiek względnie młodego od komuchów 36 lat po zakończeniu komunizmu, to już pełen odjazd.
15
Dla mnie Raphinha i Lewandowski za Yamalem. Nigdy nie będę cenił wyżej kogoś, kto miał statystycznie taki sam udział w meczu, ale nie robił gry.
1
@SKeita Putin jest ścigany listem gończym. Co Ty, robisz za ruskiego pachołka? Oprzytomnij człeku.
3
To umawiamy się, że LR bez względu na sympatie w pierwszej rundzie głosuje na Senyszyn?
2
@Kgorecki2500 Ucz się młody, na błędach, ucz. A teraz dalej, przyoblecz się w ten worek pokutny
1
@Bobo25 Zasadniczo można by go postawić z logo PiSu lub Konfy
3
@ProMILs A mi się śmiać chce z Ciebie, bo tysiąc razy się tłumaczy tutaj na LR, że ta Koalicja oznacza liczne niezgody wewnętrzne i problemy w realizacji odrębnych postulatów każdej z tych partii.
I po półtora roku jeszcze tego nie zauważyłeś.
10
Trzy najśmieszniejsze teksty z obu debat to:
Nawrocki: będę bronił polskiego Węgra
Trzaskowski: telekomunikacja jako forma podróżowania po mieście
i Senyszyn jako nasza matka.
4
Teraz ciekawe jak wypadną sondaże po debatach.
Ta debata w TVP dobrze moderowana, bez żadnych przekrzywień.
Nie rozumiem zachwytów nad Stanowskim. On wypadł jako kandydat tragicznie, nie ma absolutnie nic do zaoferowania. Z kolei jeśli potraktujemy go jak lokalnego clowna, to celnie punktował polityków. Tyle, że albo jedno albo drugie, a on wybrał tę druga rolę.
1
@SKeita Hołownia całkiem dobrze wypadł. Jak masz zamiar walić przekazy dnia, to lepiej nic nie pisz.
5
To Senyszyn rozwaliła. Chcemy takiej matki?
1
@ZygmuntTrzeciFaza Jeśli mówisz o czymś językiem PiSu, to brzmisz jak pisowiec. Można mówić o tych samych problemach własnym językiem.
Np. ludzie tu mówią że głosują na Konfę, a potem używają zwrotu "koalicja 13 grudnia" a to jest język PiSu, stąd nie ma mowy o absurdzie mojej argumentacji.
Posiadanie tej samej opinii, to nie to samo co mówienie tym samym (dosłownie) językiem.