4

@Uukasz_93 Czyli kiedyś byłeś bezmyślny, tak jak obecnie jest wielu wyborców Sławka.
Sławek promuje rozwiązania dla milionerów

33

Marc ter Stegen rozmawiający z Flickiem codziennie:
"Chyba nie wpuścisz Polaka za Niemca co?"

2

@tomek8756 Głos znawcy musi być wzięty pod uwagę.

4

Z wielką przyjemnością informuję Państwa, że Wielki Bayern zdemolował Augsburg w wyjazdowym meczu Bundesligi w stosunku 3:1, powiększając wielką przewagę w tabeli na jeszcze większą.

1

@sylweste.r Świetna wypowiedź, bardzo rozszerzająca perspektywę.
Dlaczego wszyscy martwią się o śmierć, skoro stan naszego nieistnienia jest czymś bardziej oczywistym niż istnienia?
Przerywamy nieistnienie na chwilę, a nasze małpie rozumki nie potrafią się z tym pogodzić.

0

@Bulbazaur17 Co masz na myśli przez opór przed autorefleksją? Wydaje mi się, że spoglądam znacznie krytyczniej na naszą rasę niż Ty w wyjściowym poście.
Nie obraź się, ale gdyby zostawić esencję tego wpisu, to można by pomyśleć, że to reklamówka Jehowych. Żeby nie było, ja ich nawet lubię i nieraz wdawałem w dysputy.

0

@pasjonat "To że czegoś nie potrafimy wytłumaczyć nie jest tożsame z tym, że dane zjawisko nie występuje" i w drugą stronę, to, że potrafimy cos wytłumaczyć, nie jest tożsame z tym, że dane zjawisko występuje lub to, że umiemy sobie coś wyobrazić, nie jest tożsame z tym, ze dane zjawisko wystepuje.

Poza tym, podoba mi się Twój wpis w całości.


1

@pasjonat Dlaczego ten temat jest niby nierozwiązywalny?

Jak, u licha nasza świadomość miałaby przetrwać bez ciała? Jesteśmy tylko nieco bardziej rozwiniętymi ssakami - skłonność ludzi do gloryfikowania swojej rasy jest niesłychana.

Ale nie krytykuję rozważań, zawsze doceniam zacięcie filozoficzne,

2

@Bulbazaur17 Tu ja z kałuży. A co to za różnica czy obszar jest empiryczny czy nie? Przecież sam zakładasz w obrębie nieempirycznosci, empirycznosć czyli, że dowiemy się, ze coś jest - wprowadzasz dowód.
Małżonek, też może się dowiedzieć, a czy to, że dowie się w w wieku 89 lat przed śmiercią a nie po, czy to taka róznica? Całe życie był wygranym.

W jakim sensie temat nie istnieje gdy dowiemy się, ze coś jest? Skoro to hipotetycznie (sam nie wierzę, ze nawet teoretycznie wypisuję takie absurdy) może coś być, ale nie wiadomo co i czy nie podważa to sensowności całego życia ziemskiego danej osoby, która owszem wierzyła, ale nie w to co powinna?

Poza tym nie przeceniałbym pozytywnego wpływu wiary, jeśli jednocześnie ktoś się zamartwia czy nie trafi do piekła. Nawet dla wierzącego, istnieje duża sfera niepewności i co niektórzy dopuszczają możliwość życia w iluzji. Ta niepewność może być gorsza niż racjonalizm niewierzącego w żadne pozagrobowe zycie.

Poza tym hipoteza nieweryfikowalna jest pustą, bezwartościową. A my empirycznie wiemy, ze mamy faktyczny koniec. Dopiski wyznawców, tego nie zmieniają.

Zatem wracamy do punktu 1 - iluzja ma swoje zalety.


0

@Krzysztof1987 O ludzie, co za mentzenowski wpis. Okropieństwo

2

@MesQueUnClub96 To może zacznij ćwiczyć na WF-ie. To integruje

1

@Kgorecki2500 Łobuz, Mentzen to łobuz. Ty łobuzie Mentzenie!

0

@BorzyKrzys Głosujesz na Zandberga?

2

@Bulbazaur17 Przychodzi mi do łba taka oto analogia:

Masz piękna żonę. która ma jednak ten defekt, że jest puszczalska. Kilka osób mówi Ci, że ta żona, widywana była z różnymi typami w różnych miejscach. Ty nie dopuszczasz tego do wiadomości, wierząc, że to nieprawda. Wierzysz, że masz piękną i wierną żonę.

Czy z taką wiarą żyje się lepiej? Tak, ale ...

2

Zandberg ostro w TOK FM: "oszust Tusk licytuje się z Mentzenem w rozwalaniu państwa"

2

@Bulbazaur17 Nie rozumiem tej idei wymyślania życia wiecznego dla jednego z ssaków. To stoi w sprzeczności z jakąkolwiek wiedzą, którą dysponujemy.

Jest to czysty wymysł, nie oparty na niczym, poparty przez miliardy wyznawców, przez co w sposób nieuprawniony jest stawiany jako jeden z możliwych i omawiany w sferze publicznej.

Jakie życie wieczne? Życie wieczne czego, jak i gdzie?

1

@Eklerek LR ma zbyt małe zasięgi, a nas, przeciwników "przyjaciela" kobiet jest garstka tutaj.

1

@ikar34 To jest autentycznie taliban po polsku, niestety.
Ale jak zrozumieć jego wyborców, którzy ślepo idą za tymi haniebnymi słowami lidera. Czy jakby kazał im nasrać na własne zony, partnerki to zrobiliby to masowo?

Tu na stronie jest jeden młody wyborca Konfy, który pokazał klasę i powiedział, że tych słów nie da się obronić. Czyli można zachować przyzwoitość.

0

@arasz1819 Nie jest to szczyt moich marzeń, ba to nawet nie pagórek, ale z braku alternatyw ...

0

@D10SLEO To typowa agitka anty Mentzen.

0

@BorzyKrzys Nie Krzysiu, Bążur będzie Cię uszczęśliwiał do niedzieli w 2 turze.

0

@draxidox Materiał mocno tendencyjny, bez dwóch zdań, ale bardziej cierpnie skóra, gdy posłucha się co do powiedzenia ma Mentzen i to wszystko jego oryginalne słowa. To co wygaduje każe zadać pytanie, czy jego poglądy mieszczą się w sferze dopuszczalnej w życiu publicznym.

3

@Starrk To takie proste

2

@koziar Ma dużo, opluwanie może występować w różnych kierunkach - np, odbierając kobiecie prawo do decydowania o sobie i to przez mężczyznę, którego uważam za patusa w tej kwestii.

Mnie opluwa obecność takich ludzi jak Mentzen w sferze publicznej, a patrz, że jakoś ci, których wybieram mnie nie opluwają.

12

@Popitek12

Pozwolisz, że zadam Ci pytanie żart, pytanie suchar:

Czy byłeś już w urzędku skarbowym po pitek?

5

@Roobo "Skrajność sama w sobie nie może być zła" chyba sam nie wierzysz w tę bzdurę, którą właśnie napisałeś?
Wydaje mi się, że skrajne odwodnienie jest bardzo złe, w przeciwieństwie do lekkiego odwodnienia, zatem skrajność jest jak najbardziej za.

Mentzenowcy są strasznie drażliwi. Sami nie macie nic przeciw deklarowanemu rasizmowi, homofobii, mizogini, ale wszystko Was obraża.

Dwubiegunówka?

3

@koziar Ten motyw z Waszymi tłumaczeniami, że głosujemy na tych, którzy nas opluwają jest genialny.
Jednocześnie chłopek roztropek, który obraża 50% społeczeństwa, każąc potencjalnie być inkubatorem dla płody z gwałtu nikogo nie opluwa w Waszych tłumaczeniach, a zauważenie, ze Mentzen jest obrzydliwy wobec kobiet, nazywane jest hejtem

Jak to radykałowie, odwracacie kota ogonem.

1

@Kgorecki2500 Ale Ty mnie oznaczyłeś tu z powodu ...?
Czuję się upokorzony : )

1

@Pawlak1992 Zapłodniłeś jakąś trzecią i czwarta dziewczynę? Przyszły z kreskami na teście ciążowym?

0

@Batys Jestem przekonany, ze tym którzy piszą i oglądają umyka wiele szczegółów. To nieuniknione

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?