2

@tomek8756 Ostatnio mi kilka wpisów usunął - nienawidzi mnie.

6

@Luciano99 Ale mi ciemnotę wciskasz. Mówiłeś, że wchodzisz na LR bo tam masz starych znajomych i że sobie z nimi pisujesz.
Postanowiłem sprawdzić to i odkryłem, że ściemniasz totalnie (jak z wypłatą).
Też założyłem konto, wchodzę na LR codziennie i codziennie widzę same nowe nicki.

1

@partymaker Wielu geniuszy z tamtejszych pokoleń, byłoby supergwiazdami obecnie. O ile nie każdy. Talent jest czymś ponadpokoleniowym.

0

@Kondziubarca Zgadzając się, że Sikorski byłby lepszym kandydatem niż Trzasku, zdajesz sobie sprawę, że oni będą realizować podobną agendę?

1

@NeroTFP1 Wypisz wymaluj Mentzen

0

Mnie mimo wszystko Flick nie przekonał do końca. Gdyby nie karny i gol na 2:0 byłoby ciężko, a wiele do tego nie brakowało. Zatem w sumie mecz musiał ratować starusieńki Lewy.

1

@Rupert_Haubica I po co ta mowa nienawiści od rana? W dodatku Twój wpis ocieka rasizmem.

24

6. Lewy ma to coś. Regularność z jaką zdobywa bramki w tym wieku wymyka się wszelkim znanym schematom. To jest po prostu maszyna do zdobywania goli i patrząc przekrojowo nie zawodzi.

7. Barca ustabilizowała formę na tak wysokim poziomie, że nie podważają jej żadne okoliczności. Ani przerwy na reprezentację, ani niedorzeczne terminy meczów ustalane przez Tebasa. Minimum Barcy jest tam, gdzie nie zaczyna się maksimum większości drużyn.

8. Liczba minut jakie otrzymuje Yamal niebezpiecznie przypomina eksploatację Pedrigo z początków jego kariery. Całe szczęście, że po sezonie nie ma mistrzostw Europy i Igrzysk Olimpijskich, bo zaczynałbym się martwić, że zechcą z chłopaka zrobić inwalidę.
Obawiam się, żeby taka eksploatacja w tak młodym wieku nie odbiła się na jego karierze na jej późniejszym etapie.

2

@DonAndres*8 Ilości, a tak naprawdę liczbie.

1

Aha, to na potężną Maltę był kontuzjowany, a na słabiutką Osasunę ozdrowiał?

2

Mam nadzieję, że nikt się nabrał na gola Olmo. Gdyby wykorzystał sytuację sam na sam i pierwszego karnego, byłoby już 4:0.

1

Nie mam pytań jak Frenkie rozmontował defensywę Osasuny

3

@Deathwing112 Nie wypowiadałem się o Mentzenie długimi tygodniami, a teraz gdy zamieściłem parę wpisów i już mentzenowy rycerzyk podpalony, zajarany wyskakuje ze swoim słownym kung-fu gotów umrzeć za swojego bożka.
Bo gdybyś był obiektywny, to tego wpisu być nie zamieścił.

I to pod wpisem merytorycznym, korygującym niewiedzę innego mentzenowego rycerzyka.

15

@Roobo Gratuluję orientacji w terenie.
A zdolni z niezamożnych rodzin na studiach dziennych nie istnieją?

Rozumiem miłość i oddanie Sławomirowi, ale dlaczego Ty i Wasza paczka zakrzywiacie czasoprzestrzeń.

3

Daję ostatnią szansę Flickowi. I ostrzegam - tym razem żadna wygrana nie zakryje rozpadającego się projektu.

1

Komentarz usunięty

2

@Starrk Niby takie oczywiste ale fani doktora Sławomira są za

0

@kamiVeB PSG przejmie młodego?

0

@Ryoumen Zieleń - to jest stan wiedzy o Mentzenie jego wyborów

2

@arasz1819 Idź spać, nie znęcaj się już.

3

@D10SLEO Ale jak Wy czepiacie się o drzewka Trzaska z Niemiec, to jesteście bardzo zdrowi.
Chłopie, widzisz źdźbło w czyimś oku a nie widzisz belki w swoim.

1

@kazbychu I to jest to co ja wiem, ale niestety, jak widzisz, kolegów to nie zraża, bo.... PiS Peło jedno zło.

2

@michal26 161. Już kiedyś czytałem wielowymiarową analizę państwa Mentzena. Krok po kroku, wg jego pomysłów.
Efekt - wyszły, tak w uproszczeniu, Stany Zjednoczone w Polsce.

Panie Michale - ja dziękuję za takie usprawnienia.

5

@AxelF Trójka dzieci to już popisywanie się w tych czasach.

4

@draxidox Przepraszam, to już się więcej nie powtórzy. Pozdrawiam serdecznie Waszą Hedoniczność

11

To co? Murem za Sławomirem.
Płacimy za edukację, leczenie, prywatyzujemy co się da, a kto ni mo, ten do namiotu i na ulicę.
Miasteczka namiotowe to byłby ciekawy, kolorowy jak w Los Angeles skutek uboczny Nowej Wspaniałej Polski.

1

@tbas Mentzen to mistrz sprzedawania błyskotek. Tylko potem jak się przyjrzeć, błysku brak, a pod spodem mamy zabaweczkę jak z taniego chińskiego marketu.
To populista, uczciwie mówiąc

0

@lithotripter A skąd wiesz, ze mam dzieci?

1

@jedrek7000 Zjazd towarzystwa wzajemnej adoracji. Tam Mentzenowi nikt nie będzie zadawał niewłaściwych pytań.

18

Czyli 36-letni Lewy deklasuje obecnie 23-letnią gówniarę z paletkom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?