7

@Bilon87 Podziwiam Twoje horyzonty, podobnie jak innych konserwatystów.

Czyli skoro odbywają się wybory to znaczy, że z demokracją jest wszystko ok?
Można nielegalnie zawłaszczyć Sąd Najwyższy, Trybunał, zrobić dom publiczny z TVP, niszczyć instytucje, łamać kariery ludziom, prześladować środowiska kultury, akcje charytatywne, obstawiać swoimi, defraudować publiczną kasę i to znaczy, że z demokracją jest ok, bo odbyły się wybory.

I tacy ludzie jak Ty, żyją w tym samym kraju co ja. Jak nie popaść w depresję?

1

@tbas Pewna grupa użytkowników jest zawsze gotowa bronić a to ruskie podnóżki, a to kościółkowych z lepkimi rękami. Gdzie patola, tam wyskąkuja oni z oburzeniem.
Gdzie ci ludzie się kształtowali?

15

@PatrykBarca "Wstawiasz do dzisiejszej Barcy jakiegoś Davida czy Sorlorha i mają tyle samo goli."
Niektórych niezbyt mądrych wpisów, niestety, nie da się odzobaczyć.

16

Simeone chwali Lewego, Flick chwali Lewego - ciężkie życie hejterów Roberta, trzeba udowadniać, że znają się lepiej na piłce niż topowi trenerzy w branży.

0

@Vegeta88 Reasumując, mam bać się gwałtów w Poznaniu, całkiem bezpiecznym mieście, z powodu urojeń koleżanki? To co ja mam powiedzieć Polce, która wiąże się z kolorowym - najwidoczniej decyduje się na związek oparty na gwałcie.

O jakich gwałtach w Poznaniu piszesz, bo piszesz jakbym naśmiewał się ze zgwałconej koleżanki, a nie jej urojeń.

PS. Nie interesuja mnie oceny mojej inteligencji przez nieuków.

7

Dużo wskazuje na to, że będą kolejne min. 2 sezony Lewego w Barcy.

0

@clyde A dlaczego pominęłaś moją pierwszą odpowiedź do Ciebie?

Odczucia nie muszą mieć nic wspólnego z faktycznym stanem bezpieczeństwa. To, że komuś doprawiasz szatańskie rogi, nie znaczy, że z tym kimś jest coś nie tak, a może bardziej świadczyć o Tobie. Najpierw piszesz, że boisz się czarnych i Arabów bardziej niż Polaków, a potem rozwijasz wątek, jakby w Poznaniu ścigali się w gwałceniu.

Ten Twój strach wygląda na mocno na zapas. Na Jeżycach czy Wildzie było niebezpiecznie na długo zanim pojawił się jakikolwiek czarny.


0

@clyde Ta wypowiedź o skrobankach i moim zaintersowaniu po gwałcie to już poziom rynsztokowy. No ale jesteś konserwatystką na misji, zatem nie jestem zdziwiony.

0

@clyde Aha, czyli Ty jesteś wyrazicielką wszystkich Poznanianek.
Jest niebezpiecznie, bo Ty tak powiedziałaś i to obowiązuje.

I to nie jest żałosne jeszcze z Twoim przechyłem konserwatywnym, gdzie wcześniej zamieszczałaś tendencyjne wpisy?

0

@Zoker Nie unieważnia to mojego wpisu, który odnosił się to twojej prymitywnej potrzeby bycia złośliwym. Niesłychane, atakujesz mnie będąc prostacko złośliwym i dziwisz się, że dostajesz po głowie.
Po drugie, od kiedy to element jest autorytetem językowym? Element też miewa zawiechy.

A po trzecie, po wielu miesiącach odezwać się do kogoś po to by tylko atakować?
Polecam leczyć obsesję na moim punkcie. To chore.

0

@Vegeta88 No właśnie o tym piszę, na zaburzenia dotyczące rzeczywistości nie poradzę. Widzę, ze Tobie tez się coś mocno odkleiło. Ten komentarz jest tak abberacyjny, ze nawet nie umiem się do niego odnieść.

Najgorsze, że żyjąc w jakimś alternatywnym świecie (nie wiem czy nie pisałeś tego na dopalaczach) wspominasz coś o czyjejś inteligencji. Poczułem się jak milioner wyzywany od biedaków przez biedaka.

0

@Consigliere Prima Aprilis!

25

W kwietniu mam 18-tkę

3

@Lionel_Messi10 Przez chwilę myślałem, że żartuejsz

3

Ale jestem zMentzony, idę spać.

0

@Eklerek Podobnych Polaków też znajdziesz, więc akurat średnio mnie przekonałeś.
Poza tym, ja w Poznaniu czuję się bezpiecznie, a że koleżanka wyżej ma od jakiegoś czasu konserwatywny przechył ze wszystkimi skutkami, to pewnie łazi w strachu

0

@clyde Nie, ponieważ Polaków masz oswojonych, a napływowi są niepewni, wysoce niepewni a czasem ekstremalnie niepewni. Nie znamy ich zwyczajów, natury oraz zamiarów.

13

Wszystkich dodałem do zignorowanych bo mnie nudzicie, z wyjątkiem @Popitek12

1

@Natenczas Ponieważ żadna antykoncepcja nie daje 100% gwarancji, dotyczy to każdej kobiety. Myślisz, że wyłączysz kobiety po menopauzie i zostanie 5 zainteresowanych kobiet w kraju?

Brniesz w absurdy i nie wykażesz, że ten temat jest nieistotny. Bardziej pokasujesz skalę własnych ograniczeń w myśleniu o świecie. Nasza rozmowa nie ma sensu

0

@Destroyer_of_Worlds Piękny obiektywny przekaz o Niepokalanym Ziobrze i Złej Ferajnie z Komisji.

Dawno nie oglądałem TV Republika, ale przypomniałeś tamten vibe.

4

@Natenczas Nie wiesz, czy tylu. Poza tym temat aborcji w ogóle, dotyczy potencjalnie każdej kobiety.
Temat nie jest grzany cały czas, ale zawsze jest fałszywie przedstawiany jakby był.

Oczywiście wystarczy zostawić wybór kobiecie i temat zostanie zamknięty - jeśli konserwatywne zakapiorki w stylu PSL-u będą decydować za kobiety, temat zamknięty nie zostanie nigdy. To nie wina kobiet.

3

@Kapitan hawk Ty umiesz pisać przez sen?

14

@Natenczas Opisywanie jakiegokolwiek tematu jako zastępczy dla mnie jest objawem niedojrzałości obywatelskiej. To co dla jednego jest ważne, dla innego niekoniecznie musi być. Albo to co dla kogoś jest nieważne, na skutek wydarzeń, może stać się ważne.

Poza tym wytrych jaki stosujesz czyli ważne jest to to i tamto prowadzi do tego, że pewnymi tematami można nie zając się nigdy, bo ważne jest 5 tematów, które ja uznaję

0

@Natenczas Np. Le Pen popierała Putina i była współfinansowana przez bank powiązany z Moskwą. Co może być potencjalnie bardziej niebezpiecznego niż hodowanie potencjalnej wtyczki Kremla?

2

Komentarz usunięty

0

@lucas/catalan Może Cię nie zrozumiała?

5

@NeroTFP1
Istnieje domek z piernika pośrodku lasu?
Tak

1

@blakkudium Zawodnik to chimeryczny, zawodny, nie da się na nim polegać i nie wskoczy nigdy na wyższą półkę, ale 9 goli i 3 asysty w Bundeslidze mają swoją wagę.

1

@AxelF Wolę jednak terroryzować społeczność fcbarca.com niepewnością

1

@blakkudium Mimo wszystko, wolałbym, żeby zostawili go w Wielkim Bayernie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?