3

Raphinha w tej sytuacji IQ - 0

2

Z moich obliczeń wychodzi, że Dortmund może strzelić 1 gola z kontry, ale nie ma takich działań matematycznych, z których nie wychodziłaby wygrana z Dortmundem.

10

Jestem pełen dobrych obaw

27

@4Fabregas4 To nie najgorzej, Twój każdy wpis wygląda jak proteza opinii.

0

@kibicblaugrany Upodlono, sponiewierano i zgwałcono. Ale Wam czasami wchodzi mocno do głowy.

0

@Kyonego Niemal każdy mecz ma faworyta. I z reguły faworyci osiągają lepsze wyniki. Dlatego na czele tabeli są Barca, Real i Atletico, a nie Osasuna, Rayo i Valencia.

Dziś Barca jest zdecydowanym faworytem, co nie daje jednak 100% pewności wygranej, bo takiej nigdy nie ma.

0

@Kyonego Ok, ale mam wrażenie, że wybierasz rywali pod tezę. Zawsze, w każdym sezonie, niemal każdy zespół ponosi porażki, zatem de facto niczego nie udowadniasz, bo tak patrząc żaden mecz nie ma faworyta.

7

Dzisiaj przydałyby się jakieś 2 bramki zapasu przed rewanżem. Jednobramkowa wygrana niesie wiadome zagrożenie, a remis czy porażka, to już nawet lepiej nie mówić.

1

@Pawlak1992 To ci wyborcy są z foremek? Wszyscy tacy sami? Np. głosujący na Trzaskowskiego niczym się od siebie nie różnią?
Ja wiem, że ci wyborcy są często inteligentni, otwarci na świat, mający dobre prace - ciekawe skąd czerpiesz swoją wiedzę, bo na moje oko z ciemnej dupy.

2

@Bocheno1 To tylko 1 gol, a wczoraj Inter wygrał nie będąc lepszym zespołem.

2

Arsenal jest tak stabilną drużyną, że aż trudno wyobrazić sobie, że mogliby gładko przegrać w rewanżu 3 lub 4:0. To nie jest zespół, który gra raz świetnie a raz fatalnie.
Nigdy nie schodza poniżej pewnego poziomu, a w takim składzie jak wczoraj, musieliby doznać chyba jakiejś zapaści by odpaść.

0

@Kyonego Arsenal to świetny zespół, Dotmund to nie ta półka.

1

@blakkudium Wielkie Zespoły awansują w Wielkich Okolicznościach. To oczywiste.

3

@Criss18Barca Spokojnie, podpuścili Włochów

2

Real 0:3 a bohaterem meczu Courtois.

To był pamiętny występ Realu.

0

@partymaker To Wielki klub.

16

Borek na pewno kilku rzeczy nie rozumie, o czym za chwile się dowiemy.

1

Coś dzisiaj w Wiekim Monachium nie pykło. Przyszła porażka - oczywiście Wielka Porażka.

1

I kogo tu się bać?

0

4 godziny do meczu Wielkiego Bayernu. Wielkie oczekiwanie na Wielki Wynik.

1

@Eto'o9 R10 Arsenal jest memem na własnym podwórku? Jednak bardziej memiczny jest Twój wpis, z tą absurdalną oceną.
Arsenal idzie po 3 wicemistrzostwo i gra regularnie na wysokim poziomie. W Londynie doceniają pracę Artety.
A w zeszłym sezonie odpadli z LM po zaciętym dwumeczu z Bayernem.

0

@LukaszFan A to napisałeś do siebie? Przecież w odpowiedzi do mojego wpisu, to Ty odpisałeś o patelniach Realu.

0

@Barca_Big_Moment Ale teoria strun jest tylko teorią, bez potwierdzenia. Zatem wygrana Realu pozostaje tylko ewentualnością niespełnioną, względnie niepotwierdzoną

1

@Lionel_Messi10 Pasuje, choć gdyby doszło do dwumeczu Bayern-Barca miałbym rozdarte serce. Ale poczekajmy, najpierw trzeba ograć Dortmund, Inter i Real, a czy zaistnieją wszystkie te zdarzenia naraz, to trudno powiedzieć.

11

@Barca_Big_Moment Jakby babcia miała kółka, byłaby rowerem.
Jakby Real grał po Barcy .
Jakby Barca nie znała wyniku Realu.

Po co gdybać?

4

@Lionel_Messi10 I nabił samobója Bellinghamowi na 3:0

1

@Kgorecki2500 Praktycznie to się działo wczoraj. Ca za upływ czasu

20

Fatalnie wystawione oceny. Z La Rambli dowiedziałem się, że ten remis to katastrofa sportowa i zmniejszenie przewagi w tabeli z 3 do 4 punktów. Zatem noty nie powinny być wyższe niż 3.

3

Przed chwilą zapowiadałem Wielki Mecz Wielkiego Bayernu, a to już dziś.
Trzymajcie kciuki za Wielki Bayern. Jeśli przejdzie Inter, a Barca ogra Borussię, w Ultra Wielkim Półfinale LM będzie grał Ultra Wielki Bayern z Ultra Wielka Barceloną.

4

@Mixtape 3:0, tym razem pierwsze uczciwe sędziowanie w meczu śmietankowych o kilku spotkań. Liczę na przełamanie Arsenalu i awans do 1/2 LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?