1

@blakkudium Ma się rozumieć.

3

@Kgorecki2500 Ta Senyszyn to już wręcz karykatura kandydatki. Gdy usłyszałem, że ona zamierza kandydować, myślałem, że umrę. Ze śmiechu i poczucia żenady.

4

Ale jutro o tej porze będą emocje. Wielki Bayern będzie podejmował w Wielkiej Bawarii, a konkretnie jej Wielkiej Stolicy - Monachium, maleńki Interek z Włoch.
Zapowiadają się wielkie emocje, a wszelakie znaki na niebie i ziemi wskazują na okazałe zwycięstwo Wielkiego Bayernu, w którego szeregach prym wiedzie Wielki Harry Kane.

Zachęcam do oglądania tego widowiska.

12

@Kondziubarca Spora rozbieżność między Mentzenem i królikiem z kapelusza, bo już 4,9%. Jeszcze rozumiem, że ktoś głosuje na Mentzena - gdy się nie zdaje sprawy, czym grożą jego postulaty, mogą one (oprócz tych skrajnych) brzmieć atrakcyjnie. Przynajmniej ma poglądy, ale jak można głosować na Nawrockiego, kompletnie mi się nie mieści w głowie.

11

Kovać w każdym kolejnym klubie pokazuje swoje ograniczenia.
Mam nadzieję, że Flick je pięknie wypunktuje.

1

@PatrykBarca Pamiętam, bo kibicuję Bayernowi. Tamten Villareal zagrał przeciętnie, ale Bayern Nagelsmanna tragicznie. I nie był to wyjątek, Bayern wtedy grał słabo, co odróżnia go od dobrze, lub bardzo dobrze grającej Barcelony.

Tamten wynik Bayernu, nie był dla mnie wielkim zaskoczeniem. Odpadnięcie Barcy byłoby, bo Borussia jest solidna, momentami dobra, ale nic ponadto.

1

@don'T.R.I.P.e Nie ślędze ich, ale widać, że z rywalami klasy Barcy sobie nie radzą.
A w Bundeslidze są przeciętni.
Zatem wygrana Barcy to obowiązek

3

Wszystkie wyniki Dortmundu w tegorocznej LM, chronologicznie:
Club Brugge (W) 3:0
Celtic (D) 7:1
Real (W) 2:5
Sturm Graz (D) 1:0
D. Zagrzeb (W) 3:0
Barcelona (D) 2:3
Bolonia (W) 1:2
Szachtar (D) 3:1
Sporting (W) 3:0
Sporting (D) 0:0
Lille (D) 1:1
Lille (W) 2:1

To co? Jesteśmy pod wrażeniem?

33

Bellinghamowi i spółce życzymy kolejnych powodów do frustracji.

0

Koncert Lakersów, a Doncić jest geniuszem. To jak on czyta koszykówkę jest na poziomie legendarnym.

4

Lakersi rzucają dziś za 3 jak osobiste. Niesłychane ilu w obecnej NBA jest gości rzucających dobrze za 3.
Liderzy Zachodu na razie bezradni.

1

@Criss18Barca I ja się z tym zgadzam. Wtedy zespoły ustawione bardziej kompaktowo i nie rzucano za wiele za 3. Dziś, przy tych rozciągniętych defensywach MJ zrobiłby miazgę, a pamiętajmy, że duży nacisk położyłby na jakość rzutu za 3.
On już wtedy miewał zza obwodu niezłe przebłyski, ale się na trójkach nie sskupiał.

0

@Popitek12 Przecież LR to jaskinia jego wyborców, a nawet wielu wyznawców.
Więc jak Twój głos może być na złość LR?

0

Ot tego klepania piłki przez City można umrzeć z nudów.

0

@damian16161212 Jak masz w dupie jego wiek, który jest kluczowy dla oceny Yamala, to pozwolisz, że będę miał w dupie Twój bezsensowny komentarz.

0

"Dziś jednak tak nie było " - dzisiaj też graliśmy mecz z Betisem?

4

@Faro A my mamy czkawkę? Gdzie, kiedy? O czym Ty piszesz człowieku? Jesteśmy liderami, po tym jak właśnie powiększyliśmy przewagę, gramy o 1/2 LM i jesteśmy w finale CdR.

Nie ma żadnej czkawki, a Flick prowadzi zespół koncertowo.

0

@kamiVeB Bardzo dobre posumowanie sytuacji. Ceńmy dzisiejszy remis.

1

Jak dla mnie tabela wygląda rewelacyjnie.

0

@Dari0G Ja rozumiem co napisałeś, ale nie zrozumiałeś, że sugeruję, ze sam się ze sobą nie zgadzasz.

Weźmy pod lupę to cudowne zdanie: "Co z formą lub jej brakiem ma wspólnego marnowanie szans przez Yamala ..."

Zawodnik w formie co którąś szansę wykorzystuje.

"Przecież jemu te akcje wychodzą, więc formę ma" - zatem podejmuje fatalne decyzje będąc w formie. Akcja, która jest zmarnowana jest Twoim zdaniem akcją, która wyszła. Czyli za udaną część akcji odpowiada dobra forma, a za nieudaną część, nie gorsza forma, tylko inne czynniki.

To skoro podejmował lepsze decyzje w innych meczach i wpływał na ich wynik, co jak nazwać to w czym był? Nadformą? Czy może jest na to odrębne określenie, którego nikt nie zna?


0

@Dari0G Czyli wnioskiem z Twojego wywodu jest to, że będący dziś w świetnej formie Yamal, zagrał słaby mecz? Bo chyba nie rozumiem czegoś.

0

@insp1re Jaki tlen, Real po tej kolejce jest w jeszcze gorszej sytuacji. Nie da sie wygrać wszystkiego.

2

Zadajcie sobie pytanie, mówię tu do niepocieszonych, czy po tym weekendzie, przed jego rozpoczęciem wzięlibyście w ciemno jakiekolwiek powiększenie przewagi w tabeli nad Realem?

3

@norbi77 No oczywiście, przecież Real tez mógł i powinien ten mecz wygrać patrząc na liczbę i jakość sytuacji.
Bufor bezpieczeństwa się powiększył, a trzeba pamiętać o tym, że ważniejsza misja jest w przyszłym tygodniu.

13

Dokonałem przeliczeń na kalkulatorze w telefonie, potem na tablecie, następnie wziąłem jabłka i dokonałem porównań w realu, na końcu skonsultowałem się z koleżanką, która studiowała matmę i za każdym razem wychodziło, że 4>3.

Zatem niepodważalnie Barca powiększyła przewagę w tabeli La Ligi nad Realem, co jest doskonałą wiadomością przed meczem 1/4 LM.

1

@Natenczas Właśnie o tym mówię - trzeba mieć wyobraźnię dokąd postulaty Konfederacji prowadzą.
Czy partie zapisują swoje postulaty z wyjaśnieniem dalekosiężnych skutków?
Nie, dlatego dajesz się Konfederacji nawijać na wędkę.

2

@Natenczas Mentzen i jego pomysły to nie lekkie uwalenie monopolu NFZ, tylko starcy mieszkający w namiotach na ulicach bez prawa do leczenia jak w USA.
To przewidujący wiedzą.
Częściowo prywatną służbę zdrowia to już mamy.

3

@Natenczas Mój wpis był o czym innym, więc jak głosowanie na kogoś, kto sprywatyzowałby służbę zdrowia jest lepsze

NFZ i cała nasza klasa polityczna to odrębny temat, ale moim zdaniem oni tańczą pod roszczeniowe społeczeństwo, które nauczyło się, że im się nalezy, więc nie ma kasy.
Likwidujemy 800+, przeznaczamy kase na służbę zdrowia i zasypujemy dziurę.
Jednak to i tak nie starczy, jest duży deficyt personelu, a przy zapaści demograficznej (to nasze wspaniałe społeczeństwo) lepiej nie będzie.

0

Paragon po wyjściu ze sklepu sprawdza tylko biedota, tak?

1

@Roobo I to mówi wyborca Mentzena, który chce obniżać podatki, min. przedsiebiorcom.
Mój Ty bohaterze logiki -hipokryzja wylewa Ci się z rękawów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?